Banner
Home GenWiki Zeitschrift Regional Datenbanken DigiBib DES Software Mailinglisten Forum Vereine Links Hilfen/FAQs
GEDBAS FOKO GOV OFBs Adressbücher Familienanzeigen Grabsteine Totenzettel Verlustlisten 1. WK Literatur Metasuche

Home > Databázy > Miestne rodinneéknihy > Harpstedt

Spacer Spacer
:: Funkcie
Pfeil Zoznam priezvísk
Pfeil Mesto narodenia cudzincov
Pfeil Mestá úmrtia odsťahovaných osôb
Pfeil Last updates
:: Usporiadanie
Pfeil Krstné meno
Pfeil Narodenie
Úmrtie
Pfeil Mesto narodenia
 
:: Jazyky
Deutsch Deutsch
English English
Dansk Dansk
Español Español
Francais Francais
Magyar Magyar
Lietuviškai Lietuviškai
Nederlands Nederlands
Polski Polski
Româneşte Româneşte
Русский Русский
Svenska Svenska
Norsk Norsk
Português Português
Česky Česky

Rodinná databanka Harpstedt
Zoznam osôb


3747 individual records were updated since 02.08.2017:

, (update)
, (update)
, (update)
, * vor 1567 (update)
AHLERS, Carsten (update)
AHLERS, Grete * 01.10.1677 in Simmerhausen (update)
AHLERS, Immeke * 01.03.1691 in Simmerhausen (update)
AHLERS, Johann Heinrich * 17.12.1898 in Groß Ringmar (update)
ALBERS, Friedrich August * 20.06.1887 in Bassum/Freudenberg (update)
ALBERS, Karoline Elisabeth * 18.05.1908 in Bassum (update)
ALTUS, Regina Liesbeth Johanna (update)
ARENS, Cord Heinrich (update)
ASCHENBECK, Albert * 1675 in Mahlstedt (update)
BACHSTEIN, Walter Georg (update)
BARLAGE, Margarete Luise * 01.08.1863 in Harpstedt (update)
BARLAGE, Marie Elise * 01.08.1863 in Harpstedt (update)
BARTNICK, Klaus Dieter (update)
BEERMANN, Emma Ida Erika (update)
BEGANDER, Dieter Gustav (update)
BEHRENS, Berend Henrich (update)
BELLERSEN, Frieda (update)
BENEKE, Sophie Alina Wilhelmine * 18.01.1887 in Beckstedt (update)
BENSING, Lothar * 08.02.1923 (update)
BERNAISCH, Bernd Georg (update)
BEUKE, Johann Hinrich * 1678 in Beckeln (update)
BLANKENHAGEN, Marie Adelheid (update)
BLIEFERNICHT, Anne Margarethe Adelheid * 22.08.1825 in Wesenstedt (update)
BLIEFERNICHT, Berend Harm * 13.10.1746 in Brelloh (update)
BLUDAU, Georg (update)
BOCK, Annegret Karin (update)
BOCK, Karin Inge (update)
BORCHERS, Anna Minna Luise * 15.04.1909 in Harpstedt (update)
BORCHERS, Emil Wilhelm Heinrich (update)
BORCHERS, Lüdeke * in Uhlenbrock (update)
BORCHERS, Minna Marie Louise * 27.12.1889 in Hölscherholz (update)
BORM, Margarete Erna (update)
BRAMSTEDT, Herbert Friedrich (update)
BRANICK, Hildegard Rosa (update)
BRAUN, Klara (update)
BREEDE, Margarete Alwine (update)
BREMER, Lina Käte (update)
BREMER, Paul Andreas * 21.01.1910 in Riesenburg (update)
BRENDING, Sophie Dora * 09.06.1911 in Nienstedt (update)
BRINKMANN, Karoline Marie Margarethe (update)
BRODKORB, Anna (update)
BRUMM, Walter (update)
BRUNS, Gisela Renate (update)
BRUNSCH, Alfred (update)
BRZOSKA, Helene Charlotte (update)
BRüGGEMANN, Ede Theilen Christoph Hermann Heinrich * 21.09.1856 in Harpstedt (update)
BRüGGEMANN, Friedrich Heinrich * 17.07.1843 in Dreeke (update)
BRüGGEMANN, Heinrich Ernst (update)
BRüGGEMANN, Johann Dietrich August * 11.04.1854 in Harpstedt (update)
BRüNING, Annegret Frieda (update)
BRüNING, Wüpke Margarete (update)
BUCHMANN, Heinz (update)
BUHLRICH, Johann Heinrich * 29.01.1818 in Groß Ringmar (update)
BURGHARDT, Gerda Elfriede Hildegard (update)
BUSCH, Erika Agnes (update)
BUß, Hermann Wilhelm Friedrich (update)
BäRJE, Jutta Luzie Berta Elfriede (update)
BöSE, Friedrich Heinrich * 13.07.1902 in Sörhausen (update)
BüNNEMANN, Anna Cathrina (update)
BüNNEMANN, Trine Marlene (update)
BüSING, Robert ------- Kurt Heinrich (update)
BüTTNER, Reinhold (update)
COORS, Marie Meta * 10.08.1915 in Schorlingborstel (update)
COORßEN, Beke Margarete * 03.02.1902 in Gödestorf (update)
CORDES, Adelheid (update)
CORDES, Anna * 12.08.1741 in Klein Köhren (update)
CORDES, Anna Elise Charlotte * 30.04.1843 in Eschenhausen (update)
CORDES, Friederike Louise * 28.08.1859 in Harpstedt (update)
CORDES, Harmen * 1710 in Klein Köhren (update)
CORDES, Hermann Hinrich * 21.02.1866 in Harpstedt (update)
CORDES, Meta Mathilde * 22.04.1893 in Bassum/Diek (update)
CORDES, Metta * um 1715 in Neustadt (update)
DALL, Otto Hermann Friedrich * 02.08.1858 in Weggen (update)
DANNEMANN, Rolf Gerd (update)
DAUGS, Ewald Ernst Wilhelm (update)
DENZELMANN, Johann Hermann Wilhelm * 22.04.1847 in Bensen (update)
DIEDRICHS, Adelheid Margarethe Anna * 03.04.1889 in Groß Ringmar (update)
DONATH, Licia Anna (update)
DREWES, Diedrich Friedrich Heinrich (update)
DRIELING, Johann * 1668 in Schulenberg (update)
DRUBE, Georg (update)
DRöGE, Johann (update)
DRüCKER, Mette Anna Marie * 19.09.1861 in Halbetzen (update)
DUVENECK, Heinrich Wilhelm * 27.04.1917 in Simmerhausen (update)
DUVENECK, Johann Diedrich * 24.05.1866 in Harpstedt (update)
DUVENECK, Johann Heinrich (update)
DöLLE, Ernst Carl Johann * 03.03.1823 in Delmenhorst (update)
DöNICKE, Klaus Dieter (update)
DöPKE, Anna Lina Sophie * 04.11.1905 in Wietinghausen (update)
DöRRER, Johannes Erhard (update)
DüMMER, Gisela Gerda Erika (update)
EDEN, Gerhard Johann Alfred * 03.09.1894 in Strohhausen (update)
EHLERS, Dorathee Margarethe * 08.10.1882 in Bruchhausen (update)
EHLERS, Hermann Wilhelm Albert (update)
EHLERS, Wilhelm Heinrich * 09.03.1891 in Wildeshausen (update)
EILERS, Helene * um 1795, + in Neuscharrel (update)
EILTS, Margitta (update)
ELLERHORST, Inge Ida Wilhelmine (update)
ELLINGHAUSEN, Dierich (update)
ENGLER, Albert (update)
ESSMANN, Mathilde Elise * 08.01.1883 in Nordheide (update)
EVERS, (update)
EVERS, Marie * 09.01.1761 in Klein Köhren (update)
FALKENBERG, Elli (update)
FANDREY, Frieda Auguste (update)
FASCHE, Johann Hermann (update)
FELDKAMP, Hans Hermann Wilhelm (update)
FELDMANN, Emma Dorothee * 07.08.1851 in Harpstedt (update)
FELS, Dierk * 29.06.1717 in Schwei (update)
FELS, Johanne Margarete Christine * 19.01.1856 in Schweiburg (update)
FIEBIG, Siegfried Alfred (update)
FINKE, Heinrich (o.Woler) (update)
FINKE, Marie Katharine * 07.09.1904 in Klein Ringmar (update)
FINKEN, Maria (update)
FLüGGER, Catharine * in Schohasbergen (update)
FOCKEN, Helga Meta (update)
FREE, Heinrich Dietrich Friedrich * 03.11.1880 in Sudbruch (update)
FREERS, Emma Marie Sophie * 28.03.1903 in Köbbinghausen (update)
FREUDENTHAL, Brigitte Martha (update)
FREUDENTHAL, Manfred Ludwig (update)
FRIEDRICH, Renate Gudrun Hildegard (update)
FURTHMEIER, Johann (update)
GELBKE, Herbert Heinrich Richard (update)
GEPPERT, Hans Dieter (update)
GERJETS, Reinhard Jan (update)
GERKEN, Anne Margarethe * 27.05.1784 in Neubruchhausen (update)
GERKEN, Gerd (update)
GERLACH, (update)
GESSNER, Rudolf Gerhard * 31.05.1916 in Annaberg (update)
GIESLER, Willy Karl Heinrich Friedrich Wilhelm (update)
GONNERMANN, Rudolf Karl (update)
GRAMS, Herbert (update)
GRAUERHOLZ, Anne Margrete Dorothee * 23.11.1773 in Affendorf (update)
GRETHE, Walter (update)
GRIEME, Charlotte Adelheid * 01.02.1883 in Bassum (update)
GRIMBERG, Dietrich * um 1640 in Groß Köhren (update)
GRIMBERG, Lücke * um 1650 in Groß Köhren (update)
GROTE, Christine Elisabeth * 16.07.1793 in Harpstedt (update)
GROTE, Spohie Maria Adelheid * 11.03.1784 in Harpstedt (update)
GROßMANN, Anna ------ (update)
GRUNWALD, Willi Günter Herbert (update)
GöBBER, Johann Heinrich Fritz * 01.11.1870 in Wedehorn (update)
GöBBER, Sophie Marie Meta * 28.03.1892 in Wedehorn (update)
GöBBERS, Dorothee Elisabeth (update)
GöDEKE, Johann Diedrich (update)
GüSKEN, Ewrna Auguste (update)
HABERKAMP, Johann Wilhelm * 24.04.1913 in Warwe (update)
HACHMANN, Ernst Wilhelm * 30.08.1902 in Osnabrück-Schinkel (update)
HACKFELD, Anna * 1677 in Prinzhöfte (update)
HACKFELD, Anna Ehefrau (update)
HACKFELD, Gerd * 01.12.1671 in Prinzhöfte (update)
HACKFELD, Heilike * 1699 (update)
HACKFELD, Wibke * um 1650 in Prinzhöfte (update)
HACKFELD, Wöbbeke * 01.03.1674 in Prinzhöfte (update)
HADELER, Fritz Wilhelm Heinrich (update)
HAGENOW, Friedrich Wilhelm * 17.01.1891 (update)
HAHN, Elisabeth Käthe (update)
HAKEMANN, Albert Heinrich Wilhelm * 11.10.1912 in Hölingen (update)
HAKEMANN, Hermann Wilhelm * 05.08.1871 in Varenesch (update)
HAKEMANN, Marianne Agnes * 03.09.1918 in Wohlde (update)
HAKEMANN, Wilhelmine Marie Sophie * 01.05.1915 in Wohlde (update)
HANSEMANN, Hermann Wilhelm * 31.10.1906 in Neubruchhausen (update)
HANTEL, Kurt (update)
HARMS, Adolf (update)
HARMS, Anna Sophie Elise * 03.03.1904 in Annen (update)
HARMS, Hermann Christian * 06.02.1869 in Harpstedt (update)
HARMS, Marie Catharina * 30.12.1870 in Döhlen (update)
HARTING, Sophie Marie * 17.07.1869 in Heiligenloh (update)
HASBERG, Johann Heinrich * 08.11.1881 in Hassel (update)
HASSELMANN, Gerhard Carl (update)
HASSELMANN, Hans (update)
HATTENDORF, Johann Friedrich (update)
HAVER, Anna Marie * 14.12.1678 in Fahrenhorst (update)
HEILE, Margretha * 01.03.1728 in Holtorf (update)
HEINHORST, Elfriede Marianne Adelheid Dora * 12.01.1918 in Harpstedt (update)
HEINHORST, Hinrich (update)
HEINS, Heinrich Friedrich (update)
HEINS, Johann Hinrich (update)
HEITMANN, Harald Werner Willy (update)
HELL, Gerhard (update)
HELLBUSCH, Anna Catharina * 26.09.1793 in Hellbusch (update)
HELMRICH, Richard Willy Fritz (update)
HELMS, Heinrich Wilhelm Christoph (update)
HELMS, Marie Margrethe * 02.04.1884 in Klein Ringmar (update)
HENKE, Marga Marie Dora (update)
HENTSCHEL, Günter Harri (update)
HENTSCHKE, Franz Karl Josef (update)
HEUER, Benno Lothar Horst (update)
HILDEBRAND, Evamarie (update)
HIRDLER, Helga Christa (update)
HOFFMANN, Gerda (update)
HOHNHOLZ, Anne Marie * um 1728 in Groß Köhren (update)
HOHNHOLZ, Johann (update)
HOLZNER, Peter (update)
VON DER HORST, Anton Günther * 1740 (update)
HORSTMANN, Harm Hinrich * 01.05.1749 in Harpstedt (update)
HORSTMANN, Leni Sophie (update)
HORSTMANN, Schweher * 01.05.1666 in Holzhausen (update)
HOUDEK, Franz (update)
HUNTEMANN, Hermann Friedrich Heinrich * 12.02.1886 in Beckeln (update)
HUNTEMANN, Seven * um 1656 in Groß Ippener (update)
HäGER, Franz Karl Josef (update)
HäMMERLING, Emma (update)
HöVEMANN, Albert Heinrich * 22.02.1902 in Feine (update)
HöVEMANN, Berend (update)
HüBNER, Karl Eduard (update)
HüLTSCH, Peter (update)
HüSKES, Hans Jürgen Peter Fritz (update)
HüTLE, Franz Paul (update)
INNEMEE, Willem (update)
ISCHIRSCHLY, Erich Walter (update)
ISTEL, Joseph (update)
JACOB, Fritz Christel * 17.12.1888 in Pestinghausen (update)
JAKOB, Sophie Anna Marie * 25.01.1908 in Bassum (update)
JEDEBRUCH, Gerhard (update)
JENDERKO, Renate Marie (update)
JENDROSCHECK, Walter Kurt (update)
JOACHIMSKY, Erich Willy (update)
JURRIES, Heinz Friedrich (update)
JUSTAWITZ, Rosemarie (update)
JüRGENS, Diedrich Heinrich Adolf * 19.09.1900 in Heiligenrode (update)
KIRCHENMEYER, Metke * 1668 in Dimhausen (update)
KAHRS, Annemarie (update)
KAISER, Irene Gerda Ilse (update)
KAPPELT, Günter Paul (update)
KASTENS, Anna Margarete Marie * 27.04.1893 in Heiligenfelde (update)
KATTAU, Katharine Adelheid (update)
KEBBE, Hedwig Martha * 20.12.1892 (update)
KERBER, Tabea (update)
KIESELHORST, Erich (update)
KIESELHORST, Johann Friedrich Carl (update)
KITTLER, Agnes Martha (update)
KLAMAND, Else Cäcilie Marie (update)
KLATTENHOFF, Dietrich (update)
KLATTENHOFF, Heinrich Eduard * 20.10.1863 in Ganderkesee (update)
KLEINERT, Frieda (update)
KLINGBERG, Hildegard Magdalene (update)
KLINGBERG, Margarete Johanne (update)
KNIEMEYER, Jacob * 28.12.1754 in Kirchseelte (update)
KNOCHENMUß, Werner (update)
KNOERIG, Andreas Albert Georg * 01.09.1902 in Fähr,Amt Blumenthal,,,, (update)
KNOOP, Willy Johann Ludwig (update)
KNORN, Hildegard Gertrud (update)
KOLLOGE, Edith Hermine Henriette (update)
KOLWEYH, Anna Dorothee Alina * 27.05.1861 in Groß Hollwedel (update)
KOOPS, Hermann (update)
KOTTKE, Wolfgang Rüdiger (update)
KRACKE, Heinrich August * 11.03.1845 in Harpstedt (update)
KRACKE, Johann Heinrich Diedrich * 22.02.1815 in Harpstedt (update)
KRAUSE, Otto Lothar (update)
KRAUSE, Rita Lotte (update)
KRAUSE, Ursula (update)
KRAUTZ, Peter Ludwig Karl (update)
KREINHOP, Wilhelm Friedrich * 23.04.1899 in Bremen (update)
KREYNHOP, Sophie Marianne * 06.09.1908 in Wachendorf (update)
KUCZMIK, Georg (update)
KUHLMANN, Margarethe * um 1696 in Stehlen (update)
KUHZ, Michael (update)
KUNST, Erika (update)
KUSCHEL, Heinz (update)
KUTZNER, Christina Elisabeth (update)
KUß, Hedwig Lieselotte (update)
KWAST, Ursel Lydia (update)
KöHLER, Günter (update)
KöHRMANN, Gerd Albert (update)
KöHRMANN, Gerd Hermann * 26.02.1839 in Weseloh (update)
KöSTER, Carsten * um 1724 in Schwarme (update)
KöSTERMANN, Johann Cord * um 1705 in Nechtelsen (update)
KüHNHARDT, Albine * 10.04.1923 in Hindenburg (update)
KüSTER, Hans Ernst Louis Martin (update)
KüSTER, Karl Heinz August Otto (update)
KüTHER, Hermann Heinrich * 12.11.1846 in Ahlhorn (update)
KüTHER, Martha Anna Marie * 16.02.1906 in Lüttmannshagen (update)
LAHMEYER, Anna (update)
LAHRING, Irmgard Anna (update)
LAKEWAND, Edith Louise (update)
LALLA, Heinrich Christian * 02.06.1902 in Bassum/Osterbinde (update)
LAMM, Angelika (update)
LAMM, Christa (update)
LAMPE, Johann Hermann * 19.12.1902 in Klenkenborstel (update)
LANDSBERG, Hermann Friedrich * 26.10.1887 in Heiligenfelde (update)
LANDSBERG, Johann Heinrich (update)
LANDSBERG, Sophie Lina * 11.03.1910 in Harpstedt (update)
LAUE, Johann (update)
LEHMKUHL, Margareta * 1776 in Stuhr (update)
LEHNERT, Gertrud Marie Magdalene (update)
LIENHOP, Rosa Marie Margarethe * 10.02.1895 in Groß Ippener (update)
LINDEMANN, Margret Anna Sophie Adele (update)
LINDHOFF, (update)
LINDHOFF, Catharine Margarethe (update)
LIß, Otto Hermann (update)
LOBER, Anna Berta (update)
LOGEMANN, An. Adelh. (update)
LOGEMANN, Mechthilde Gisa (update)
LöW, Maria (update)
LüES, Anna Marie * 05.01.1903 in Dimhausen (update)
LüLLMANN, Lina Adele * 22.07.1887 in Stühren (update)
MADYA, Maria (update)
MAHLSTEDT, Cord (update)
MANN, Giesela Renate (update)
MARQUARD, Elisabeth (update)
MARQUARDING, Johann Heinrich * 10.09.1890 in Ristedt (update)
MARTEN, Gerbers * vor 1565 in Groß Henstedt (update)
MARTENS, Anna Marg. (update)
MARX, Heinrich Wilhelm (update)
MATUSCHE, Ruth Hertha (update)
MEISSNER, Heinz Kurt Walter (update)
MERTINS, Helmut Erich (update)
MESLOH, Luer (update)
METZKE, Hildegard Anna (update)
MEYER, Anna Margarethe * 11.10.1837 in Beckeln (update)
MEYER, Dietrich (update)
MEYER, Dietrich * 15.03.1795 in Fahrenhorst (update)
MEYER, Edith (update)
MEYER, Gerd Heinrich * 31.10.1776 in Wedehorn (update)
MEYER, Heinrich Gerhard * 15.08.1901 in Pestinghausen (update)
MEYER, Heinz Carsten (update)
MEYER, Hilla Magdalena * um 1634 in Bümmerstedt (update)
MEYER, Inge Bertha (update)
MEYER, Johann Albert (update)
MEYER, Johann Dietrich * 17.06.1863 in Clues (update)
MEYER, Johann Friedrich * 09.04.1902 in Feine (update)
MEYER, Johann Heinrich Diedrich * 20.12.1877 in Gräfinghausen (update)
MEYER, Johann Hinrich * 02.07.1862 in Heiligenrode (update)
MEYER, Lisa (update)
MEYER, Lüdeke * vor 1565 (update)
MEYER, Margarethe Caroline * 30.10.1819 in Diepholz (update)
MEYER, Margrethe Marie (update)
MEYER, Marianne Christine (update)
MEYER, Meta Gesine * 11.09.1879 in Hallstedt (update)
MEYER, Wilhelm Carl * 04.03.1882 in Abbehausen (update)
MEYERHOLZ, Friedrich Christoph * 16.02.1904 in Fahrenhorst (update)
MOORSCHLATT, Dietrich Hermann * 14.05.1790 in Dimhausen (update)
MOYER, Demoiselle Ulrike Amalie * 28.03.1783 in Verden (update)
MUSCHLIN, Elke Sieglinde Jutta (update)
MäRTENS, Dieter (update)
MöHLENHOFF, Gesche Marie (update)
MöHLENHOFF, Otto (update)
MüLLER, Alfons (update)
MüLLER, Alma (update)
MüLLER, Anna Margarete Friederike * 25.10.1874 in Lehe (update)
MüLLER, Margarethe Adelheid * 15.07.1890 in Groß Bramstedt (update)
NN, Catharina (update)
NN, Grete (update)
NN, Helene (update)
NN, Hille (update)
NN, Rolever * vor 1569 (update)
NEPPER, Catrine Elisabeth * 03.04.1815 (update)
NEUEFEIND, Egon Otto (update)
NEUMANN, Anna Lisbeth (update)
NEUNDORF, Herta Marianne (update)
NIEHAUS, Anne Trine (update)
NIEHAUS, Johann Dierk (update)
NIEKE, Günter Robert (update)
NIEMEIER, Anna Marie Helene * 01.11.1920 in Holzhausen (update)
NIENABER, Gesche Margarethe * 04.12.1769 in Wohlde (update)
NIENABER, Heileke * 1654 in Hockensberg (update)
NIENABER, Karl Wilhelm * 16.03.1903 in Beckstedt (update)
NOLL, Horst Otto Kurt (update)
NOLTE, Ernst Hermann * 05.01.1901 in Hilken (update)
NOWAK, Hildegard (update)
OBSARNEK, Gerda (update)
OLSCHEWSKI, Anna Berta (update)
OSTENDORF, Johann * um 1710 in Neustadt (update)
PAAPE, Horst Gerhard (update)
PACINA, Bruno Erich (update)
PACINA, Grete (update)
PAGELS, Elise Rebecka Hermine * 01.04.1895 in Dörverden (update)
PERONNE, Walter Fritz (update)
PESTRUP, Anna Margarethe * 1746 in Harpstedt (update)
PETER, Gottlieb (update)
PETERMANN, Anna * 1743 (update)
PETERS, Heinrich August (update)
PETERS, Heinz Manfred (update)
PETERS, Ilse Margaretha (update)
PETERS, Sophie Adelheid (update)
PETRAT, Julius (update)
PILTZ, Gabriele (update)
PLESS VON, Friedrich Heinrich Christoph * 21.08.1842 in Harpstedt (update)
PLUMP, Dietrich Heinrich * um 1785 in Stelle (update)
PLUMP, Gesche Margarete (update)
PLöTZ, Maximilian Walter (update)
POGGENBURG, Gerd Heinrich (update)
POLLESCHNER, Inge Ursula (update)
POPPE, Annegret (update)
POPPE, Heinrich Bernhard * 02.09.1922 in Groß Ippener (update)
PRALLE, Anne Becke (update)
PRUSCHWITZ, Erna Gertrud Selma (update)
RABBE, Hinrich (update)
RATHKAMP, Alwine Marie * 17.05.1912 in Nordwohlde (update)
RAVENS, Gesche Marg. Johanne (update)
RECKEWEG, Johann (update)
REHN, Wolfgang Martin Albin (update)
REHORST, Anne Catharine Marie Ilseben (update)
REICH, Hermann (update)
REINHOLZ, Otto Fritz (update)
RENGSTORF, Annegret (update)
RENKE, Alfred (update)
RENKE, Artur (update)
RISCH, Hans (update)
RITTER, Erich Albert (update)
RODE, Dietrich Heinrich * 23.03.1905 in Apelstedt (update)
ROESLER, Jutta Edith Hanna (update)
ROGGE, Berend (update)
ROHLFS, Christine Louise * 04.09.1840 in Donstorf (update)
ROLFS, Johann Friedrich * 26.07.1793 in Nienstedt (update)
ROTHKRANZ, Elisabeth (update)
ROßHOP, Sophie Margarete Lina * 06.09.1909 in Nordwohlde (update)
RUNGE, Anne Christine Margrethe * 23.08.1848 in Apelstedt (update)
RUNGE, Johanne Catharine Margarethe * 23.12.1877 in Bassum/Haft (update)
RUNGE, Marie Auguste Friederike (update)
RäTTER, Erna Hilde (update)
RöPKE, Gundula (update)
RüDEBUSCH, Christa (update)
SAKSCHEWSKI, Ernst Gottfried (update)
SANDER, Anna (update)
SANDER, Anna Marie * 01.09.1886 in Harpstedt (update)
SANDER, Dietrich (update)
SANDHOP, Jürgen Karl Johann (update)
SANDMANN, Lina Marie Sophie Doris (update)
SASSE, Fred Heino (update)
SCHADWINKEL, Gerhard (update)
SCHARF, Margot Maria (update)
SCHAUDER, Helmut Willi (update)
SCHIERHOLZ, Anne Catharine (update)
SCHIMMELPFENNIG, Magdalene Elisabeth (update)
SCHLECHTE, Engelke (update)
SCHLENKHOFF, Irma Irene Anna (update)
SCHLOTTMANN, Rudolf Ludwig (update)
SCHMIDT, Adeline Wilhelmine Elisebeth * 21.04.1827 in Diepholz (update)
SCHMIDT, Bernd (update)
SCHMIDT, Margarete Elfriede (update)
SCHMIDT, Marie Friederike * 19.06.1860 in Diepholz (update)
SCHMORANZER, Elisabeth (update)
SCHNIEDER, Annegret Dora Marie (update)
SCHOOF, Anna Sophie Friederike (update)
SCHORLING, Christan Ludwig (update)
SCHRAMM, Christel Margot (update)
SCHREIBER, Johann Wilhelm * 10.02.1902 in Bassum (update)
SCHREIBER, Marie Anna * 10.02.1902 in Groß Ringmar (update)
SCHRIEVER, Helmut Friedrich * 21.02.1923 in Harpstedt (update)
SCHRIEVER, Herbert Friedrich (update)
SCHRöDER, Albert (update)
SCHRöDER, Friedrich Heinrich (update)
SCHRöDER, Johann * 01.12.1742 (update)
SCHRöDER, Johann Friedrich * 02.05.1864 in Süstedt (update)
SCHRöDER, Ludolph (update)
SCHRöDER, Margarethe Adelheid (update)
SCHULENBERG, Friedrich Wilhelm * 08.01.1858 in Horstedt (update)
SCHULENBERG, Gerhard Wilhelm Hermann * 08.08.1906 in Holtorf (update)
SCHULENBERG, Marie Wilhelmine Charlotte * 11.08.1851 in Harpstedt (update)
SCHULENBERG, Meta Dorothea (update)
SCHUMACHER, Anne Cathrine * 01.09.1781 in Wedehorn (update)
SCHUMACHER, Minna Sophie * 15.02.1895 in Menninghausen (update)
SCHWARTZ, Erna Hertha (update)
SCHWEERS, Anna Meta * 11.07.1900 in Warwe (update)
SCHWEGMANN, Anna Elise Charlotte * 21.04.1864 in Anstedt (update)
SCHWEKEN, Catharina Marie * 09.09.1752 in Bruchhausen (update)
SCHöTSCHEL, Julius Max Paul (update)
SCHüNEMANN, Margarethe Elisabeth (update)
SCHüTTE, Grete Alma (update)
SEGELKEN, Dietrich Heinrich * 07.08.1784 in Annen (update)
SEGELKEN, Johann Heinrich Christoph * 01.07.1832 in Simmerhausen (update)
VON SEGGERN, Mette Gesine * 30.08.1863 in Schierbrok (update)
SEIFERT, Gertrud Lisbet (update)
SEIFERT, Ilse Grete Helene (update)
SIEFKEN, Margarete (update)
SIEGMANN, Caroline Helene * 22.05.1879 in Colnrade (update)
SIEMER, Albrecht Heinrich (update)
SIEWERS, Christel Marianne (update)
SKAPCZYK, Mathias (update)
SKORSCHENY, Marie (update)
SOLLER, Horst Friedrich Heinrich (update)
SPAHN, Adele Selma Emma (update)
SPARKUHL, Hinrich (update)
SPECKMANN, Albert Johann Heinrich (update)
SPITZ, Lydia Adele (update)
SPREEN, Emma Dora Sophie * 11.02.1913 in Natenstedt (update)
SPRICK, Fritz Heinrich Wilhelm * 30.12.1886 in Öftinghausen (update)
STANDKE, Else Edith (update)
STARKE, Friedrich Karl Robert Herbert (update)
STICKAN, Cord Heinrich * 16.11.1820 in Diepholz (update)
STICKAN, Wilhelm Jacob * 08.09.1857 in Diepholz (update)
STILLER, Gertrud (update)
STOLLE, Anna Catharine Margarethe * 06.03.1837 in Harpstedt (update)
STRATMANN, Lüdeke (update)
STRICKS, Bernhard Georg Alwin (update)
STRODTHOFF, Gesche Catharine * um 1790 in Groß Mackenstedt (update)
STRODTHOFF, Johann Heinrich * 26.06.1903 in Hallstedt (update)
STROHSCHEIN, Arthur (update)
STRUSS, Friedrich Wilhelm Emil (update)
STRöHMANN, Anne Margrete (update)
STUBBEMANN, Gesche * 01.03.1724 in Groß Bramstedt (update)
STUBBEN, Mette (update)
STUFFEL, Dieter Paul (update)
STöVER, Ahlert (update)
STöVER, Helmut Heinrich (update)
STöVER, Hermann Heinrich (update)
SZBRATH, Czilla Marie * in Budapest (update)
TECKLENBURG, Ilse Margrete (update)
TEETZ, Anna * 15.05.1921 in Karlshöfen (update)
TEMMING, Renate (update)
TEPE, Ludewig Heinrich * 09.06.1832 in Neuenkirchen (update)
TEUBERT, Edeltraud Minna (update)
THEILEIß, Anna Cath. Elisabeth (update)
TILLE, Auguste Anna Kätchen Ella (update)
TILLMANN, Halina (update)
VIETGEN, Georg Joseph * 14.12.1822 in Klein Förste (update)
VOSS, Anna Adelheid * 17.06.1859 in Wachendorf (update)
WALDMANN, Marie Anna Adele (update)
WARNEKE, Gerd Heinrich Wilhelm * 01.09.1879 in Apelstedt (update)
WARNEKEN, Anne Margrete (update)
WEGENER, Margaretha Wilhelmine Sophie * 11.01.1759 in Harpstedt (update)
WEGNER, Bruno Otto Karl (update)
WEHAUSEN, Catharine Meta * 18.05.1887 in Groß Henstedt (update)
WEHDER, Peter Rolf (update)
WEIDENHöFER, Gert Hinrich Johann (update)
WEINHOLD, Ernst Adolf (update)
WEIWASSER, Anna Catharina * 28.06.1810 in Bergedorf (update)
WELSCH, Christel Waltraud (update)
WERNER, Leontine Maria (update)
WERNER, Traugott (update)
WESEMANN, Marianne (update)
WESSEL, Fritz Heinrich * 11.11.1896 in Klein Hollwedel (update)
WESTING, Catharina (update)
WETJEN, Anna Catharine * 21.10.1825 in Westerbeck (update)
WIECHMANN, Johann Hinrich * 31.03.1775 in Fahrenhorst (update)
WIEGERS, Johann Heinrich * um 1737 in Harpstedt (update)
WIGGERS, Conrad Friedrich * 01.10.1746 in Harpstedt (update)
WIGGERS, Hector Johann Ferdinand * 20.11.1750 in Harpstedt (update)
WIGGERS, Hinrich Gustav * 1743 in Harpstedt (update)
WILDEN, Maria (update)
WILFLING, Johanne Mathilde (update)
WILKENS, Henricus (update)
WILMS, Georg Ludwig * 20.04.1908 in Holle (update)
WINDELS, Anna Adelheid (update)
WINDHORST, Johann (update)
WINDHORST, Mette Anne * 14.09.1780 in Bassum/Bünte (update)
WITTE, Catharine Marie * in Bürstel (update)
WITTE, Gesche Margrethe * in Bürstel (update)
WITTE, Johann Heinrich (update)
WITTE, Klaus Friedrich (update)
WOHLERS, Hermann * in Stickgras (update)
WOLFF, Ernst Friedrich Hans Christian (update)
WOLFF, Hertha (update)
WOLTER, Becke Margaretha * 1768 in Varrel (update)
WüHRMANN, Anna Frieda Marie (update)
WüRDEMANN, (update)
WüRDEMANN, Frank (update)
ZAWADEKI, Stefan (update)
ZEMKE, Martin Ewald (update)
ZICH, Elke Karin (update)
ZöLLNER, Brigitte Renate Hannelore (update)

1650-1659
OSTERLOH-EVERS, Johann + 01.05.1658 (update)

1660-1669
HEUER, Johann * um 1565, + 08.10.1660 in Simmerhausen (update)
MEYER, Christoph * um 1600 in Beckeln/Meierhof, + vor 1664 in Beckeln/Meierhof (update)
BARKHAUSEN, Wönncke * um 1584 in Dünsen, + 24.12.1664 in Horstedt (update)
GERDES, Fennen (Hermann) * um 1585, + 22.11.1665 in Reckum (update)
CURTS, Sike * um 1585, + 12.01.1666 in Klein Köhren (update)
GRAUE, Anna * um 1598 in Klein Ippener, + 07.06.1668 in Prinzhöfte (update)
WESSELS, Alike * um 1614, + 22.02.1669 in Groß Köhren (update)

1670-1679
ABBENTHEREN, Wönnike * um 1590, + 08.04.1670 (update)
ELLINGHAUSEN, Gese * 04.12.1616 in Diepholz, + 02.03.1673 in Hölingen (update)
HACKFELD, Wendel * um 1605 in Prinzhöfte, + 11.08.1675 in Schulenberg (update)
GRAUE, Böke * 1605 in Groß Ippener, + 26.11.1675 in Groß Ippener (update)
HACKFELD, Gerd * um 1585 in Prinzhöfte, + 01.03.1676 in Prinzhöfte (update)
FRESE, Lüke * um 1645 in Klein Ippener, + 01.08.1678 in Klein Ippener (update)
BUSCHMANN, Medche * um 1592, + 10.09.1678 in Groß Ippener (update)
STRUDMANN, Almike * um 1593, + 18.09.1678 in Reckum (update)
MEYER, Anna * um 1601 in Groß Ringmar, + 1679 in Groß Ringmar (update)
MARTENS, Reimer * um 1609 in Groß Henstedt, + 01.03.1679 in Groß Henstedt (update)
MAHLSTEDT, Fitter * um 1647 in Klein Köhren, + 16.04.1679 in Klein Köhren (update)

1680-1689
AUFDERHEIDE, Cord + 1680 (update)
WILMS, Wilcken * um 1648 in Holzhausen, + 25.02.1681 in Holzhausen (update)
STRODTHOFF, Greta * um 1633 in Hengsterholz, + 07.08.1681 in Schulenberg (update)
HACKFELD, Heileke * um 1612 in Prinzhöfte, + 16.09.1682 in Harpstedt (update)
KROPF, Hinrich * 1610 in Steinbrink, + 1684 in Steinbrink (update)
MENKE, Metje * um 1603, + 01.03.1684 in Horstedt (update)
STRODTHOFF, Gerd * 1682 in Schulenberg, + 17.02.1685 in Schulenberg (update)
HEUERMANN, Heinrich * um 1622, + 30.05.1687 in Beckeln (update)

1690-1699
MEYER, Wünneke (Grete) * um 1612, + 1691 in Reckum (update)
KORTE, Heidewig * um 1656, + 15.03.1691 in Harpstedt (update)
MOHRMANN, Aleke * um 1615 in Hölingen, + 15.12.1691 in Hölingen (update)
HOHNHOLZ, Helmeke * um 1601 in Groß Köhren, + 09.03.1692 in Groß Köhren (update)
MEYER, Metje * um 1598, + 1693 in Harpstedt (update)
KLINGENBERG, Tönnies * um 1635 in Harpstedt, + vor 1695 in Harpstedt (update)
STRODTHOFF, Wömmel * um 1589, + 19.07.1695 in Horstedt (update)
POPPE, Mechthild * 15.07.1653 in Hoyerswege, + 23.02.1696 in Barjenbruch (update)
, + 01.10.1696 (update)
AHLERS, ungetauftes Kind * 1697 in Simmerhausen, + 1697 in Simmerhausen (update)

1700-1709
HACKFELD, Harmen * um 1621 in Prinzhöfte, + 03.04.1701 in Prinzhöfte (update)
HACKFELD, Gesche * 1701 in Prinzhöfte, + 01.10.1701 in Prinzhöfte (update)
STOLLE, Gesche * um 1630 in Iserloy, + vor 1702 in Simmerhausen (update)

1710-1719
EILERS, Anna Mette * um 1637 in Harpstedt, + 1710 (update)
AHLERS, Gesche * 1682 in Simmerhausen, + 01.03.1711 in Simmerhausen (update)
HAUßKAMP, Schweer * um 1662, + nach 1714 (update)
WIGGER, Anna * 1655 in Brettorf, + 1714 in Brettorf (update)
NN, Cathrine Maria + 01.12.1717 in Cornau (update)

1720-1729
RABBEN, Wübbeke Margrete * 1697 in Groß Ringmar, + 1721 in Groß Ringmar (update)
HöVEMANN, Rolf + 1725 (update)
SCHULENBERG GEB.WESSEL, Lüdeke * um 1657 in Albringhausen, + 1726 in Schulenberg/Bassum (update)

1730-1739
KOITHAN, Arendt + 1730 in Brockstreck (update)
THEMANN, Wölmer (Vollmer) * 1648, + 01.12.1731 in Steinbrink (update)
HILGEMEYER, Johann * 1660 in Lavelsloh, + 1732 in Essern (update)
THIELKEN, Brandt * um 23.02.1674, + 1738 in Groß Ringmar (update)
VETING, Margretha Elisabeth * 22.02.1681 in Heiligenloh, + 01.05.1738 in Ellinghausen (update)
AHLERS, Alert * 01.03.1688 in Simmerhausen, + vor 1739 in Simmerhausen (update)
BRAMSTEDT, Wilke * 1696 in Leesterheide, + vor 1739 in Harpstedt (update)

1740-1749
VOSS, Wilm * 01.03.1673 in Groß Köhren, + 1741 in Ellinghausen (update)
TILING, Engel Margareta * 01.05.1677 in Harpstedt, + 03.08.1742 in Hannover-Neustadt (update)
MüNSTERMANN, Hinrich * 1696, + 1747 in Dimhausen (update)
WüRDEMANN, Greta * 15.08.1658 in Hengsterholz, + 16.08.1749 in Hengsterholz (update)

1750-1759
VON DER HORST, Diedrich * 1697 in Harpstedt, + 1750 in Harpstedt (update)
FRESE, Gesche Magdalene * 1688 in Düste, + 19.01.1750 in Donstorf (update)
EILERS, Catharina * um 1668 in Brümsen, + 01.02.1752 in Groß Ringmar (update)
BULTMANN, Albert * 1692 in Bassum/Osterbinde, + 30.12.1752 in Bassum/Eschenhausen (update)
MEYER, Helene * 1711 in Beckeln, + 1753 in Dreeke (update)
VON DINGEN, Jobst Berend * 01.10.1688 in Borwede, + 05.02.1753 in Donstorf (update)
FLEGE, Anna Alheit * in Goldenstedt, + 18.07.1753 in Cornau (update)
OSTERLOH, Johann * 13.06.1682 in Schlutter, + nach 1754 (update)
SCHMIDT, Wöbke (Wübbeke) * 1701 in Albringhausen, + 08.07.1754 in Albringhausen (update)
UHLHORN, Metje * 1672 in Annen, + 18.10.1754 in Schlutter (update)
WIGGERS, Dietrich Ludolph * 19.01.1755 in Harpstedt, + 04.09.1755 in Harpstedt (update)
MEYER, Ilse Mette * 1700, + 18.01.1756 in Dimhausen (update)
KIESELHORST, Anne Margaretha * 14.05.1755 in Klein Ippener, + 16.06.1757 in Klein Ippener (update)
EILERS, Anna Maria * 04.07.1707 in Haast, + 10.01.1758 in Sannum (update)
HAUßKAMP, Ilsa Margareta * 01.12.1688 in Harpstedt, + 31.01.1759 in Mahlstedt (update)
RüDEBUSCH, Cathrine Helene * um 1726 in Hölingen, + 29.10.1759 in Hölingen (update)
HORSTMANN, Conrad * 06.11.1755 in Harpstedt, + 26.12.1759 in Harpstedt (update)

1760-1769
HORSTMANN, Johann Christian Elias * 23.07.1752 in Harpstedt, + 23.01.1760 in Harpstedt (update)
RABBEN, Wübbeke * um 1694, + 06.02.1760 in Groß Henstedt (update)
EVERS, Anna Margaretha * 23.03.1759 in Klein Köhren, + 10.02.1760 in Klein Köhren (update)
GRAVENS, Henriette + 17.07.1760 in Lemgo (update)
BRUNS, Harm * 24.05.1701 in Sannum, + 16.12.1760 in Huntlosen (update)
SCHLAKE, Sophia Hedewig * 12.03.1719 in Dörpel, + 28.04.1761 in Dörpel (update)
BIGOTT, Johann Ernst * um 1699, + 29.04.1761 in Dörpel (update)
WIEGERS, Margaretha Charlotte * 03.09.1755 in Harpstedt, + 25.11.1761 in Harpstedt (update)
AUGSPURG, Johann August * 01.05.1691, + 18.02.1763 in Marklohe (update)
WICHMANN, Johann * 21.02.1717 in Feine, + 20.08.1763 in Feine (update)
SCHRöDER, Gerd Hinrich * 06.01.1726 in Wagenfeld, + vor 1764 (update)
KöSTER, Maria Adelheid * um 01.07.1752 in Groß Köhren, + 18.04.1764 in Groß Köhren (update)
WIGGERS, Georg Wilhelm * 1740 in Harpstedt, + 31.05.1764 in Harpstedt (update)
BOKELMANN, Dietrich + vor 01.11.1764 (update)
FESENFELD, Ilse * 1686 in Klein Ippener, + 13.04.1765 in Groß Ippener (update)
WIEGERS, Johann * um 1699, + 06.01.1766 in Harpstedt (update)
BENEKE, Gerd * um 1715, + 07.01.1767 in Beckstedt (update)
EVERS, Arend Hinrich * 13.09.1756 in Klein Köhren, + 25.03.1767 in Klein Köhren (update)
RODECORD, Anne Margarethe * 01.05.1703 in Schmalförden, + 18.01.1768 in Schmalförden (update)
BRUNS, Johann * um 1698, + 07.02.1768 in Huntlosen (update)

1770-1779
BOKELMANN, Johann Christian Philip * 1736 in Hilvershausen, + 01.02.1770 in Wulferding (update)
SEGELKEN, Gerd Heinrich * 04.09.1712 in Hengsterholz, + 19.02.1772 in Hölscherholz (update)
FREERS, Johann Hinrich * 17.05.1707 in Ridderade, + 05.04.1775 in Ridderade (update)
SCHULENBERG, Johann Berend * 1729 in Albringhausen, + 21.08.1775 in Albringhausen (update)
BEUKE, Bernd * um 1701 in Scharrendorf, + 04.06.1776 in Schmalförden (update)
BRINKMANN, Dietrich * 01.05.1740 in Horstedt, + vor 1777 (update)
VON DER HORST, Johann Heinrich * um 1719, + 12.05.1777 in Harpstedt (update)
CORDES, Anna Catharine * 23.10.1736 in Schwei, + 26.05.1778 in Schwei (update)
JOHANNES, Margareta Elisabeth * 29.01.1742 in Westrittrum, + 25.10.1778 in Sannum (update)
VOGELSANG, Christian * 23.08.1734 in Schwei, + 13.12.1778 in Schwei (update)
WIEGERS, Anna Margareta Adelheit * 20.06.1777 in Harpstedt, + 24.03.1779 in Harpstedt (update)
CORDES, Barthold * 1731 in Röllinghausen, + 10.12.1779 in Eschenhausen (update)

1780-1789
STEFFEN, Metje * 1687 in Simmerhausen, + 03.09.1781 in Hölscherholz (update)
RöDEMüLLER, Anne Catharine * um 1732, + 20.11.1781 in Nienstedt (update)
DECKER, Henrich * 23.11.1731 in Jaderberg, + 12.07.1782 in Jaderberg (update)
SCHWEERS, Johann Hermann * 1735 in Bassum/Loge, + 24.08.1782 in Bassum/Loge (update)
WITTE, Anne Ilse * 02.03.1721 in Varrel, + 21.10.1782 in Sudbruch (update)
FASTJE, Anne Elisabeth * 19.12.1759 in Harpstedt, + 04.04.1783 in Bassum/Loge (update)
GERKEN, Mette Alheit * 1745 in Klein Hollwedel, + 24.04.1783 in Harpstedt (update)
SPRADAU, Jacob Christoph * um 01.10.1713, + 13.02.1784 in Nienstedt (update)
RUSTMANN, Margaretha Ilsabey * 12.08.1714 in Rüstringen, + 03.02.1785 in Ridderade (update)
BITTER, Ilse Margarethe * 1740 in Harpstedt, + 12.06.1786 in Harpstedt (update)
KATENKAMP, Anna Adelheid * 08.02.1756 in Winkelsett, + 15.04.1787 in Beckeln (update)
FRESE gen.VON QUITER, Hieronymus Wiegand * 02.02.1719 in Zeven, + 19.02.1788 in Sudwalde (update)
SPRADAU, Anne Margrete * 01.06.1765 in Nienstedt, + 23.02.1789 in Mahlstedt (update)
BIGOTT, Anne Sophie Dorothee * 22.12.1748 in Dörpel, + 15.03.1789 in Klosterseelte (update)
MENCKE, Anna Catharina * 19.02.1717 in Holzhausen, + 17.04.1789 in Huntlosen (update)
SCHWARTEN, Hermann * 1733 in Holtrup, + 11.08.1789 in Holtrup (update)
WIEGERS, Catharina Margareta * 12.07.1785 in Harpstedt, + 04.10.1789 in Harpstedt (update)
STRODTHOFF, Andreas Nicolaus * 07.02.1759 in Harpstedt, + 23.10.1789 (update)
TRIPMACHER, Henriette Sophie * 11.11.1742 in Lemgo, + 17.11.1789 in Lemgo (update)

1790-1799
MUHLEN, Gesche Margarethe * 04.03.1734 in Uenzen, + 10.03.1790 in Uenzen (update)
ASCHENBECK, Beke * 1711 in Mahlstedt, + 07.06.1790 in Mäkel (update)
THIELKEN, Anne Margarete * um 01.04.1716, + 01.10.1790 in Delmenhorst (update)
GEVERS, Alheit * 04.12.1729 in Albringhausen, + 02.02.1792 in Albringhausen (update)
SEGELKEN, Anna Margrete * 16.06.1788 in Groß Köhren/Ortbrock, + 17.04.1792 in Dünsen (update)
AHRENS, Margarethe Anne * um 1748 in Nienstedt, + 01.10.1792 in Bokel (update)
JOHANNES, Lürke * 15.08.1712 in Westrittrum, + 23.11.1792 in Westrittrum (update)
BEUKE, Gesche Marie * um 1739, + 24.11.1792 in Sudbruch (update)
WIEGERS, Maria Margareta * 17.10.1779 in Harpstedt, + 10.01.1793 in Harpstedt (update)
SCHUMACHER, Johann * 10.02.1733 in Uenzen, + 15.01.1793 in Uenzen (update)
MEYER, Anna Adelheid * 18.05.1792 in Harpstedt, + 29.01.1793 in Harpstedt (update)
AHRENS, Lüdeke * um 1748, + 11.09.1793 in Nienhaus (update)
ISERN, Carl Ludwig * um 1720 in Hölingen, + 08.10.1793 in Hackfeld (update)
BRUNS, Cord * 01.03.1708 in Kirchseelte, + 14.11.1793 in Kirchseelte (update)
HORSTMANN, Jacob * um 1721 in Harpstedt, + 24.12.1793 in Harpstedt (update)
KLIPPE, Friedrich August Georg * 20.05.1792 in Harpstedt, + 27.03.1794 in Harpstedt (update)
HILLMANN, Gesche Margrete * 12.11.1767 in Nienstedt, + 29.11.1794 in Hallstedt (update)
HORST, Christoph * 1763 in Harpstedt, + 16.08.1795 in Harpstedt (update)
BEUKE, Johann Cord * 06.11.1727 in Scharrendorf, + 08.12.1795 in Sudbruch (update)
SCHORLING, Johann Christoph * um 1710, + 03.06.1796 in Beckeln (update)
BöDEKER, Rebecca * 1741 in Schönemoor, + 27.08.1796 in Harpstedt (update)
BRAMSTEDT, Johann Cord * um 1734 in Harpstedt, + 08.10.1796 in Groß Köhren (update)
HARTMANN, Johann Rudolph * 1745 in Harpstedt, + 31.12.1796 in Harpstedt (update)
BRUNS, Johann Hinrich * 21.10.1735 in Sannum, + 18.06.1797 in Sannum (update)
VON ZENGEN, Wilhelm Christian Philipp * 24.10.1766 in Dörrieloh, + 06.04.1798 in Dörrieloh (update)
KIESELHORST, Heinrich * um 1730 in Klein Ippener, + 01.07.1798 in Klein Ippener (update)
SEEGER, Catharina Margaretha * 27.01.1722 in Sage, + 14.01.1799 in Westrittrum (update)
WITTE, Johann Hinrich * um 05.12.1730, + 09.02.1799 in Sudbruch (update)
BöNJE, Triene * 22.05.1714 in Schwei, + 15.03.1799 in Schwei (update)

1800-1809
BüCKMANN, Arend Heinrich * 27.10.1728 in Maasen, + 11.05.1800 in Natenstedt (update)
STELLMANN, Christoph * um 1739, + 23.07.1800 in Holzkamp (update)
SPECKMANN GEB. GOTHELMANN, Cord Henrich * 1732 in Dörpel, + 22.09.1800 in Dörpel (update)
NIENABER, Johann Diedrich * 01.12.1734 in Hockensberg, + 28.09.1800 in Mahlstedt (update)
GRAUERHOLZ, Cord Hinrich * 01.05.1733 in Graue, + 10.12.1800 in Affendorf (update)
PRECKEL, Albert * um 18.05.1744, + 18.11.1801 in Neubruchhausen (update)
VON DER HORST, Christoph Hermann * um 1721 in Harpstedt, + 30.11.1801 in Harpstedt (update)
VON DER HORST, Christoph Diedrich * um 1733 in Harpstedt, + 08.04.1802 in Harpstedt (update)
PESTRUP, Margarethe Anna * um 01.05.1741 in Harpstedt, + 20.05.1802 in Harpstedt (update)
SCHRöDER, Anne Catharine * 1742 in Klein Ringmar, + 13.08.1803 in Klein Ringmar (update)
MEINARDUS, Wübke Margrete * 27.11.1735 in Frieschenmoor, + 26.08.1803 in Schwei (update)
BARKHAUSEN, Anna Maria * 01.03.1742 in Harpstedt, + 26.01.1804 in Harpstedt (update)
SCHüNEMANN, Johann Friedrich * um 01.12.1731 in Wesenstedt, + 20.02.1804 in Neubruchhausen (update)
BRENDEL, Johann (Gottlieb) Gottfried * um 01.12.1734, + 15.06.1804 in Harpstedt (update)
HORSTMANN, Johann Friederich * 31.03.1762 in Harpstedt, + 20.09.1804 in Harpstedt (update)
WEFER, Johann Hinrich * 30.09.1734 in Schwei, + 17.10.1804 in Schwei (update)
BOKELMANN, Wilhelm * 21.04.1741 in Bokel, + 20.02.1805 in Bokel (update)
EHLERS, Johann Friedrich * 30.04.1759 in Brüne, + 14.07.1805 in Klein Ringmar (update)
SCHORLING, Johann Christoph * um 1736 in Beckeln, + 15.11.1805 in Harpstedt (update)
FELS, Hinrich * 04.08.1741 in Schwei, + 15.02.1806 in Schwei (update)
POHLMANN, Harm Hinrich * 29.11.1751 in Donstorf, + 25.04.1806 in Donstorf (update)
WIEGERS, Johann Philipp * 1747 in Harpstedt, + 23.11.1806 in Harpstedt (update)
CASTENS, Gesche * um 1751, + 18.12.1806 in Feine (update)
GARMS, Marie Adelheid * 1737 in Hockensberg, + 16.01.1807 in Mahlstedt (update)
WIEGERS, Catharina Adelheid * 21.08.1781 in Harpstedt, + 17.01.1807 in Harpstedt (update)
SCHLAMANN, Mette Margarethe * um 1761, + 19.02.1807 in Wesenstedt (update)
SCHRöDER, Cord Hinrich Wilhelm * 08.09.1758 in Eydelstedt, + 19.08.1807 in Dörpel (update)
RöWER, Anna Catharina * 1738 in Natenstedt, + 07.02.1808 in Bockstedt (update)
HELMSMüLLER, Gertrud Regine Margarethe * 13.05.1759 in Helmsmühle, + 29.02.1808 in Helmsmühle (update)
PROTE, Henrich Gerhard * 17.11.1760 in Bockstedt, + 16.03.1808 in Bockstedt (update)
VOGELSANG, Christopher * 16.03.1760 in Schwei, + 03.06.1808 in Schwei (update)
TöLLNER, Victor * 11.02.1748 in Hallstedt, + 26.06.1808 in Hallstedt (update)
KIESELHORST, Hinrich * 17.02.1757 in Klein Ippener, + 22.09.1808 in Klein Ippener (update)
OTHBERG, Anne Dorothea * 09.09.1731 in Eydelstedt, + 16.12.1808 in Dörpel (update)
STüHRMANN, Anne Margrethe * um 1749, + 19.05.1809 in Dimhausen (update)
KATHMANN, Harm Diedrich * 01.05.1746 in Lerchenhausen, + 01.12.1809 in Stocksdorf (update)

1810-1819
MüLLER, Margareta Adelheit * 06.11.1761 in Stadt, + 03.06.1810 in Beckeln/Bockhorst (update)
FELSTEHAUSEN, Anna Margaretha * 12.03.1770 in Felstehausen, + 25.09.1810 in Rodemühlen (update)
BUCK, Johann Friedrich * 1745 in Haldem, + 03.11.1810 in Ridderade (update)
STRODTHOFF, Johann Dietrich * 20.04.1768 in Harpstedt, + 21.11.1810 in Hurrel (update)
CLASEN, Wenandus Theodor * um 1770 in Maastricht, + 09.02.1811 in Hengemühle (update)
MEYER, Johann Cord * 1725 in Essern, + 09.12.1811 in Essern (update)
LEYMANN, Johann Gottlieb Ludwig * 11.03.1782 in Barver, + 03.04.1812 in Barver (update)
SCHMIEDEKEN, Johann August * um 1739 in Dannenberg, + 06.01.1813 in Brinkum (update)
WIEGERS, Ilse Maria * 03.09.1755 in Harpstedt, + 12.02.1813 in Harpstedt (update)
WISLOH, Anne Trine * um 12.01.1750, + 17.07.1813 in Neubruchhausen (update)
STOLZE, Johann Christian * 11.05.1743 in Wöpse, + 28.07.1813 in Bruchhausen (update)
MEYER, Anna Sophie Elisabeth * 07.01.1742 in Hann.-Ströhen, + 31.10.1813 in Hann.-Ströhen (update)
WIECHMANN, Albert * um 01.12.1745, + 11.03.1814 in Fahrenhorst (update)
WüBBENHORST, Johann Bernd * 21.02.1766 in Harpstedt, + 28.03.1814 in Eschener Fehn (update)
FREERS, Anna Maria * 22.05.1749 in Ridderade, + 27.09.1814 in Ridderade (update)
CORDES, Cord * 02.08.1766 in Eschenhausen, + 19.11.1814 in Eschenhausen (update)
HAACKE, Beke Margaretha * 01.05.1743 in Brinkum, + 10.12.1814 in Stüttelberg (update)
HOHNHOLZ, Gesche Marie * 18.06.1757 in Dünsen, + 13.12.1814 in Brinkum (update)
MEYER, Johann Jacob * 01.05.1741 in Dimhausen, + 13.12.1814 in Dimhausen (update)
EVERS, Margrethe Adelheid * um 1773 in Üssinghausen, + 01.02.1815 in Groß Henstedt (update)
JEDEBRUCH, Gerd Heinrich * 25.04.1745 in Pestrup, + 04.03.1815 in Pestrup (update)
SCHORLING, Anne Marie * 19.05.1753 in Groß Hollwedel, + 04.05.1815 in Groß Henstedt (update)
LAMPING, Henrich Wilhelm * 08.01.1762 in Eydelstedt, + 02.06.1815 in Donstorf (update)
BRAND, Gerd Heinrich * 16.01.1784 in Holtorf, + 24.01.1816 in Holtorf (update)
AHLERS, Gesche Adelheid * 29.03.1764 in Groß Ringmar, + 09.02.1816 in Klein Köhren (update)
SCHORLING, Ilse Margrete * 30.03.1764 in Katenkamp, + 04.04.1816 in Nüstedt (update)
HOFFMEISTER, Johann * um 1773, + 18.06.1816 in Bremen (update)
SEGELKEN, Eberhard * 26.12.1781 in Annen, + 07.07.1816 in Hölscherholz (update)
SEGELKEN, Johann Gustav Ludwig * 02.03.1805 in Hölscherholz, + 03.12.1816 in Hölscherholz (update)
SANDER, Tot geborener Sohn * 06.11.1817 in Hackfeld, + 1817 in Hackfeld (update)
AHLERS, Jobst * 01.05.1736 in Groß Ringmar, + 22.03.1817 in Groß Ringmar (update)
HOHNHOLZ, Anne Marie Adelheid * 21.05.1790 in Beckeln, + 17.04.1817 in Beckeln (update)
KRAMER, Johann Heinrich * 08.02.1794 in Bassum/Eschenhausen, + 25.04.1817 in Bassum/Eschenhausen (update)
RäDENBEK, Margarethe * 26.02.1736 in Beckstedt, + 14.10.1817 in Hackfeld (update)
WICHMANN, Johann * 20.02.1749 in Feine, + 22.04.1818 in Feine (update)
HORSTMANN, Marie Adelheid * 27.05.1767 in Göddern, + 17.05.1818 in Nienstedt (update)
VON DER HUDE, Anne Elisabeth Justine * 21.05.1772 in Ritterhude, + 27.11.1818 in Dörrieloh (update)
FREERS, Johann Hinrich * 1756 in Eydelstedt, + 14.03.1819 in Dörpel (update)
BEUKE, Johann Hinrich * 18.09.1760 in Sudbruch, + 06.05.1819 in Sudbruch (update)

1820-1829
BULLENHAGEN, Anna * um 1763, + 10.01.1820 in Schwei (update)
AHRENS, Lüdeke * um 1766, + 02.04.1820 (update)
HEITMANN, Gesche Adelheit * 29.05.1767 in Donstorf, + 19.08.1820 in Donstorf (update)
SUDMEYER, Anna Catharina Elisabeth * 03.01.1762 in Dörrieloh, + 26.09.1820 in Buchhorst (update)
OSTENDORF, Ahlke Margrete * 10.11.1754 in Neustadt, + 09.02.1821 in Schwei (update)
RUNGE, Wüpke Adelheid * 23.09.1755 in Groß Ringmar, + 11.07.1821 in Groß Ringmar (update)
TECKLENBURG, Anne Margrethe * 28.06.1821 in Bassum/Diek, + 21.01.1822 in Bassum/Diek (update)
FINKE, Anne Margaretha * 08.11.1758 in Kirchseelte, + 21.04.1822 in Nienstedt (update)
MEYER, Anna Margarethe * 22.08.1759 in Schweringhausen, + 24.05.1822 in Stocksdorf (update)
HEITZHAUSEN, Harm * 11.03.1759 in Heitzhausen, + 27.10.1822 in Heitzhausen (update)
TECKLENBURG, Johann Friedrich * 21.06.1793 in Bassum/Diek, + 28.01.1823 in Bassum/Diek (update)
SUDHOP, Anne Cathrine * 23.03.1760, + 15.04.1823 in Apelstedt (update)
VöGE, Gesche * 01.10.1769 in Varrel, + 24.09.1823 in Varrel (update)
ALFKEN, Anna Margrete * 09.01.1786 in Nienstedt, + 22.12.1823 in Bokel (update)
WICHMANN, Becke Margrete * 03.05.1778 in Feine, + 03.03.1824 in Klosterseelte (update)
KIMME, Gesche Marie * 30.01.1794 in Dünsen, + 27.03.1824 in Bassum/Diek (update)
SCHRöDER, Anna Margarethe * 23.01.1773 in Beckstedt, + 04.04.1824 in Beckstedt (update)
STRODTHOFF, Cord * 12.07.1763 in Ganderkesee, + 18.09.1824 in Ganderkesee (update)
MEYER, Johann Christian * um 1764 in Martfeld, + 07.11.1824 in Schwarförden (update)
NORDMANN, Arend * 04.08.1753 in Hallstedt, + 04.12.1824 in Hallstedt (update)
WENDT, Margrethe Adelheid * 27.09.1755 in Menninghausen, + 17.12.1824 in Hallstedt (update)
AHRENS, Mette Margrethe * 14.02.1789 in Nienhaus, + 23.06.1825 in Hallstedt (update)
KOLWEYH, Johann Dietrich * 27.02.1756 in Groß Henstedt, + 06.02.1826 in Groß Henstedt (update)
NIEHAUS, Johann Hermann * 10.08.1749 in Beckeln, + 29.06.1826 in Klein Henstedt (update)
LOGEMANN, Margrethe Adelheid * 26.12.1790 in Dimhausen, + 11.07.1826 in Bassum/Osterbinde (update)
JOCHENS, Wübke Margarethe * 05.08.1742 in Spohle, + 17.09.1826 in Jaderberg (update)
SPRADAU, Johann Friedrich * 20.03.1762 in Nienstedt, + 04.12.1826 in Apelstedt (update)
STRODTHOFF, Helena * 04.04.1744 in Sethe, + 31.01.1827 in Kirchseelte (update)
KOLWEYH, Cord Hermann * 16.07.1779 in Groß Henstedt, + 09.04.1827 in Groß Henstedt (update)
KRIESMANN, Rebecca Margaretha * 24.11.1783 in Cornau, + 28.11.1827 in Cornau (update)
NIENABER, Harm Heinrich * 08.04.1749 in Groß Ringmar, + 12.02.1828 in Groß Ringmar (update)
BOCKHORST, Johann Dietrich * 18.01.1789 in Beckeln, + 24.04.1828 in Beckeln/Bockhorst (update)
FEDELER, Cathrina Margreta * 13.10.1773 in Wetschen, + 25.04.1828 in Barver (update)
JäGER, Johanna Henriette * 07.11.1758 in Hengemühle, + 11.05.1828 in Hengemühle (update)
BEHRENS, Anna Hedewig * 26.10.1771 in Heiligenloh, + 27.07.1828 in Bockstedt (update)
EVERS, Rebecke Margarethe * 02.11.1769 in Klein Köhren, + 28.09.1828 in Klein Köhren (update)
DECKER, Wübke Margarethe * 30.11.1780, + 03.11.1828 in Wapeldorf (update)
AHRENS, Anne Magdalene * 09.11.1750 in Fahrenhorst, + 19.12.1828 in Fahrenhorst (update)
SCHULENBERG, Johann Bernhard * 18.03.1825 in Harpstedt, + 03.02.1829 in Harpstedt (update)
JEDEBRUCH, Mette Margareta * 09.07.1751 in Pestrup, + 01.03.1829 in Holzhausen (update)
WEGE, Johann Conrad * 05.12.1744 in Schmalförden, + 25.04.1829 in Hann.-Ströhen (update)
BRUNS, Catharine Margarete * 23.09.1765 in Sannum, + 30.07.1829 in Heitzhausen (update)
ZU RODEMüHLEN, Johann Friedrich * 07.05.1757 in Rodemühlen, + 13.08.1829 in Rodemühlen (update)
SCHAFFER, Mette Margrete * 04.05.1754 in Nienhaus, + 19.11.1829 in Nienhaus (update)

1830-1839
SOLLER, Gottlieb * um 1778 in Heiligenfelde, + 19.02.1830 in Bassum (update)
MöHLENHOFF, Johann Heinrich * 06.09.1759 in Katenkamp, + 22.05.1830 in Nüstedt (update)
STRATMANN, Carl Heinrich * 26.12.1766 in Freudenberg, + 28.08.1830 in Freudenberg (update)
OSTERTHUN, Anna Catharine * 29.01.1785 in Döhlen, + 25.10.1830 in Döhlen (update)
BLIEFERNICHT, Diedrich Hinrich Andreas * 31.07.1783 in Wesenstedt, + um 1831 in Wesenstedt (update)
HöFT, Johann Albert * 16.09.1759 in Schorlingborstel, + 14.04.1831 in Groß Henstedt (update)
LOGEMANN GEB. MAHLSTEDFT, Christoph Dieterich * 16.06.1777 in Winkelsett, + 24.12.1831 in Wohlstreck (update)
SEGELKEN, Tot geborener Sohn * 04.09.1832 in Hölscherholz, + 04.09.1832 in Hölscherholz (update)
WESSEL, Johann Diedrich * 16.03.1788 in Beckeln, + 11.06.1833 in Thölstedt (update)
ELLINGHAUSEN, Ludwig * 17.11.1780 in Bassum/Osterbinde, + 10.09.1833 in Bassum/Osterbinde (update)
KRAMER, Carsten Friedrich * 25.11.1763 in Klein Ringmar, + 19.11.1833 in Apelstedt (update)
HEIMBERG, Conrad * 04.06.1753 in Luthe, + 22.12.1833 in Harpstedt (update)
BüSING, Margarethe Adelheit * 19.01.1798 in Klein Henstedt, + 15.02.1834 in Hude (update)
SCHRöDER, Johanne Christine * 14.01.1781 in Barver, + 03.04.1834 in Barver (update)
REIMERS, Emilia * 10.02.1774 in Klosterseelte, + 11.04.1834 in Hallstedt (update)
MüHLENHORT, Johann Hinrich * 20.05.1763 in Dörrieloh, + 23.04.1834 in Buchhorst (update)
THöLE, Berend Wilhelm * 26.07.1785 in Harpstedt, + 15.07.1834 in Bassum (update)
DAHME, Friedrich Alexander * 25.08.1772, + 26.04.1835 in Harpstedt (update)
WOHLERS, Lüdeke * 17.01.1764 in Apelstedt, + 26.04.1835 in Apelstedt (update)
BüCKMANN, Hermann Heinrich * 07.11.1779 in Duveneck, + 04.09.1835 in Drentwede (update)
WIEGERS, Marie Adelheit * 17.03.1805 in Harpstedt, + 07.05.1836 in Nüstedt (update)
SCHäFER, Catharine Elisabeth * um 19.07.1766, + 24.07.1836 in Sudbruch (update)
AHRENS, Anna Margarethe * um 1796, + 22.10.1836 in Warwe (update)
VOGEL, Johann Adolph * 13.03.1788 in Groß Ippener, + 10.11.1836 in Moor (update)
VETING, Hinrich Sander * 21.07.1766 in Heiligenloh, + 12.12.1836 in Heiligenloh (update)
BECKER, Anna Margaretha * 18.12.1759 in Schmolte, + 01.01.1837 in Donstorf (update)
SCHUMACHER, Mette Marie * 07.02.1771 in Uenzen, + 21.03.1837 in Bruchhausen (update)
AHLERS, Margrete * 04.06.1745 in Holzkamp, + 09.10.1837 in Holzkamp (update)
BIGOTT, Margaretha Dorothea * 24.07.1760 in Dörpel, + 22.02.1838 in Dörpel (update)
KREYENHOP, Christoph * 16.10.1764 in Bassum, + 29.03.1838 in Bassum (update)
BEHRENS, Anna Sophia * 22.12.1764 in Heiligenloh, + 09.04.1838 in Heiligenloh (update)
HORSTMANN, Jacob * 12.07.1765 in Harpstedt, + 02.05.1838 in Harpstedt (update)
FINKEN, Cathrine Adelheid * um 1755, + 17.07.1838 in Freudenberg (update)
ESSEMüLLER, Johann Herbord Wilhelm * 08.10.1768 in Essemühle, + 24.08.1838 in Barnstorf (update)
BOKELMANN, Reimer Hinrich * 05.09.1778 in Bokel, + 22.11.1838 in Bokel (update)
HöREN, Johann Henrich * 01.02.1768 in Barver, + 01.03.1839 in Barver (update)
LüLLMANN, Anne Margrethe * 14.02.1790 in Wedehorn, + 29.04.1839 in Groß Ringmar (update)
BARJENBRUCH, Anne Margaretha * 20.09.1759 in Klein Henstedt, + 28.05.1839 in Klein Henstedt (update)
EHLERS, Johann Dietrich * 1771 in Nordwohlde, + 22.08.1839 in Klosterseelte (update)
SCHULENBERG, Anne Margarethe Sophie * 07.11.1827 in Harpstedt, + 23.12.1839 in Harpstedt (update)

1840-1849
KATHMANN, Anna Margarethe * 13.09.1781 in Stocksdorf, + 03.04.1840 in Drentwede (update)
HOPMANN, Anne Sophie Margrete * 03.08.1768 in Neuenkirchen, + 30.10.1840 in Apelstedt (update)
STöVER, Albert * um 26.08.1764, + 09.12.1840 in Horstedt (update)
BUHLRICH, Heinrich Wilhelm * 06.05.1765 in Groß Ringmar, + 23.12.1840 in Holzhausen (update)
SCHRöDER, Friederica Wilhelmine * 11.11.1804 in Barver, + 06.02.1841 in Barver (update)
ASCHENBECK, Catharine Elisabeth * 17.04.1808 in Dötlingen, + 14.07.1841 in Prinzhöfte (update)
ALFKEN, Vitter * 01.04.1756 in Nienstedt, + 05.10.1841 in Nienstedt (update)
NIEHAUS, Anne Cathrine * 06.09.1768 in Apelstedt, + 31.10.1841 in Eschenhausen (update)
HEITZHAUSEN, Gesche Margarethe * 04.11.1784 in Dingstede, + 15.11.1841 in Dingstede (update)
EVERS, Johann Harm * 14.08.1764 in Klein Köhren, + 31.01.1842 in Klein Köhren (update)
SPRADAU, Christoph * 14.02.1769 in Neuenkirchen, + 29.03.1842 in Kieselhorst (update)
MARX, Anne Marie Elisabeth * um 21.02.1784 in Göddern, + 28.09.1842 in Wesenstedt (update)
FELS, Hinrich * 08.11.1796 in Schwei, + 31.12.1842 in Schwei (update)
BUCK, Anne Christine Margrethe * 15.05.1777 in Ridderade, + 14.02.1843 in Sudbruch (update)
TöLLNER, Dierk Albert * 06.12.1783 in Hallstedt, + 01.07.1843 in Hallstedt (update)
EVERS, Johann Heinrich (Ww v.A.A.Windels) * 18.04.1773 in Klein Köhren, + 26.01.1844 in Klein Köhren (update)
BORCHERS, Heinrich * um 1781 in Uhlenbrock, + 03.03.1844 in Harpstedt (update)
WIEGERS, Johann Philipp * 21.09.1774 in Harpstedt, + 08.05.1844 in Dünsen (update)
MEYER, Johann Christoph * 27.04.1813 in Groß Ippener, + 15.11.1844 in Groß Ippener (update)
NIEHAUS, Johann Conrad * 20.06.1783 in Bassum/Osterbinde, + 01.05.1845 in Bassum/Osterbinde (update)
ROHLFS, Carsten * 10.10.1781 in Groß Bramstedt, + 28.10.1845 in Klosterseelte (update)
KEHLBECK, Anna Rebecka * 07.01.1846 in Dünsen, + 13.02.1846 in Dünsen (update)
HANNING, Johann Friedrich * 26.05.1754 in Donstorf, + 20.02.1846 in Donstorf (update)
BUSCHMANN, Johann * 01.02.1801 in Klosterseelte, + 11.03.1846 in Klosterseelte (update)
HARMS, Berend Heinrich * 07.02.1812 in Beckeln, + 03.04.1846 in Cincinnati (update)
NIENABER, Margrete Anne * 17.08.1785 in Groß Ringmar, + 10.04.1846 in Groß Henstedt (update)
KIMME, Anne Margrethe * 31.07.1822 in Klein Hollwedel, + 14.04.1846 in Diepholz (update)
ROIKE, Hermann Friedrich * 21.12.1781 in Donstorf, + 30.06.1846 in Donstorf (update)
SCHLOTTMANN, Anna Marie Christine Elisabeth * 11.07.1788 in Pr.Ströhen, + 31.08.1846 in Ströhen (update)
WITTE, Johann Berend Heinrich * 16.03.1771 in Schmalförden, + 09.09.1846 in Sudbruch (update)
NIENABER, Ahlert * 23.09.1774 in Simmerhausen, + 30.01.1847 in Dingstede (update)
COHRS, Anna Margaretha Dorothea * 17.09.1759 in Holte, + 21.02.1847 in Donstorf (update)
STELLMANN, Christoph * 05.10.1774 in Holzkamp, + 26.04.1847 in Beckeln (update)
TECKLENBURG, Cathrine Margrethe * 25.07.1823 in Bassum/Diek, + 11.05.1847 in Horstedt (update)
MENSING, Anna Catharina Margaretha * 18.06.1781 in Rechtern, + 28.08.1847 in Aufurth (update)
WEFER, Johann Friedrich * 24.02.1774 in Schwei, + 29.10.1847 in Wapeldorf (update)
AHLERS, Johann Jobst * um 1772 in Klövinghausen, + 12.04.1848 in Neubruchhausen (update)
RüDEBUSCH, Cathrine Margrete * 03.11.1788 in Rüdebusch, + 09.04.1849 in Donstorf (update)
MüHLENSTEDT, Anne Adelheid * um 1768, + 03.06.1849 in Borwede (update)
SEGELKEN, Anne Margarethe * um 01.03.1836, + 11.10.1849 in Hölscherholz (update)

1850-1859
STELLOH, Marie Sophie Hedewig * 1786 in Holzhausen, + 1850 in Scharringhausen (update)
VON ZENGEN, Johann Ludwig Wilhelm Wiegand * 16.03.1792 in Dörrieloh, + 14.01.1850 in Dörrieloh (update)
BENEKE, Rudolph Friedrich * 28.11.1813 in Katenkamp, + 10.03.1850 in Horstedt (update)
AUFURTH, Henrich Hermann Ludwig * 09.03.1776 in Düste, + 24.07.1850 in Aufurth (update)
BRAND, Johann Rudolph * 05.01.1786 in Ellerchenhausen, + 08.10.1850 in Natenstedt (update)
FELDMANN, Heinrich Julius * 29.11.1838 in Hasslingen, + 31.03.1851 in Harpstedt (update)
KELLENBERG, Friedrich Hinrich * 10.06.1786 in Kellenberg, + 01.04.1851 in Kellenberg (update)
MAHLSTEDT, Conrad * 1773 in Varrel, + 13.04.1851 in Varrel (update)
RENGSTORF, Johann Harm * um 03.02.1793, + 25.04.1851 in Maibusch (update)
FINKEN, Albert * 11.03.1806 in Hülseberg, + 19.05.1851 in Hülseberg (update)
SIEMER, Gesine Marie Elisabeth * 02.12.1778 in Nienstedt, + 02.07.1851 in Neubruchhausen (update)
LAMEYER, Anne Catharine (o.Christine) * 1788 in Bremen, + 18.07.1851 in Groß Ringmar (update)
MAHLSTEDT, Anna * 31.03.1798 in Varrel, + 31.08.1851 in Heiligenrode (update)
BRUNS, Heinrich * um 17.08.1809 in Heiligenrode, + 29.09.1851 in Heiligenrode (update)
SIEMERS, Marie Margarethe Adelheid * 03.10.1798 in Borwede, + 15.12.1851 in Beckeln (update)
HASSELMANN, Margrete Anne * 29.07.1785 in Bassum/Loge, + 14.03.1852 in Bassum/Haft (update)
POHLMANN, Johann Heinrich Wilhelm * 01.10.1786 in Donstorf, + 01.12.1852 in Donstorf (update)
NIENABER, Johann Heinrich Hermann * 29.06.1806 in Mahlstedt, + 18.01.1853 in Bergedorf (update)
WICHMANN, Wöbke * 25.01.1782 in Feine, + 13.04.1853 in Klein Köhren (update)
BERGEEST, Margarete Charlotte Dorothee Elisabeth * 08.02.1808 in Harburg, + 16.04.1853 in Harpstedt (update)
FENSLAGE, Anna Gebina * 11.03.1771 in Bersede, + 07.05.1853 in Sandhorst (update)
NORDMANN, Mette Margrete * 30.12.1786 in Hallstedt, + 26.06.1853 in Neubruchhausen (update)
WESEMANN, Johanne Marie * 19.06.1817 in Nienstedt, + 04.11.1853 in Bassum/Freudenberg (update)
MAHLSTEDT, Hermann * 28.12.1797 in Horstedt, + 02.04.1854 in Hude (update)
TöLLNER, Margrethe Adelheid * 09.02.1818 in Hallstedt, + nach 09.04.1854 in Stocksdorf (update)
RIPKE, Johann Hinrich * 18.09.1768 in Stehlen, + 07.08.1854 in Apelstedt (update)
WITTENBERG, Katharine Margarethe * 03.11.1814 in Groß Ippener, + 28.11.1854 in Dingstede (update)
EICKHORST, Margarethe Dorothee * 23.08.1793 in Groß Köhren, + 01.12.1854 (update)
HOHNHORST, Anna Friederica * 29.06.1783 in Colnrade, + 03.02.1855 in Beckstedt (update)
RENZELMANN, Anna Sophie Margarete Elisabeth (Ww v.C.E.Meyer) * um 09.05.1774, + 23.12.1855 in Wohlde (update)
EHLERS, Christoph Heinrich * 1793 in Hann.-Ströhen, + 1856 in Scharringhausen (update)
LIENHOP, Johann Rudolf * 27.01.1778 in Bassum/Osterbinde, + 12.05.1856 in Hassel (update)
ÖTKEN, Heilke Margarete * 26.08.1793 in Vielstedt, + 16.10.1856 in Ahrensberg (update)
HEITMANN, Heinrich Wilhelm * 11.09.1795 in Donstorf, + 21.10.1856 in Donstorf (update)
KRACKE, Johann Günther * 20.12.1783 in Harpstedt, + 09.04.1857 in Harpstedt (update)
PROMANN, Anna Margareta Dorothea * 24.03.1790 in Holte, + 05.06.1857 in Kellenberg (update)
STOLZE, Johann Henrich Friedrich * 27.10.1772 in Bruchhausen, + 27.08.1857 in Bruchhausen (update)
BüCKMANN, Hermann Heinrich * 18.01.1818 in Bockstedt, + 02.01.1858 in Bühren (update)
SPRADAU, Friedrich Christoph * 13.09.1796 in Apelstedt, + 03.07.1858 in Apelstedt (update)
SEGELKEN, Heinrich Wilhelm Ahlert * 01.01.1829 in Simmerhausen, + 24.02.1859 in Simmerhausen (update)
SEGELKEN, Anne Margarethe * 15.08.1806 in Hölscherholz, + 16.04.1859 in Hölscherholz (update)
WIEGERS, Christoph Hermann * 29.06.1788 in Harpstedt, + 27.09.1859 in Döhlen (update)
HöREN, Johann Friedrich * 28.03.1798 in Barver, + 23.11.1859 in Barver (update)

1860-1869
BECKMANN, Gesche Margareta * 24.08.1784 in Horstedt, + 18.07.1860 in Bassum/Osterbinde (update)
SCHWARTING, Lücke Margarete * 02.02.1815 in Ganderkesee, + vor 1861 in Hockensberg (update)
WIEGMANN, Catharine Marie * 08.10.1792 in Stühren, + 04.06.1861 in Nüstedt (update)
NIEHAUS, Anna Elisabeth * 07.04.1786 in Klein Henstedt, + 19.07.1861 in Holtorf (update)
SCHULENBERG, Johann Diedrich * 11.01.1861 in Horstedt, + 01.08.1861 in Horstedt (update)
PESTRUP, Catharine Sophie * 31.05.1861 in Celle, + 21.10.1861 in Harburg (update)
BRUNS, Anna Magdalena Sophie * 16.04.1779 in Bassum/Loge, + 24.01.1862 in Bassum (update)
CORDES, Tot geborener Knabe * 16.02.1862 in Harpstedt, + 16.02.1862 in Harpstedt (update)
HELMSMüLLER, Johann Friedrich Ludwig * 09.10.1790 in Düste, + 22.04.1862 in Düste (update)
VOGELSANG, Anna Margareta * 04.12.1799 in Schwei, + 07.07.1862 in Schwei (update)
TWILLE, Anna Catharina * 05.06.1798 in Döhlen, + 08.01.1863 in Döhlen (update)
WIEGERS, Gesche Margarethe * 05.09.1800 in Harpstedt, + 02.05.1863 in Dünsen (update)
WEGE, Friedrich Wilhelm * 27.04.1779 in Hann.-Ströhen, + 13.05.1863 in Hann.-Ströhen (update)
KELLENBERG, Marie Margarethe Friederike * 29.08.1810 in Kellenberg, + 25.04.1864 in Kellenberg (update)
MEYER, Hermann Heinrich * 18.05.1864 in Klein Ippener, + 02.06.1864 in Klein Ippener (update)
BATH, Marie Lisette * 28.03.1854 in Harpstedt, + 12.08.1864 in Harpstedt (update)
KRüER, Anna * 10.09.1833 in Brinkum, + 17.08.1864 in Apelstedt (update)
SCHRöDER, Albert Heinrich * 09.02.1793 in Döhren, + 15.11.1864 in Harpstedt (update)
KRAMER, Carsten Friedrich * 10.04.1815 in Clues, + 21.12.1864 in Apelstedt (update)
BAHRS, Johann Heinrich * 21.10.1799 in Winkelsett, + 03.01.1865 in Barjenbruch (update)
VIETGEN, Johanna Dorothea * 04.04.1863 in Celle, + 03.01.1865 in Fähr (update)
POPPE, Mette Margarethe * 19.04.1810 in Amsterdamm, + 25.02.1865 in Bergedorf (update)
SCHRöDER, Johann Hermann Heinrich * 18.05.1798 in Dörpel, + 26.02.1865 in Harpstedt (update)
CORDES, Friedrich Heinrich * 22.02.1864 in Harpstedt, + 01.03.1865 in Harpstedt (update)
WESSEL, Anna Margarethe * 07.01.1864 in Klein Ippener, + 20.03.1865 in Klein Ippener (update)
HOFFMEYER, Margarete * 28.11.1789 in Harpstedt, + 23.04.1865 in Harpstedt (update)
SASSE, Dorothee Margarethe Adelheid * 15.12.1826 in Beckeln, + 17.05.1865 in Fähr (update)
PRECKEL, Jobst Victor * 01.04.1787 in Neubruchhausen, + 07.06.1865 in Neubruchhausen (update)
ALBERS, Johann Dietrich * 12.09.1817 in Neubruchhausen, + 23.10.1865 in Neubruchhausen (update)
FüRLOH, Margarethe Adelheit * 05.10.1803 in Beckeln, + 14.01.1866 in Bassum/Helldiek (update)
HESPE, Johann Friedrich * 01.10.1797 in Hespe, + 14.03.1866 in Hespe (update)
HOLZERMANN, Elisabeth Magdalene * 17.10.1791 in Heiligenloh, + 16.03.1866 in Beckeln/Bockhorst (update)
STRASBURG, Gerd Heinrich * 29.09.1791 in Straßburg, + 01.02.1867 in Holtorf (update)
DRECHSLER, Eduard * 09.04.1794 in Harburg, + 14.03.1867 in Beckeln/Bockhorst (update)
TONNE, Heinrich Hermann Friederich * 11.04.1828 in Schmalförden, + 04.05.1867 in Colnrade (update)
MEYER, Cathrine Margrethe * um 25.07.1793, + 12.07.1867 in Bassum/Helldiek (update)
ALFKEN, Heinrich * 18.06.1822 in Katenkamp, + 02.10.1867 in Katenkamp (update)
MEYER, Margarethe Anne * 29.06.1825 in Nienstedt, + 16.10.1867 in Halbetzen (update)
PESTRUP, Friedrich Diedrich Hermann * 18.08.1867 in Celle, + 10.12.1867 in Harburg,Vorstadt,,,, (update)
HöFT, Margrethe Anne * 20.12.1798 in Groß Henstedt, + 27.01.1868 in Beckeln (update)
FELS, Diedrich * 25.10.1826 in Norderschwei, + 06.03.1868 in Schweiburg (update)
BRANDT, Anne Margrethe Luise * 03.08.1798 in Eydelstedt, + 17.04.1868 in Dörpel (update)
HANNING, Maria Elisabeth * 21.02.1788 in Donstorf, + 16.06.1868 in Donstorf (update)
CORDES, Johann Heinrich * 28.12.1798 in Eschenhausen, + 13.10.1868 in Eschenhausen (update)
WIEGERS, Catharine Marie * 03.01.1803 in Dünsen, + 27.10.1868 in Albringhausen (update)
PESTRUP, Johann Heinrich Diedrich * 16.11.1868 in Harburg, + 29.11.1868 in Harburg (update)
DüßMANN, Johann * 25.08.1796 in Rethorn, + 25.01.1869 in Rüdebusch (update)
LANGE, Ahlke Margarete * 01.10.1795 in Hude, + 12.02.1869 in Hude (update)
DUVENECK, Johann Friedrich Heinrich * 22.04.1817 in Harpstedt, + 04.11.1869 in Harpstedt (update)

1870-1879
PRECKEL, Johann Albert * 12.02.1816 in Neubruchhausen, + 26.01.1870 in Bassum/Freudenberg (update)
HANNING, Anna Catharina Margaretha * 11.01.1797 in Donstorf, + 20.03.1870 in Donstorf (update)
HERMS, Helene * 01.07.1827 in Neuscharrel, + 18.04.1870 in Hellbusch (update)
WESEMANN, Johann Heinrich * um 02.07.1808, + 25.04.1870 in Groß Henstedt (update)
SUDHOLZ, Rebecke * 03.02.1793 in Dimhausen, + 05.07.1870 in Harpstedt (update)
BARLAGE, Rebecke Helene Charlotte * 20.03.1840 in Harpstedt, + 02.01.1871 in Döhlen (update)
BLECKWEHL, Johann Hinrich * 14.08.1812 in Brettorf, + 02.01.1871 in Hurrel (update)
HEINEKE, Anna Margarete * 09.10.1832 in Neubruchhausen, + 21.03.1871 in Harpstedt (update)
HORSTMANN, Anne Margarethe * 18.09.1803 in Harpstedt, + 20.06.1871 in Harpstedt (update)
GöDEKE, Johann Herm. Friedrich * 01.04.1810 in Barme, + 21.06.1871 in Bruchhausen-Vilsen (update)
MüHLENHORT, Johann Friedrich * 02.06.1802 in Buchhorst, + 12.12.1871 in Lerchenhausen (update)
WüHRMANN, Margrethe Elisabeth * 23.09.1791 in Öftinghausen, + 30.07.1872 in Ellerchenhausen (update)
HAKEMANN, Hermann Heinrich * 29.09.1807 in Drentwede, + 11.08.1872 in Drentwede (update)
BEHRENS, Johann Cord * 18.09.1800 in Nienstedt, + 22.08.1872 in Wedehorn (update)
VETING, Anne Elisabeth Caroline * 24.10.1797 in Heiligenloh, + 21.11.1872 in Bockstedt (update)
EHLERS, Sophie Marie Caroline * um 1822 in Scharringhausen, + 19.06.1873 in Groß Ippener (update)
CLASEN, Johanne Friederike * 05.02.1800 in Hengemühle, + 03.07.1873 in Dörrieloh (update)
BUSCHMANN, Gesche Margarethe * 19.07.1808 in Klosterseelte, + 03.01.1874 in Hallstedt (update)
HEISSING, Margarete Helene * 05.12.1815 in Colnrade, + 19.03.1874 in Colnrade (update)
BUHLRICH, Hermann Heinrich * 20.02.1874 in Riede, + 15.11.1874 in Riede (update)
FELDMANN, Louise Marie Auguste * 21.02.1843 in Hasslingen, + 23.03.1875 in Barnstorf (update)
FELDMANN, (Hans) Heinrich * 07.03.1807 in Hänigsen, + 10.05.1875 in Barnstorf (update)
GARMHAUSEN, Aline Marie * 23.08.1874 in Holzhausen, + 24.05.1875 in Holzhausen (update)
PETERS, Heilke Margarete * 29.06.1817 in Fahrenhorst, + 20.06.1875 in Fahrenhorst (update)
KELLENBERG, Dina Friederike Wilhelmine Caroline * 03.11.1828 in Kellenberg, + 18.07.1875 in Barver (update)
HILMER, Johann Diederich Tölke * 10.01.1803 in Bassum/Helldiek, + 12.09.1875 in Bassum/Helldiek (update)
LEIDING, Christiane Henriette Elisabeth * 26.08.1820 in Hamburg, + 19.12.1875 in Bassum/Loge (update)
BUHLRICH, Heinrich Wilhelm * 04.07.1806 in Groß Ringmar, + 12.01.1876 in Klein Ringmar (update)
ROIKE, Johann Heinrich * 07.06.1815 in Donstorf, + 23.02.1876 in Donstorf (update)
HEINS, Margrethe Dorothee * 23.09.1808 in Calle, + 26.02.1876 in Apelstedt (update)
STOLZE, Christiane Amalie * 12.02.1814 in Bruchhausen, + 07.03.1876 in Bruchhausen (update)
MöHLENHOFF, Christian Ludewig * 06.12.1791 in Nüstedt, + 13.05.1876 in Nüstedt (update)
NIENABER, Anna Bertha * 19.10.1852 in Kirchhatten, + 12.06.1876 in Dreisielen (update)
SCHULENBERG, Anna Margarethe Magdalene * 20.08.1862 in Horstedt, + 23.06.1876 in Horstedt (update)
JUNGHANS, Carl Wilhelm Ernst * 23.11.1869 in Harpstedt, + 03.10.1876 in Harpstedt (update)
MORISCHE, Diedrich Heinrich * 13.12.1800 in Albringhausen, + 12.11.1876 in Albringhausen (update)
AHRENS, Anne Margarethe * 03.09.1801 in Horstedt, + 18.02.1877 in Maibusch (update)
RIPKE, Marie Adelheid * 14.09.1802 in Apelstedt, + 06.03.1877 in Apelstedt (update)
ORDEMANN, Johann Hinrich * 20.03.1822 in Klein Ippener, + 07.04.1877 in Groß Ippener (update)
THEES, Johann Hermann * 16.10.1818 in Bühren, + 26.07.1878 in Pestrup (update)
GERKE, Johann Friedrich * 19.03.1846 in Bassum/Bünte, + 25.09.1878 in Groß Bramstedt (update)
ROHLFS, Christian Ludwig * 11.02.1797 in Nordwohlde, + 26.09.1878 in Groß Köhren (update)
PETERMANN, Anne Margaretha * 15.12.1811 in Beckstedt, + 16.12.1878 in Harpstedt (update)
NIENABER, Diedrich * 04.12.1807 in Mahlstedt, + um 1879 (update)
WACHTENDORF, Anna Margaretha Elisabeth * 20.04.1823 in Hockensberg, + 19.05.1879 in Hockensberg (update)
STRATMANN, Carol. Cath. Conradine * 28.03.1802 in Eschenhausen, + 06.08.1879 in Eschenhausen (update)

1880-1889
NIENABER, Anna Marie * 18.12.1810 in Hockensberg, + 07.02.1880 in Schlüterdeich (update)
MEYER, Sophie Eleonore Wilhelmine * 20.10.1838 in Lahr, + 22.04.1880 in Varenesch (update)
MEYER, Johann Heinrich Gerhard * 23.12.1813 in Natenstedt, + 26.04.1880 in Natenstedt (update)
SEGELKEN, Johann Eberhard * 08.07.1803 in Hölscherholz, + 18.01.1881 in Spradau (update)
BUHLRICH, Heinrich Wilhelm * 09.01.1826 in Wedehorn, + 22.02.1881 in Fahrenhorst (update)
ARENS, Anna Adelheid * 23.03.1817 in Kiekut, + 28.02.1881 in Annen (update)
CASTENS, Beke Margrethe * 20.09.1798 in Bassum/Hassel, + 29.04.1881 in Fahrenhorst (update)
WIECHMANN, Anne Margrethe * 27.09.1811 in Högenhausen, + 29.04.1881 in Apelstedt (update)
ZU RODEMüHLEN, Harm Friedrich * 28.06.1802 in Rodemühlen, + 09.02.1882 in Kellenberg (update)
HEITMANN, Margarete Justine * 26.11.1834 in Donstorf, + 02.08.1882 in Donstorf (update)
WüSTENEY, Johann Friedrich * 10.04.1810 in Bünkemühle, + 26.08.1882 in Bassum/Loge (update)
HOHNHOLZ, Johann Dietrich * 20.08.1852 in Beckeln, + 04.09.1882 in Harpstedt (update)
AUFURTH, Luice Wilhelmine * 01.09.1802 in Aufurth, + 11.12.1882 in Düste (update)
WIEGERS, Sophie Marie * 08.02.1811 in Harpstedt, + 22.01.1883 in Klein Ippener (update)
WICHMANN, Anne Dorothee Elise * 07.01.1815 in Neuenkirchen, + 08.03.1884 in Bassum/Bünte (update)
POHLMANN, Heinrich Ludwig * 22.08.1812 in Donstorf, + 21.04.1884 in Donstorf (update)
BUHLRICH, Marie Sophie * 30.01.1884 in Bassum/Bünte, + 12.05.1884 in Bassum/Bünte (update)
HAKEMANN, Johann Diedrich * 19.07.1842 in Varenesch, + 12.06.1884 in Varenesch (update)
HARTMANN, Johann Conrad Heinrich * 30.12.1809 in Ströhen, + 03.09.1884 in Schmalförden (update)
KöSTERMANN, Anne Margarethe Elisabeth * 18.03.1800 in Schweringhausen, + 24.12.1884 in Schmalförden (update)
MEYER, Cathrine Margrethe * 20.06.1807 in Schwarförden, + 16.01.1885 in Natenstedt (update)
WITTE, Johann Conrad * 22.03.1810 in Stocksdorf, + 06.03.1885 in Stocksdorf (update)
TANGEMANN, Marie Margarethe * 24.10.1826 in Harpstedt, + 31.10.1885 in Harpstedt (update)
LANGE, Johann Heinrich * 18.01.1813 in Kirchseelte, + 12.11.1885 in Klein Ringmar (update)
PLANDER, Anne Cathrine * 12.11.1826 in Schorlingborstel, + 25.11.1885 in Horstedt (update)
ECKAU, Johann Friedrich * um 1807 in Mariendrebber, + 04.01.1886 in Bremen (update)
MEYER, Anna Gesine Johanne * 13.02.1885 in Klein Ippener, + 08.02.1886 in Klein Ippener (update)
BLIEFERNICHT, Marie Dorothea Elisabeth * 21.04.1818 in Wesenstedt, + 13.02.1886 in Beckeln (update)
STOLLE, Anna Margarethe Adelheid * 27.07.1840 in Harpstedt, + 09.04.1886 in Harpstedt (update)
HELMSMüLLER, Friedrich Ludwig * 12.01.1834 in Düste, + 28.05.1886 in Düste (update)
LüBBERS, Anna Dorothea Friederike * 25.04.1820 in Mariendrebber, + vor 1887 (update)
MEYRAHL, Johann Heinrich * 03.03.1816 in Mariendrebber, + vor 1887 (update)
KöNEKAMP, Albert Ludwig * 22.01.1809 in Schorlingborstel, + 30.01.1887 in Klein Bramstedt (update)
AUFFARTH, Anna Tabeta * 15.05.1816 in Bergedorf, + 01.02.1887 in Bergedorf (update)
BUHLRICH, Johanne Henriette Franziska Wilhelmine * 27.04.1831 in Bassum/Loge, + 22.06.1887 in Groß Henstedt (update)
TWACHTMANN, Elisab. Dorethe Wilh. Sophie * 27.01.1816 in Reese, + 26.07.1887 in Scharringhausen (update)
ROLFS, Anne Margrethe * 08.06.1818 in Nienstedt, + 18.12.1887 in Stiftenhöfte (update)
BOLLMEYER, Johann Friedrich Heinrich * 20.06.1820 in Harpstedt, + 22.01.1888 in Bassum/Freudenberg (update)
BUSSE, Marie Louise Christine * um 1821, + 09.03.1888 in Harpstedt (update)
ROIKE, Justine Friederike * 15.02.1818 in Donstorf, + 08.06.1888 in Natenstedt (update)
KLAUSING, Johann Heinrich Ahlert * 10.05.1844 in Klosterseelte, + 27.08.1888 in Nüstedt (update)
MOLDE, Berend * 21.02.1835 in Schönemoor, + 04.03.1889 in Schönemoor (update)
WEGE, Albrecht Friedrich Conrad * 28.11.1822 in Hann.-Ströhen, + 11.05.1889 in Dörrieloh (update)
ROHLFS, Marie Adelheid * 04.05.1852 in Wedehorn, + 03.06.1889 in Groß Köhren (update)
BüCKMANN, Johann Bernd * 03.09.1823 in Bockstedt, + 16.06.1889 in Harpstedt (update)
DEEPE, Catharine Margarethe * 01.12.1814 in Klein Henstedt, + 14.10.1889 in Hurrel (update)
DRüCKER, Johann Hinrich * 11.02.1827 in Uepsen, + 22.11.1889 in Halbetzen (update)

1890-1899
NORDBRUCH, Dorothee * 12.04.1817 in Groß Ippener, + 06.01.1890 in Bremen (update)
WEGE, Dorothee Friederike Sophie * 17.11.1858 in Dörrieloh, + 04.04.1890 in Scharringhausen (update)
MEYERHOLZ, Otto Friedrich * 23.12.1804 in Bassum/Freudenberg, + 15.04.1890 in Bassum/Loge (update)
ABELMANN, Johann Heinrich * um 13.02.1818 in Sörhausen, + 07.05.1890 in Fahrenhorst (update)
HESPE, Heinrich Conrad * 10.05.1831 in Bockstedt, + 26.06.1890 in Hespe (update)
HARJEHAUSEN, Diedrich Wilhelm * 08.05.1847 in Beckeln, + 02.07.1890 in Ashton (update)
CORSEN, Caroline Sophie Gesine * 23.07.1862 in Hölingen, + 30.07.1890 in Bassum (update)
SCHULZ, Johann Friedrich Christrop * 29.12.1825 in Wittenborn, + vor 1892 in Hamburg (update)
SPRADAU, Emma Dorothee * 07.06.1840 in Apelstedt, + 18.05.1892 in Klein Köhren (update)
BULTMANN, Hermann * 08.10.1814 in Röllinghausen, + 31.05.1892 in Dünsen (update)
BOKELMANN, Heinrich Wilhelm H * 04.02.1816 in Bokel, + 03.07.1892 in Scharringhausen (update)
MEINJOHANNS, Helene Margarethe * 07.05.1861 in Halstrup, + 18.11.1892 in Bremen (update)
REINEKE, Anna Gesine * um 1878, + 23.05.1893 in Groß Köhren (update)
MEYER, Johann Diedrich * um 1813, + 12.08.1893 in Seefelder Aussendeich (update)
MEYER, Anne Adelheid * 06.09.1821 in Clues, + 21.10.1893 in Groß Ippener (update)
SCHRöDER, Margarethe Anna * um 02.02.1830 in Henstedt, + 16.12.1893 in Groß Ippener (update)
AHLERS, Anne Cathrine * 12.11.1819 in Nienstedt, + 01.01.1894 in Bassum/Freudenberg (update)
BOKELMANN, Christoph Heinr. Friedr. Wilhelm * 08.12.1847 in Scharringhausen, + 03.06.1894 in Scharringhausen (update)
BULTMEYER, Johann Friedrich Heinrich * 10.01.1819 in Klein Henstedt, + 20.07.1894 in Hude (update)
NIENABER, Johann Friedrich * 18.12.1819 in Dingstede, + 24.02.1895 in Hatterwüsting (update)
ÖSTERMANN, Gesche Margrethe * 02.01.1833 in Groß Henstedt, + 14.03.1895 in Albringhausen (update)
KRüER, Hinrich * 25.09.1839 in Brinkum, + 19.03.1895 in Albringhausen (update)
ELLINGHUSEN, Anna Catharina * 03.12.1824 in Hockensberg, + 21.04.1895 in Hude (update)
WEFER, Wübke Margarethe * 01.09.1813 in Wapeldorf, + 31.10.1895 in Seefelder Aussendeich (update)
STRASBURG, Johann Friedrich * 05.12.1832 in Colnrade, + 09.03.1896 in Colnrade (update)
IBURG, Anne Catharine * 10.11.1833 in Hallstedt, + 25.05.1896 in Harpstedt (update)
POHLMANN, Friedrich Wilhelm * 13.11.1853 in Donstorf, + 05.10.1896 in Donstorf (update)
ABELING, Heinrich Friedrich * 18.09.1816 in Wohlstreck, + 30.01.1897 in Rüssen (update)
BRUNS, Gerhard Albert * 10.10.1841 in Winkelsett, + 01.07.1897 in Groß Henstedt (update)
EINEMANN, Margrethe Sophie * 24.01.1816 in Dimhausen, + 23.01.1898 in Groß Hollwedel (update)
WITTENBERG, Johann Heinrich * 11.05.1897 in Holzhausen, + 24.03.1898 in Holzhausen (update)
GERKE, Anna Sophie Margarethe * 21.12.1835 in Natenstedt, + 12.05.1898 in Menninghausen (update)

1900-1909
ALBERS, Friedrich Heinrich * 13.11.1853 in Schäkeln, + 01.03.1900 in Bassum (update)
SCHULENBERG, Margarete Dorothee Wilhelmine * 10.05.1840 in Abbentheren, + 27.09.1900 in Beckstedt (update)
WEHAUSEN, Catharine Margrethe * 17.09.1855 in Groß Henstedt, + 02.10.1900 in Klein Hollwedel (update)
BRüNING, Lena Henrike * 02.03.1832 in Schweiburg, + 06.11.1901 in Schweiburg (update)
ORDEMANN, Christoph Friedrich * 09.02.1855 in Kirchseelte, + 11.01.1902 in Loxstedt (update)
MEYER, Johann Diedrich * 28.10.1851 in Schwei, + 03.03.1902 in Schwei (update)
BüCKMANN, Heinrich Wilhelm * 18.06.1820 in Bockstedt, + 16.01.1903 in Harpstedt (update)
FINKE, Anna Frieda * 04.02.1902 in Klein Ringmar, + 21.01.1903 in Klein Ringmar (update)
HESPENHEIDE, Johann Ludwig * 02.04.1903 in Bassum, + 09.06.1903 in Bassum (update)
HELMERS, Anne * 21.06.1827 in Prinzhöfte, + 28.06.1903 in Schulenberg (update)
VON ZENGEN, Justine Ulrike Therese * 08.09.1828 in Dörrieloh, + 09.01.1904 in Dörrieloh (update)
ELLERHORST, Sophie Wilhelmine * 21.04.1872 in Heiligenloh, + 10.02.1904 in Wohlde (update)
MEYER, Catharine Adelheid * 12.04.1838 in Groß Mackenstedt, + 23.09.1905 in Heiligenrode (update)
KNüPLING, Heinrich Friedrich * 31.05.1827 in Donstorf, + 23.06.1906 in Harpstedt (update)
NIEHAUS, Johann Heinrich * 05.03.1812 in Annen, + 26.05.1907 in Annen (update)
MEYER, Fritz * 01.09.1835, + 29.05.1907 in Wohlde (update)
HACKFELD, Anna Catharine * 08.11.1832 in Beckeln, + 09.11.1907 in Deichhausen (update)
HEILE, Gesine Margrethe * 02.07.1822 in Bassum/Eschenhausen, + 31.01.1909 in Neubruchhausen (update)
BUCHHOLZ, Martha Wilhelmine * um 1908, + 14.03.1909 in Harpstedt (update)

1910-1919
HöREN, Johann Friedrich Ludwig * 30.03.1830 in Barver, + 25.04.1911 in Donstorf (update)
BUHLRICH, Johann Heinrich * 17.12.1837 in Nienstedt, + 08.07.1911 in Nienstedt (update)
MEYER, Christoph * 22.02.1826 in Heiligenrode, + 10.07.1911 in Heiligenrode (update)
BUHLRICH, Heinrich Wilhelm * 28.09.1857 in Bassum/Bünte, + 09.05.1912 in Bremen (update)
HOHNHOLZ, Anna Marie * 01.01.1879 in Harpstedt, + 14.05.1912 in Harpstedt (update)
CORDES, Heinrich Hermann * um 25.03.1876 in Högenhausen, + 01.06.1912 in Groß Ippener (update)
REINEKE, Johann Heinrich * 02.01.1865 in Albringhausen, + 22.07.1912 in Bassum (update)
STRODTHOFF, Anna Friederike * 29.08.1836 in Kirchseelte, + 17.10.1912 in Groß Bramstedt (update)
FRüCHTENICHT, Dietrich Heinrich * 29.03.1846 in Nordwohlde, + 16.12.1912 in Nordwohlde (update)
MEYER, Sophie Lucie Friederike * 09.09.1839 in Donstorf, + 27.01.1913 in Hespe (update)
RöPE, Gerhard Heinrich * 14.02.1873 in Groß Hollwedel, + 02.04.1913 in Bassum/Osterbinde (update)
HARTMANN, Hermann Heinrich Wilhelm * 03.02.1836 in Stadt, + 28.05.1913 in Einen (update)
MEYER, Johann Heinrich Erdwig * 18.11.1840 in Dahlhausen, + 12.06.1913 in Hoyerhagen (update)
NOLTE, Johann Bernhard * 11.07.1883 in Hilken, + 20.06.1913 in Ristedt (update)
PETERSHAGEN, Johann Heinrich * 26.10.1880 in Harpstedt, + 15.07.1913 in Nordenholz (update)
NIEMANN, Karl Johann Wilhelm * 24.10.1840 in Grevismühlen, + vor 1914 in Hamburg (update)
SCHULENBERG, Anna Marie * 20.11.1861 in Beckeln, + 19.02.1914 in Stanton (update)
PESTRUP, Marie Margarethe * 06.04.1835 in Harpstedt, + 27.06.1914 in Hamburg (update)
POGGENBURG, Heinrich Christoph Wilhelm * 19.10.1844 in Neuenkirchen, + 03.08.1914 in Wedehorn (update)
SCHRIEVER, Fritz Johann * 09.10.1909 in Harpstedt, + 11.01.1915 in Harpstedt (update)
HADELER, Friedrich Heinrich * 26.09.1889 in Bassum/Eschenhausen, + 26.05.1915 in Dubissre (update)
HELMSMüLLER, Heinrich Ludwig * 27.01.1861 in Düste, + 28.05.1915 in Helmsmühle (update)
MOORHUS, Gesine Catharine Margarethe * 01.10.1857 in Havekost, + 03.06.1915 in Delmenhorst (update)
ROGGE, Anna Catharine * 25.04.1842 in Dünsen, + 16.08.1915 in Hoyerhagen (update)
PETERS, Catharine Margrethe * 09.01.1850 in Seckenhausen, + 04.12.1915 in Hallstedt (update)
BEUKE, Christian Heinrich * 01.02.1847 in Harpstedt, + 16.06.1916 in Harpstedt (update)
LANGE, Konrad Dietrich * um 06.05.1895, + 26.08.1916 (update)
STUBBE, Johann Hermann * 14.02.1876 in Fesenfeld, + 18.11.1916 in Haissner (update)
TIMMERMANN, Hermann Friedrich * 28.02.1879 in Hilken, + 10.12.1916 in Gefallen Mated. (update)
HAKEMANN, Hermann Friedrich Heinrich * um 28.01.1882, + 10.04.1917 (update)
ROHLWING, Johann Friedrich (Heinrich) * 08.09.1883 in Bassum/Bünte, + 20.06.1917 (update)
MüHLENHORT, Heinrich Friedrich * 04.08.1843 in Borwede, + 03.09.1917 in Harpstedt (update)
SPECKMANN, Friedrich Hermann * 06.11.1869 in Dörpel, + 09.12.1917 in Albringhausen (update)
KOLWEYH, Anne Cathrine * 26.11.1846 in Groß Hollwedel, + 27.03.1918 in Dünsen (update)
RöPKE, Dietrich Heinrich * 01.04.1848 in Groß Henstedt, + 02.07.1918 in Groß Henstedt (update)
HUNTEMANN, Johann Heinrich * 24.02.1880 in Groß Henstedt, + 08.10.1918 in Gefallen Frankreich (update)
STEGMANN, Marie Katharine Margarethe * 13.07.1889 in Brake, + 01.11.1918 in Mallinghausen (update)
FELDERMANN, Beta Marie Adelheid * 05.01.1880 in Albringhausen, + 14.11.1918 in Klein Köhren (update)
NIENABER, Johann Friedrich * 29.10.1874 in Hatterwüsting, + 19.02.1919 in Westerburg (update)
HARTMANN, Johann Friedrich * 06.08.1845 in Harpstedt, + 25.02.1919 in Vilsen (update)

1920-1929
WüHRMANN, Johann Heinrich * 04.06.1878 in Klövenhausen, + 01.02.1920 in Horstedt (update)
HUNTEMANN, Helene Margarete Friederike * 07.02.1851 in Goldenstedt, + 20.03.1920 in Beckstedt (update)
SPRENGER, Johann Hermann Heinrich * 18.03.1860 in Harburg, + 24.06.1920 in Delmenhorst (update)
KOLWEYH, Hermann Heinrich * 31.05.1844 in Bassum/Wichenhausen, + 13.11.1920 in Klein Ringmar (update)
FINKE, Johann Diedrich * 11.08.1878 in Groß Henstedt, + 02.04.1921 in Stüttelberg (update)
HARTMANN, Heinrich August Julius * 02.04.1857 in Cornau, + 06.04.1921 in Beckeln (update)
BOMHOFF, Katharine Aline * 29.05.1872 in Ortholz, + 17.07.1921 in Wohlde (update)
HARTMANN, Adolf Johann Wilhelm * 04.05.1898 in Beckeln, + 14.11.1921 in Eckwarden (update)
BUHLRICH, Johann Hinrich * 15.09.1847 in Beckeln, + 06.01.1922 in Bremen (update)
GLANDER, Johann Hinrich * 15.03.1862 in Jeebel, + 18.01.1922 in Barrien (update)
PETERS, Friedrich * um 1843, + 11.02.1922 in Dünsen (update)
AHLERS, Margarethe Marie * 11.12.1892 in Pestinghausen, + 02.09.1922 in Kätingen (update)
KRAMER, Anne Margrethe * 25.02.1843 in Apelstedt, + 13.09.1922 in Klein Ringmar (update)
WULFERDING, Anna Marie * 22.09.1891 in Sudbruch, + 06.01.1923 in Kirchseelte (update)
STöVER, Gesine Friederike * 18.01.1887 in Horstedt, + 24.01.1923 in Nordenham (update)
HESPE, Friederike Elise Sophie * 19.08.1865 in Bockstedt, + 20.03.1924 in Helmsmühle (update)
MöHLENHOFF, Johann Hermann * 22.02.1885 in Möhlenhof, + 23.03.1924 in Möhlenhof (update)
NIENABER, Heinrich Diedrich Christoph * 25.12.1885 in Bassum/Loge, + 16.04.1924 in Groß Köhren (update)
HASBERG, Johann Friedrich Bernhard * 06.11.1860 in Stocksdorf, + 03.06.1924 in Klein Bramstedt (update)
GARMHAUSEN, Johann Dietrich * 24.08.1883 in Brammer, + 25.09.1925 in Bassum (update)
HORSTMANN, Louise Marie Margarethe * 25.12.1898 in Wohlde, + 23.10.1925 in Heide (update)
BUHLRICH, Catharina Marie * 01.05.1878 in Fahrenhorst, + 26.11.1925 in Bremen (update)
BRüGGEMANN, Johann Diedrich * 30.04.1843 in Stiftenhöfte, + 1926 (update)
WIGGERS, Margrethe Sophie Magdalene * 06.12.1860 in Bassum/Loge, + 15.08.1926 in Stiftenhöfte (update)
JACOBS, Johann Hinrich * 22.08.1884 in Kastendiek, + 13.01.1927 in Gräfinghausen (update)
WITTE, Anna Margrethe * 17.02.1846 in Stocksdorf, + 30.01.1927 in Wedehorn (update)
HOLLWEDEL, Anna Margarethe * 18.11.1899 in Groß Bramstedt, + 23.02.1927 in Bassum (update)
SüNDERMANN, Anna Catharine Elisabeth * 26.12.1858 in Beckeln, + 20.08.1927 in Drentwede (update)
KRöGER, Anna Sophie * 16.05.1879 in Högenhausen, + 30.08.1927 in Steinforth (update)
MEYRAHL, Dorothee Friederike * 06.01.1891 in Deckau, + 23.11.1927 in Twistringen (update)
HARMS, Heinrich Wilhelm Rudolf * 22.05.1843 in Natenstedt, + 25.03.1928 in Döhlen (update)
SCHWARZE, Anna Metta Gesina * 04.03.1840 in Hölingen, + 21.04.1928 in Bremen (update)
SUNDMäKER, Dorothee Auguste * 13.09.1896 in Bremen, + 13.07.1928 in Bremen (update)
SCHORLING, Johann Christoph * 18.05.1847 in Winkelsett, + 24.08.1928 in Lindenerfeld (update)
SIEGMANN, Wilhelmine Helene * 28.04.1877 in Colnrade, + 25.09.1929 in Harpstedt (update)
PRECKEL, Marie Elise * 05.06.1858 in Bassum/Freudenberg, + 28.12.1929 in Schulenberg (update)

1930-1939
MüLLER, Hinrich Friedrich * 06.08.1870 in Steimke, + 17.01.1930 in Bassum (update)
GöDEKE, Anne Katharine Marie * 15.02.1846 in Bruchhausen-Vilsen, + 05.02.1930 in Vilsen (update)
PETERS, Anna Marie * 15.03.1894 in Groß Hollwedel, + 05.04.1930 in Bassum (update)
FLEGE, Frieda Henriette * 25.03.1911 in Iprump, + 25.07.1930 in Bassum (update)
BRAND, Anna Elise Sophie * 16.03.1885 in Bassum/Loge, + 26.11.1930 in Harpstedt (update)
WIGGERS, Marie Wilhelmine Elise * 28.02.1858 in Uchte, + 28.03.1931 in Bassum (update)
ALPERS, Elise Catharine * um 1886, + 01.10.1931 in Kirchseelte (update)
NIEHAUS, Johann Ernst * 17.08.1875 in Bassum/Eschenhausen, + 15.10.1931 in Hackfeld (update)
ALBERS, Marie Margarethe * 30.01.1887 in Schorlingborstel, + 29.11.1931 in Osnabrück (update)
CORDES, Meta Marie * 24.06.1890 in Röllinghausen, + 15.12.1931 in Dünsen (update)
WEBER, Hermann Heinrich * 17.05.1865 in Klein Hollwedel, + 17.12.1931 in Groß Hollwedel (update)
DISSELBERG, Anna Dorothee * 25.08.1894 in Goldenstedt, + 04.01.1932 in Bockstedt (update)
MOHRMANN, Heinrich Friedrich * um 1883, + 01.06.1932 in Dünsen (update)
KATHMANN, Heinrich Friedrich Wilhelm * 15.03.1857 in Lerchenhausen, + 11.09.1932 in Klein Ippener (update)
SCHRAMM, Marie Anna Hedwig * um 01.05.1869, + 17.02.1933 in Bremen (update)
DöPKE, Ernst Friedrich * 07.12.1901 in Klein Bramstedt, + 31.08.1933 in Schulenberg (update)
DUNKER, Heinrich Friedrich * 26.09.1884 in Pestinghausen, + 16.10.1933 in Nüstedt (update)
STOLLE, Friedrich Diedrich Johann * 26.08.1899 in Bassum, + 21.02.1934 in Bassum (update)
WITTENBERG, Fritz Diedrich * 15.09.1900 in Groß Ippener, + 13.04.1934 in Bassum (update)
WELLMANN, Beke Margarethe * 08.02.1868 in Rehrsen, + 28.07.1934 in Bassum (update)
TEPE, Magdalene Wilhelmine * 22.08.1889 in Bassum/Haft, + 23.12.1934 in Bassum (update)
BüNTEMEYER, Johann Friedrich * 16.12.1855 in Schwarme, + 27.02.1935 in Klein Ippener (update)
BUHLRICH, Johann Heinrich Hermann * 30.03.1878 in Klein Ringmar, + 28.05.1935 in Huntlosen (update)
LAMPE, Anna Catharine * 24.07.1870 in Apelstedt, + 28.05.1935 in Schulenberg (update)
KNüPPEL, Rebecke * 03.08.1860 in Martfeld, + 28.07.1935 in Klein Ippener (update)
JACOBS, Hermann Heinrich * 30.04.1878 in Kätingen, + 23.10.1935 in Kastendiek (update)
HARTMANN, Hugo Diedrich * 01.08.1902 in Beckeln, + 1936 in Grüppenbühren (update)
MEYRAHL, Friedrich Heinrich * 16.09.1853 in Jacobidrebber, + vor 1936 (update)
NIENABER, Martha Gesine * 22.07.1907 in Westerburg, + 1936 in Hellbusch (update)
BRüGGEMANN, Sophie Wilhelmine * 24.08.1866 in Dreeke, + 08.04.1936 in Diepholz (update)
SCHWARZE, Anna Marie Margarethe * 09.09.1884 in Beckeln, + 05.05.1936 in Albringhausen (update)
WESSEL, Wilhelm Heinrich * 01.02.1890 in Klein Hollwedel, + 11.06.1936 in Reckum (update)
OLDEHOFF, Gerhard Ferdinand * 08.08.1859 in Apelstedt, + 01.10.1936 in Klein Köhren (update)
ANDREAS, Georg Heinrich Friedrich * 13.10.1887 in Godshorn, + 19.10.1936 in Bassum (update)
BUHLRICH, Marie Sophie * 01.04.1876 in Apelstedt, + 17.12.1936 in Bassum (update)
WüSTENEY, Ernst Friedrich * 16.09.1861 in Bassum/Loge, + 26.12.1936 in Bassum (update)
SCHAPER, Heinrich Friedrich Rudolf * um 18.04.1892, + 1937 in Harpstedt (update)
BAHRS, Johann Heinrich * 30.11.1858 in Groß Köhren, + 04.03.1937 in Winkelsett (update)
BUHLRICH, Anne Marie * 04.01.1860 in Bassum/Helldiek, + 18.04.1937 in Bassum (update)
KöNIG, Otto * um 1891, + 21.04.1937 in Harpstedt (update)
DUVENECK, Johann Diedrich * 24.02.1880 in Harpstedt, + 01.05.1937 (update)
HESSE, Ferdinand Albert * um 1889, + 01.10.1937 in Harpstedt (update)
WESSEL, Heinrich Hermann * 11.08.1871 in Stühren, + 05.11.1937 in Bassum (update)
RADEMACHER, Anna Adelheid * 09.02.1878 in Barrien, + 25.01.1938 in Bremen (update)
KOLWEYH, Johann Hermann Heinrich * 07.10.1879 in Klein Ringmar, + 25.05.1938 in Kieselhorst (update)
HUSMANN, Dorothee Elise Sophie * 1901 in Wehrenberg, + 26.06.1938 in Bakenhus (update)
REINEKE, Alina Johanna * 08.04.1874 in Klein Hollwedel, + 02.07.1938 in Twistringen (update)
MOORMANN, Anna Sophie Margarete Dorothee * 28.04.1869 in Natenstedt, + 27.07.1938 in Rüssen (update)
SANDHOP, Heinz * 26.04.1938 in Stettin, + 08.08.1938 in Bremen (update)
REINEKE, Friedrich August + 21.12.1938 in Delmenhorst (update)
SIEMER, Heinrich Friedrich * um 1890, + 28.01.1939 in Twistringen (update)
HOFFMEYER, Friedrich Heinrich * 19.01.1851 in Drentwede, + 21.02.1939 in Drentwede (update)
BUHLRICH, Meta Margarethe * 28.11.1885 in Bremen, + 25.06.1939 in Bremen (update)
BUHLRICH, Anna Sophie Marie * 31.05.1877 in Apelstedt, + 22.07.1939 in Delmenhorst (update)
NOLTE, Beke Adelheid * 13.07.1877 in Ristedt, + 09.12.1939 in Hilken (update)

1940-1949
BRENDING, Georg Dietrich Christian * 04.08.1867 in Wesenstedt, + 09.01.1940 in Nienstedt (update)
CORDES, Johann Heinrich * 13.12.1878 in Röllinghausen, + 07.04.1940 in Klein Bramstedt (update)
HAAKE, Johann Wilhelm * 16.11.1861 in Brammer, + 13.04.1940 in Syke (update)
BUHLRICH, Heinrich Wilhelm Lüdeke * 23.12.1862 in Apelstedt, + 29.07.1940 in Groß Mackenstedt (update)
BURMESTER, Ernst August * 24.07.1880 in Rieste, + 13.08.1940 in Bassum (update)
WARFELMANN, Johann Bernhard * 19.06.1901 in Stickgras, + 25.08.1940 in Delmenhorst (update)
STEINEKE, Elise Martha * um 1904, + 05.09.1940 in Bassum (update)
WINDHORST, Christian Wilhelm * 31.03.1860 in Wesenstedt, + 24.10.1940 in Bassum (update)
MEHLHOP, Catharine Dorothee * 14.02.1863 in Engeln, + 30.10.1940 in Klein Bramstedt (update)
HOHNHOLZ, Anna Mathilde * 21.09.1892 in Groß Ippener, + 02.11.1940 in Twistringen (update)
SCHRöDER, Johann Dietrich Heinrich * 29.07.1875 in Ortholz, + 25.12.1940 in Delmenhorst (update)
SCHRIEVER, Heinrich Hermann * 17.09.1907 in Harpstedt, + 10.01.1941 in Bremen (update)
NORDMANN, Christoph Heinrich Wilhelm * 10.02.1865 in Bissenhausen, + 30.01.1941 in Simmerhausen (update)
DANNE, Karoline * 29.08.1877 in Westerode, + 09.02.1941 in Bassum (update)
BUHLRICH, Johann Hinrich * 30.12.1869 in Riede, + 06.03.1941 in Bremen (update)
AHRENS, Anna Friederike Marie * 27.05.1869 in Apelstedt, + 29.04.1941 in Bassum (update)
PLATE, Emma Margrethe Anna * 22.01.1899 in Hassel, + 03.07.1941 in Klein Henstedt (update)
RIEDEMANN, Anna Sophie Wilhelmine Margarethe Marie * 24.04.1873 in Wesenstedt, + 20.09.1941 in Nienstedt (update)
WOHLERS, Heinz Johann * 17.06.1918 in Simmerhausen, + 06.10.1941 in Gefallen (update)
BITTER, Heinrich Friedrich Otto * 11.07.1873 in Katenkamp, + 27.12.1941 in Katenkamp (update)
SOLLER, Gesine Helene Sophie * 16.08.1892 in Gessel, + 1942 in Oldenburg (update)
MENKENS, Johann Hinrich * 14.03.1911 in Mahlstedt, + 18.02.1942 in Gefallen (update)
MEYER, Anna Wilhelmine Magdalene * 18.11.1884 in Wedehorn, + 03.03.1942 in Hahnenhorn (update)
NIEHAUS, Diedrich Heinrich * 11.12.1900 in Annen, + 15.05.1942 in Bassum (update)
ORDEMANN, Heinz Johann Erich * 28.01.1923 in Bassum, + 26.05.1942 in Gefallen (update)
CORDES, Ernst Johann * 12.11.1931 in Twistringen, + 15.06.1942 in Twistringen (update)
BRENNING, Heinrich Friedrich * 31.12.1914 in Heiligenloh, + 17.08.1942 in Gefallen (update)
HOLTHUSEN, Wilhelm Johann * 22.03.1911 in Brinkum, + 18.08.1942 in Riga (update)
CORDES, Johann Heinrich * 11.03.1881 in Groß Henstedt, + 22.09.1942 in Groß Köhren/Ortbrock (update)
BARG, Willi Christian * 19.04.1914 in Simmerhausen, + 12.01.1943 (update)
HöVEMANN, Johann Heinrich Georg * 28.10.1898 in Feine, + 01.02.1943 in Delmenhorst (update)
HOHNHOLZ, Gretchen Adeline * um 1881, + 05.07.1943 in Bremen (update)
BANDE, Anna Margrethe * 02.12.1883 in Klein Bramstedt, + 17.08.1943 in Ristedt (update)
WOHLERS, Heinrich Johann Hermann * 21.07.1886 in Harpstedt, + 23.09.1943 in Bassum (update)
BUNKE, Heinrich * 28.10.1865, + 28.10.1943 in Kirchlinteln (update)
MEYER, Heinrich Bernhard * 14.04.1914 in Südende, + 25.11.1943 in Warschau (update)
MEYER, Christian Georg Ernst * 04.11.1885 in Nüstedt, + 29.11.1943 in Stühren (update)
MEYER, Heinrich Adolf * 22.10.1863 in Dimhausen, + 06.01.1944 in Dünsen (update)
BAHRS, Anna Margarethe * 02.04.1877 in Stiftenhöfte, + 22.01.1944 in Delmenhorst (update)
HELLBUSCH, Friedrich August * 26.09.1908 in Großenkneten, + 01.03.1944 in Rußland (update)
FINKE, Johann Heinrich * 15.01.1871 in Bassum/Eschenhausen, + 02.03.1944 in Bassum/Eschenhausen (update)
SCHRöDER, Wilhelm Heinrich * 07.08.1912 in Klein Hollwedel, + 30.06.1944 (update)
SCHRöDER, Heinrich Christian Diedrich * 31.12.1866 in Delmenhorst, + 03.07.1944 in Schlutter (update)
KOLWEYH, Fritz Heinrich * 23.04.1904 in Klein Köhren, + 15.08.1944 in Gefallen (update)
CORDES, Anna Marie * 27.01.1852 in Osterholz, + 16.08.1944 in Möhlenhof (update)
ALBERS, Heinrich Victor Johann * 02.08.1906 in Wedehorn, + 26.08.1944 in Compine (update)
CLAUS, Johann Albert * 30.03.1874 in Schwarme, + 27.08.1944 in Delmenhorst (update)
MüLLER, Friedrich Wilhelm * 02.02.1883 in Bremen, + 30.08.1944 in Bremen (update)
EVERS, Johann Heinrich * um 1907 in Seckenhausen, + 27.09.1944 in Südgründa (update)
KOSLOWSKI, Werner Johann * 11.08.1927 in Wohlde, + 12.12.1944 in Bennweier (update)
DUBIELCZYK, Helmut * 11.09.1913 in Bremen, + 1945 in Frankreich (update)
SANDHOP, Günter Eduard Ferdinand * 03.08.1902, + 1945 in Gefallen (update)
EINEMANN, Heinrich Wilhelm * 12.09.1877 in Klosterseelte, + 13.01.1945 in Bassum (update)
ORDEMANN, Otto Heinrich Christian * 24.12.1925 in Groß Köhren, + 17.01.1945 in Gefallen (update)
OSCHENECK, Johann Otto Franz * 19.01.1884 in Tittelmünde, + 30.01.1945 in Ostsee (update)
KIRCHHOFF, August Friedrich Wilhelm * 14.12.1914 in Beckeln, + 15.02.1945 in Geteren-Gomdet (update)
STAHMANN, Marie Erna * 22.08.1906 in Drentwede, + 09.04.1945 in Beckeln (update)
HENZE, Heinrich Hermann * 20.03.1870 in Klein Ringmar, + 11.04.1945 in Bassum (update)
KRUSE, August Fritz * 15.12.1911 in Affinghausen, + 12.04.1945 (update)
HöFT, Albert Victor * 27.06.1886 in Groß Henstedt, + 16.04.1945 in Groß Henstedt (update)
BüNTEMEYER, Fritz Johann Heinrich * 10.08.1920 in Klein Ippener, + 26.04.1945 in Dänischhorst (update)
STEENKEN, Johanne Catharine * 17.02.1908, + 23.05.1945 in Klein Henstedt (update)
WINDHORST, Albrecht Heinrich Georg * 08.01.1904 in Egenhausen, + 28.06.1945 in Tikoeb (update)
ANDREAS, Conrad Christian August Friedrich Heinrich * 14.07.1886 in Godshorn, + 12.08.1945 in Groß Bramstedt (update)
NONNENKAMP, Marie Elisabeth * 24.10.1863 in Harpstedt, + 09.09.1945 in Godensholt (update)
STEINHöFEL, Franz Albert Wilhelm * 01.02.1876, + 22.10.1945 in Klosterseelte (update)
FRESE, Marie Magdalene * 12.06.1873 in Stiftenhöfte, + 04.12.1945 in Ganderkesee (update)
STUBBEMANN, Marie Margrethe Rebecke * 22.09.1879 in Bassum/Eschenhausen, + 28.12.1945 in Klein Henstedt (update)
THöLE, Heinrich Johann Otto * 17.03.1945 in Wildeshausen, + 28.12.1945 in Wildeshausen (update)
SKORSCHENY, Wenzel * 16.05.1896 in Mislinka, + 09.02.1946 in Bassum (update)
MAHLSTEDT, Marg. Marie Frieda * 15.02.1946 in Twistringen, + 04.03.1946 in Winkelsett (update)
DANNEMANN, Friedrich Heinrich * 14.09.1868 in Ochtmanien, + 28.03.1946 in Dünsen (update)
SCHULZ, Elise * um 25.12.1857, + 29.04.1946 in Harpstedt (update)
SEVERS, Johann Gerd Heinrich * 28.09.1856 in Thölstedt, + 15.07.1946 in Dimhausen (update)
OTTE, Marie Sophie Margarete * 31.12.1876 in Dörrieloh, + 08.08.1946 in Delmenhorst (update)
KöHRMANN, Dietrich Wilhelm * 23.12.1864 in Neubruchhausen, + 20.08.1946 in Bassum (update)
BUHLRICH, Horst * 1936, + 20.09.1946 in Bremen (update)
PLANDER, Johann Friedrich * 14.11.1862 in Apelstedt, + 30.09.1946 in Bassum (update)
KOLLOGE, Anna Catharine * 02.03.1861 in Klein Köhren, + 01.11.1946 in Wiebusch (update)
HAAKE, Heinz * 20.05.1916 in Holzhausen, + 13.11.1946 in Bassum (update)
MEYER, Anna Gesine * 16.11.1872 in Beckeln, + 22.11.1946 in Bassum (update)
EHLERS, Friedrich Heinrich Wilhelm * 19.07.1872 in Harpstedt, + 29.12.1946 in Delmenhorst (update)
BäUKE, Meta Anna * 12.12.1887 in Klein Bramstedt, + 03.01.1947 in Dünsen (update)
MARTENS, Heinrich Dietrich * 26.10.1875 in Bassum, + 04.02.1947 in Brettorf (update)
SCHüTTE, Lina Anna Margarethe * 06.05.1860 in Nordwohlde, + 10.02.1947 in Fesenfeld (update)
BRUNS, Albert Johann * 26.02.1913 in Leeste, + 17.02.1947 in Tiflis (update)
ROHLFS, Johann Friedrich * 01.02.1869 in Hallstedt, + 25.02.1947 in Wildeshausen (update)
WARFELMANN, Anna Margarete Elise * 12.02.1866 in Kirchseelte, + 11.03.1947 in Colnrade (update)
BORCHERS, Katharine Adelheid * 20.02.1873 in Wunderburg, + 12.03.1947 in Kirchlinteln (update)
EHLERS, Sophie Anna Catharine * 10.09.1904 in Schulenberg, + 17.03.1947 in Bassum (update)
KNOLLE, Renate Anna Marie * 22.11.1946 in Harpstedt, + 24.03.1947 in Harpstedt (update)
FRESE, Friederike Adelheid * 26.07.1870 in Harpstedt, + 14.04.1947 in Harpstedt (update)
WüRDEMANN, Hannelore Alwine * 19.06.1947 in Twistringen, + 23.07.1947 in Harpstedt (update)
MAZANKE, Elisabeth * 23.08.1919 in Nienburg, + 19.08.1947 in Delmenhorst (update)
MEYER, Annette Dora Grete * 02.03.1947 in Twistringen, + 15.09.1947 in Klein Köhren (update)
FRESE, Anna Adelheid Marie * 22.05.1895 in Albringhausen, + 22.12.1947 in Harpstedt (update)
WüLLNER, Heinrich Wilhelm * 29.02.1872 in Osterloh, + 26.01.1948 in Barrien (update)
JENSEN, Johann Friedrich Wilhelm * 25.02.1861 in Ahrensbök, + 28.01.1948 in Wunderburg (update)
SCHMIDT, Friedrich Heinrich * 18.08.1875 in Möhlenhof, + 16.02.1948 in Klein Hollwedel (update)
PLEUS, Hermann Dietrich * 25.01.1872 in Groß Henstedt, + 20.02.1948 in Bassum (update)
STUBBEMANN, Sophie Elise * 12.01.1882 in Bassum/Eschenhausen, + 08.03.1948 in Groß Köhren (update)
PESTRUP, Dora Gesine * 31.03.1895 in Harpstedt, + 06.04.1948 in Bremen (update)
NIEMEIER, Christian Dietrich * 28.09.1881 in Wesenstedt, + 07.06.1948 in Bassum (update)
MöHLENHOFF, Anna Margarethe * 14.12.1891 in Möhlenhof, + 29.06.1948 in Klosterseelte (update)
KOCH, Else Emma Melusine * 23.05.1919 in Harpstedt, + 22.10.1948 in Harpstedt (update)
GEPPERT, Willi Karl Eugen * 27.01.1905 in Schweidnitz, + 26.10.1948 in Bassum (update)
SCHWARTING, Reinhard Friedrich * 23.09.1948 in Delmenhorst, + 30.10.1948 in Delmenhorst (update)
FREERS, Johann Heinrich * 03.12.1869 in Beckeln, + 09.11.1948 in Bassum (update)
GLANDER, Adelheid * 02.08.1867 in Westerwisch, + 09.11.1948 in Bremen (update)
IBURG, Johann Heinrich * 19.12.1878 in Bassum/Osterbinde, + 28.12.1948 in Klosterseelte (update)
RUNGE, Friedrich Heinrich * 10.01.1872 in Reckum, + 28.12.1948 in Stelle (update)
SCHRöDER, Heinrich Carl * 20.07.1871, + 01.01.1949 in Hackfeld (update)
WAHLMANN, Henriette Christine Sophie * 03.01.1877 in Mittelbrink, + 18.01.1949 in Beckeln (update)
MEYER, Johann Albert * 29.01.1884 in Hallenhausen, + 25.01.1949 in Bassum (update)
SCHüTTE, Marie Luise * 10.11.1869 in Düste, + 14.04.1949 in Hilken (update)
SCHRöDER, Margarethe Louise * 08.06.1884 in Kastendiek, + 01.05.1949 in Dünsen (update)
MEYER, Anneliese Marie Henny * 28.12.1948 in Delmenhorst, + 12.05.1949 in Groß Ippener (update)
BUHLRICH, Adele Dorothee * 1902, + 05.07.1949 in Bremen/Hemelingen (update)
BUHLRICH, Heinrich Friedrich * 16.07.1888 in Bremen, + 23.07.1949 in Bremen (update)
HOUDEK, Jürgen Walter * 30.03.1949 in Harpstedt, + 30.07.1949 in Harpstedt (update)
BUHLRICH, Margarete * 07.03.1904 in Bremen, + 10.09.1949 in Bremen/Habenhausen (update)
RENKE, Heinz * 19.08.1946 in Harpstedt, + 17.09.1949 in Bremen (update)
DOBSLAFF, Helmut * 14.08.1949 in Groß Köhren, + 04.11.1949 in Groß Köhren (update)

1950-1959
DICKE, Johann Heinrich * 04.01.1874 in Ahlhorn, + 1950 in Wardenburg (update)
MEYERHOLZ, Lili Anna Sophie * 27.03.1886 in Dünsen, + um 1950 (update)
ORDEMANN, Anna Margarethe * 03.03.1876 in Fesenfeld, + 01.02.1950 in Prinzhöfte (update)
SPRICK, Marie Alwine Magdalene Magarethe * 05.02.1879 in Öftinghausen, + 07.02.1950 in Beckeln (update)
SPECKETER, Johann Heinrich * 03.11.1875 in Stütelberg, + 13.02.1950 in Stütelberg (update)
GERKE, Hermann Wilhelm Heinrich * 09.08.1949 in Klein Köhren, + 23.02.1950 in Klein Köhren (update)
MEYERHOLZ, Albert Heinrich * 24.04.1877 in Nüstedt, + 21.03.1950 in Delmenhorst (update)
NIENSTERMANN, Heinrich Johann * 23.04.1884 in Hallenhausen, + 22.04.1950 in Bremen (update)
BRAMSTEDT, Hermann Heinrich * 18.09.1872 in Bassum/Helldiek, + 23.05.1950 in Bassum (update)
SCHRöDER, Anna Beta * 06.01.1883 in Neubruchhausen, + 17.06.1950 in Sulingen (update)
HAKE, Anna Gesine Sophie * 05.04.1886 in Holzhausen, + 20.06.1950 in Clues (update)
ZIEHL, Christian Heinrich Wilhelm * 27.10.1880 in Hamburg, + 12.07.1950 in Barnstorf (update)
RöPKE, Anne Marie * 03.08.1866 in Groß Bramstedt, + 28.07.1950 in Brinkum (update)
DROESE, Friedrich Walter Jonny * 03.06.1950 in Twistringen, + 11.09.1950 in Groß Köhren (update)
JüRGEN, Erika * 20.08.1950 in Kirchseelte, + 05.10.1950 in Kirchseelte (update)
HADELER, Robert Heinrich * 08.01.1897 in Bassum, + 12.10.1950 in Bassum (update)
HUNTEMANN, Anna Marie Louise * 07.11.1879 in Klein Hollwedel, + 29.11.1950 in Klosterseelte (update)
DRZIMALLA, Dieter * 14.12.1950 in Holzhausen, + 19.12.1950 in Bassum (update)
DRZIMALLA, Günter * 14.12.1950 in Holzhausen, + 19.12.1950 in Bassum (update)
STOLLE, Friedrich Heinrich * 22.10.1869 in Klattenhof, + 27.01.1951 in Bassum (update)
JORDAN, Marie Sophie * 21.05.1875 in Klein Ippener, + 25.02.1951 in Katenkamp (update)
BUHLRICH, Johann Friedrich * 19.11.1899 in Hemelingen, + 11.03.1951 in Bremen (update)
HöREN, Lucie Sophie Georgine Luise * 26.04.1864 in Barver, + 05.04.1951 in Donstorf (update)
NIENSTEDT, Anna Marie * 11.11.1866 in Kirchseelte, + 18.04.1951 in Bassum (update)
KUHZ, Werner Alfred Gerhard * 02.11.1950 in Harpstedt, + 23.04.1951 in Delmenhorst (update)
WACHTENDORF, Alma Johanne * 07.06.1911 in Aschenstedt, + 24.04.1951 in Winkelsett (update)
BUHLRICH, Sophie Margrethe * 25.01.1880 in Apelstedt, + 30.04.1951 in Kieselhorst (update)
FRESE, Johann Eberhard * 23.02.1863 in Stiftenhöfte, + 05.05.1951 in Bassum (update)
SUHR, Anna Gesine * 18.10.1884 in Holle, + 01.07.1951 in Harpstedt (update)
HEITZHAUSEN, Johann Heinrich * 10.03.1872 in Huntlosen, + 09.07.1951 in Bramstedt (update)
ALBERS, Friedrich Wilhelm * 20.01.1881 in Bassum/Freudenberg, + 05.08.1951 in Bassum (update)
SENGSTAKE, Heinz Diedrich * 26.07.1948 in Delmenhorst, + 06.08.1951 in Bassum (update)
KIESELHORST, Hermann August Rudolf * 29.05.1884 in Harpstedt, + 09.08.1951 in Bassum (update)
ROHLFS, Anna Sophie Magdalene * 19.03.1878 in Ristedt, + 22.09.1951 in Bassum (update)
RUMP, Helene Anna * 11.09.1911 in Melchiorshausen, + 24.10.1951 in Bassum (update)
SPARKUHL, Dieter Kurt Adolf * 13.05.1951 in Harpstedt, + 28.10.1951 in Delmenhorst (update)
KLöCKER, Adele Catharine Johanne * 12.01.1908 in Klosterseelte, + 11.11.1951 in Bassum (update)
HüDEPOHL, Marie Luise * 17.10.1891 in Dortmund, + 19.12.1951 in Bassum (update)
SCHIMMELPFENNIG, Elise * 08.05.1874, + 24.12.1951 in Kirchseelte (update)
BRACHAUS, Manfred Otto * 28.01.1952 in Wildeshausen, + 22.02.1952 in Wildeshausen (update)
DUVENECK, Heinrich Wilhelm * 20.07.1913 in Harpstedt, + 14.03.1952 in Bassum (update)
HöFT, Gesine Marie Adelheid * 20.12.1877 in Beckeln, + 11.05.1952 in Bassum (update)
RIPKE, Beta Marie Margarethe * 16.03.1875 in Groß Ringmar, + 21.05.1952 in Beckeln (update)
BRINKMANN, Anna Sophie * 06.02.1878 in Groß Ippener, + 27.05.1952 in Bassum (update)
CORSEN, Heinrich Diedrich Gerhard * 07.09.1880 in Hölingen, + 01.06.1952 in Bassum (update)
KLINKER, Sophie Marie * 17.08.1899 in Nüstedt, + 28.06.1952 in Bassum (update)
MARTENS, Frieda Anna Meta * 20.11.1908 in Borwede, + 02.08.1952 in Harpstedt (update)
BRINKMANN, Lore Adele Wilma * 15.12.1949 in Delmenhorst, + 06.08.1952 in Klein Henstedt (update)
BANDE, Johann Heinrich Hermann * 05.10.1888 in Groß Bramstedt, + 08.09.1952 in Wildeshausen (update)
STRATMEYER, Johann Heinrich * 10.04.1882 in Bassum, + 12.09.1952 in Twistringen (update)
SCHULZ, Johann * 05.06.1900 in Groß Grabow, + 20.10.1952 in Groß Ippener (update)
BUCK, Elise * 26.01.1868 in Osterholz-Scharmbeck, + 01.11.1952 in Harpstedt (update)
KLOKE, Johann Otto * 12.03.1898 in Dimhausen, + 04.11.1952 in Dimhausen (update)
HUNTEMANN, Marie Sophie Gesine * 23.02.1872 in Harpstedt, + 07.11.1952 in Hilken (update)
KORSCHENY, Theresia Margareta * 13.07.1893 in Steinaujes, + 03.12.1952 in Bassum (update)
MEYER, Anna Adeline * 12.02.1887 in Klein Ippener, + 26.01.1953 in Horstedt (update)
BARG, Carl Ferdinand * 20.05.1890 in Lavelsloh, + 27.01.1953 in Klein Hollwedel (update)
BUHLRICH, Wilhelm Friedrich Hermann * 20.05.1876 in Wehrbleck, + 27.01.1953 in Bremen (update)
BITTER, Anna Marie Meta * 15.10.1876 in Brammer, + 28.01.1953 in Bassum (update)
KATTAU, Marie Sophie * 09.11.1889 in Pr.Ströhen, + 28.01.1953 in Holzhausen (update)
POHLMANN, Lucie Elise * 02.07.1867 in Groß Köhren, + 29.01.1953 in Bremen (update)
SPELDRICH, Johann * 10.07.1875 in Lamsdorf, + 31.01.1953 in Harpstedt (update)
DIEKMANN, Caroline Luise * 14.04.1887 in Wehe, + 06.02.1953 in Klein Hollwedel (update)
SCHRöDER, Anna Adelheid * 13.09.1871 in Fesenfeld, + 16.02.1953 in Dünsen (update)
KöHLER, Hermann Diedrich * 05.01.1872 in Holzhausen, + 21.02.1953 in Bassum (update)
FRESE, Heinrich Diedrich * 06.02.1882 in Harpstedt, + 04.04.1953 in Bassum (update)
REMME, Christian Heinrich * 15.06.1895 in Bramsche, + 04.04.1953 in Bassum (update)
HASKE, Sophie Marie * 09.05.1881 in Bassum/Diek, + 15.05.1953 in Bassum (update)
GROTE, Heinrich Friedrich * 02.03.1882 in Wedehorn, + 02.06.1953 in Schulenberg (update)
RUDWELEIT, Christa Hella Gerda * 24.07.1952 in Klein Henstedt, + 14.06.1953 in Klein Henstedt (update)
SIEVERS, Wilma Marie * 01.07.1915 in Brinkum, + 28.06.1953 in Harpstedt (update)
SCHOOF, Johann Heinrich * 15.11.1869 in Beckeln, + 05.07.1953 in Bassum (update)
HOFFMANN, Hildegard Alma Dora * 22.11.1928 in Wilhelmsdorf, + 15.07.1953 in Bassum (update)
NIEHAUS, Auguste Sophie Helene * 06.10.1878 in Schorlingborstel, + 26.08.1953 in Spradau (update)
POHLMANN, Lisette Rosine Ella * 20.03.1894 in Donstorf, + 03.09.1953 in Helmsmühle (update)
TIMMERMANN, Martin Georg Bernhard * 10.10.1879 in Oldenburg, + 20.09.1953 in Harpstedt (update)
ALBERS GEB. WüRDEMANN, Heinrich Hermann Adolf * 15.01.1886 in Horstedt, + 07.10.1953 in Bassum (update)
KREBS, Brigitte Margarete * 06.07.1953 in Harpstedt, + 08.10.1953 in Delmenhorst (update)
REINEKE, Emma Anne * 17.03.1886 in Klein Hollwedel, + 05.12.1953 in Wohlde (update)
BOLLHORST, Heinrich Wilhelm * 17.10.1888 in Ströhen, + 19.01.1954 in Beckeln (update)
BUSCHMANN, Anna Sophie Aline * 23.11.1875 in Neubruchhausen, + 20.02.1954 in Neubruchhausen (update)
WENDT, Gerlinde Lina * 17.02.1954 in Annen, + 24.02.1954 in Annen (update)
SUDMANN, Adele Meta * 26.11.1910 in Klein Ringmar, + 28.03.1954 in Bassum (update)
FINKE, Dorothee Margarethe * 29.12.1874 in Bassum/Loge, + 08.05.1954 in Hackfeld (update)
WESSEL, Georg Friedrich Heinrich * 05.11.1900 in Klein Ippener, + 11.05.1954 in Bassum (update)
WILMS, Hermann Lübbo * 04.11.1878 in Grafschaft, + 21.05.1954 in Harpstedt (update)
SPARKUHL, Johann Christoph * 13.12.1888 in Schulenberg, + 17.06.1954 in Bassum (update)
ROGGE, Hermann Heinrich * 24.04.1886 in Dünsen, + 01.08.1954 in Bremen (update)
NIEHAUS, Anna Sophie * 17.03.1869 in Bassum/Helldiek, + 24.08.1954 in Bassum (update)
HäMMERLING, Gudrun * 18.08.1954 in Bassum, + 22.09.1954 in Bremen (update)
OLDEHOFF, Erna Dora Anna * 03.08.1920 in Klein Köhren, + 07.10.1954 in Apelstedt (update)
STOLZE, Christoph Friedrich * 18.10.1875 in Harpstedt, + 08.10.1954 in Bassum (update)
BRINKMANN, Heinrich Hermann * 26.01.1872 in Alfeld, + 03.11.1954 in Bassum (update)
MEYER, Friedrich Diedrich * 01.12.1857 in Gessel, + 04.11.1954 in Groß Henstedt (update)
KLINNER, Ernestine * 06.02.1883 in Kapsdorf, + 26.11.1954 in Bassum (update)
GROTE, Günter Heinrich * 10.10.1954 in Delmenhorst, + 27.11.1954 in Delmenhorst (update)
MAI, Elisabeth * 21.09.1884 in Lamsdorf, + 29.11.1954 in Bassum (update)
KAMMANN, Heinfried Friedrich * 12.12.1954 in Wildeshausen, + 17.12.1954 in Wildeshausen (update)
KONJATZKI, Anna Bertha * 15.10.1896 in Gut Littschen, + 25.12.1954 in Bassum (update)
BRUNS, Wilhelm Heinrich * 09.02.1886 in Holzhausen, + 05.01.1955 in Bassum (update)
PETERS, Johann Heinrich * 21.08.1881 in Groß Ringmar, + 09.01.1955 in Bassum (update)
HARTMANN, Anna Sophie * 16.08.1881 in Bruchhausen-Vilsen, + 20.01.1955 in Harpstedt (update)
MEYER, Jutta * 08.10.1953 in Dünsen, + 20.01.1955 in Delmenhorst (update)
KüSTER, Heide Marie Erna Wilma * 27.06.1954 in Harpstedt, + 26.01.1955 in Delmenhorst (update)
ROLAPPE, Heinrich Johann Friedrich * 26.06.1909 in Winkelsett, + 01.02.1955 in Bassum (update)
BöSE, Margarete Friederike * 15.12.1899 in Gödestorf, + 05.04.1955 in Wildeshausen (update)
BUHLRICH, Johann Heinrich * 20.02.1887 in Bassum/Bünte, + 30.04.1955 in Bremen (update)
SIEMERS, Diedrich * 25.01.1890 in Neukrug, + 07.06.1955 in Harpstedt (update)
KRACKE, Hermann Christel * 16.07.1899 in Klosterseelte, + 29.06.1955 in Bramstedt (update)
SCHRöDER, Sylvia Margarete * 31.12.1907 in Harpstedt, + 17.07.1955 in Bassum (update)
RENZELMANN, Heinrich Dietrich Wilhelm * 19.08.1888 in Schweringhausen, + 01.08.1955 in Bremen (update)
KAHMEYER, Anna Helene * 03.05.1882 in Groß Ippener, + 22.09.1955 in Bassum (update)
KLUSMANN, Gesine Margarethe * 13.07.1891 in Klein Ringmar, + 07.11.1955 in Groß Köhren (update)
PAGELS, Friedrich Diedrich Heinrich * 18.07.1878 in Dörverden, + 09.11.1955 in Harpstedt (update)
UPPENDAHL, Doris Marie Adelheid * 28.06.1883 in Bruchhausen, + 29.11.1955 in Bassum (update)
HEINE, Hugo Friedrich Claus Johann * 15.04.1881 in Celle, + 08.12.1955 in Bassum (update)
LACHMANN, Friedrich Wilhelm * 19.12.1885 in Kuschwitz, + 08.12.1955 in Bassum (update)
NOLTE, Albert Friedrich * 31.03.1898 in Ristedt, + 20.12.1955 in Wildeshausen (update)
BRüGGEMANN, Friederike Gesine Margarethe * 22.08.1885 in Winkelsett, + 22.12.1955 in Harpstedt (update)
KLINGEBIEL, Heinrich Ernst Theodor * 14.02.1901 in Bremen, + 18.03.1956 in Bassum (update)
DECKAU, Minna Margarethe Maria * 20.03.1879 in Beckeln, + 25.03.1956 in Bassum (update)
SPRICK, Sophie Marie Friederike * 13.06.1874 in Dörrieloh, + 19.04.1956 in Ristedt (update)
GELLERMANN, Anna Sophie * 04.03.1867 in Duveneck, + 30.04.1956 in Simmerhausen (update)
GIESSEL, Walter Heinrich * 20.05.1946 in Harpstedt, + 04.05.1956 in Wildeshausen (update)
VOSS, Margarethe Sophie Aline * 14.09.1876 in Dimhausen, + 26.07.1956 in Bremen (update)
BRüSSOW, Karl Heinz Fritz * 09.04.1949 in Klein Köhren, + 18.08.1956 in Wildeshausen (update)
HORSTMANN, Heinrich Wilhelm * 01.05.1882 in Beckeln, + 30.09.1956 in Bassum (update)
KMITA, Edelraud Maria * 13.08.1950 in Wildeshausen, + 01.11.1956 in Großburgwedel (update)
HALBIG, Heinrich Robert * 30.06.1883 in Penzig, + 11.11.1956 in Bassum (update)
HEITZHAUSEN, Carl Hermann Heinrich * 22.10.1893 in Reckum, + 02.12.1956 in Bassum (update)
RUNGE, Johann Heinrich Ernst * 22.01.1907 in Stiftenhöfte, + 12.12.1956 in Bassum (update)
WINDHORST, Georg Hermann Wilhelm * 23.10.1879 in Wesenstedt, + 24.01.1957 in Erichshof (update)
TEMPLIN, Olga * 21.02.1869 in Lindenthal, + 01.02.1957 in Bassum (update)
MEYER, Bernhard Friedrich * 23.05.1882 in Dünsen, + 03.03.1957 in Bassum (update)
LANGE, Arnold Julius Ernst * 03.07.1912 in Bad Grund, + 26.03.1957 in Kirchseelte (update)
WEIHE, Günter Otto * 26.02.1933 in Helmstedt, + 26.03.1957 in Kirchseelte (update)
POGGENBURG, Heinrich Konrad * 22.10.1874 in Stocksdorf, + 23.04.1957 in Bassum (update)
PETERS, Johann Christian * 04.06.1886 in Groß Ringmar, + 04.05.1957 in Bassum (update)
CORDES, Johann Dietrich * 29.09.1883 in Groß Henstedt, + 09.05.1957 in Harpstedt (update)
CORDES, Martha Gesine Catharine * 02.08.1912 in Groß Köhren, + 09.05.1957 in Bassum (update)
BORCHERS, Hermann Friedrich * 22.09.1886 in Hölscherholz, + 13.06.1957 in Bremen (update)
BOLLHORST, Günter Bernhard * 29.12.1948 in Twistringen, + 13.09.1957 in Bremen (update)
HERRSCHAFT, Johann Georg * 20.09.1885 in Fulerum, + 13.09.1957 in Hamborn (update)
FAST, Anna Margarethe Sophie * 07.05.1891 in Wildeshausen, + 30.11.1957 in Bassum (update)
MEYER, Anna Margarethe * 27.08.1888 in Apelstedt, + 07.12.1957 in Kirchseelte (update)
MESTER, Amalie Friederike * 11.03.1893 in Dünsen, + 16.12.1957 in Bassum (update)
JUSTAWITZ, Eduard * 28.03.1894 in Tarutino, + 26.12.1957 in Bassum (update)
WINTER, Carl Hans Martin * 06.07.1895 in Hamburg, + 09.01.1958 in Bassum (update)
BISCHOFF, Georg Hermann Friedrich * 14.02.1890 in Brinkum, + 29.01.1958 in Bassum (update)
WURTHMANN, Anna Margarete Dorothee * 11.12.1878 in Lindhof, + 27.02.1958 in Bassum (update)
GUDDAT, Friedrich * 03.09.1882 in Birstonischken, + 06.03.1958 in Bassum (update)
RABE, Heinrich Diedrich Friedrich * 22.04.1888 in Neubruchhausen, + 15.03.1958 in Klein Hollwedel (update)
SAGEMANN, Margarethe Catharine * 05.10.1884 in Wohlde, + 19.03.1958 in Bassum (update)
STRODTHOFF, Johann Diedrich * 09.05.1880 in Horstedt, + 31.03.1958 in Bassum (update)
HäNSCH, Hermann Alfred * 23.12.1882 in Schwarzwaldau, + 05.05.1958 in Syke (update)
KRöGER, Beke Annette Gesine Meta * 23.06.1888 in Heiligenfelde, + 16.05.1958 in Dimhausen (update)
NIENABER, Ella Minna * 20.02.1890 in Groß Köhren, + 18.05.1958 in Bassum (update)
BORCHERS, Ernst Christoph * 20.05.1892 in Hölscherholz, + 20.05.1958 in Bremen (update)
OPLOH, Agnes Christina * 24.08.1889 in Holthausen, + 29.06.1958 in Hamborn (update)
LüHRS, Heinrich Diedrich Hermann * 18.08.1875 in Schmalförden, + 11.09.1958 in Bassum/Wichenhausen (update)
WOHLERS, Anna Sophie Adelheid * 14.03.1882 in Haendorf, + 14.12.1958 in Bassum (update)
BUHLRICH, Adolf (Adolph) Heinrich * 31.03.1881 in Bremen, + 03.01.1959 in Bremen (update)
ROBBERS, Diedrich Bernhard Heinrich * 18.10.1888 in Wildeshausen, + 13.02.1959 in Bassum (update)
LAUSMOHR, Marie Sophie * 16.01.1906 in Bassum, + 06.04.1959 in Bassum (update)
HEITBöHN, Wilhelm Friedrich Dietrich * 29.05.1880 in Heiligenloh, + 25.05.1959 in Albringhausen (update)
BAHRS, Johann Heinrich Christoph * 18.03.1885 in Groß Köhren, + 23.06.1959 in Bassum (update)
EVERS, Friedrich Diedrich Heinrich * 18.10.1867 in Klein Köhren, + 06.07.1959 in Klein Köhren (update)
GIESSEL, Klaus Heinrich * 24.01.1950 in Harpstedt, + 31.07.1959 in Wildeshausen (update)
KLEINE, Johann Heinrich * 09.07.1875 in Schorlingborstel, + 17.12.1959 in Bassum (update)
SCHOOF, Anna Marie * 30.09.1883 in Nüstedt, + 26.12.1959 in Harpstedt (update)

1960-1969
KRUSE, Heinrich Diedrich * 17.10.1879 in Harpstedt, + 07.02.1960 in Bramstedt (update)
WöBSE, Heinrich Diedrich * 18.05.1903 in Bassum/Diek, + 14.02.1960 in Harpstedt (update)
SENGSTAKE, Wilhelm Friedrich * 12.11.1913 in Rautendorf, + 21.02.1960 in Bassum (update)
THöLE, Ewald Ernst Oskar * 05.04.1888 in Harpstedt, + 24.02.1960 in Bassum (update)
SCHMIDT, Adelheid Dorothee * 22.09.1887 in Okel, + 03.03.1960 in Siek (update)
WöRDEMANN, Luise Lucia * 19.05.1878 in Donstorf, + 09.03.1960 in Hölingen (update)
KATHMANN, Fritz Johann Heinrich * 25.11.1891 in Lerchenhausen, + 29.03.1960 in Delmenhorst (update)
BUSCHMANN, Marie Wilhelmine Meta * 13.03.1895 in Neuenkirchen, + 01.04.1960 in Bassum (update)
MEYER, Anna Gesine * 20.01.1897 in Groß Hollwedel, + 01.04.1960 in Bassum (update)
BARLAGE, Anna Margarethe * 13.07.1875 in Harpstedt, + 02.04.1960 in Bassum (update)
CORDES, Meta Marie Magdalene * 07.11.1885 in Nienhaus, + 09.04.1960 in Harpstedt (update)
BRüNING, Sophie Meta * 27.01.1899 in Kieselhorst, + 17.04.1960 in Twistringen (update)
BäRJE, Diedrich * 22.03.1897 in Ritterhude, + 04.05.1960 in Bremen (update)
HELMSMüLLER, Heinrich Friedrich Ludwig * 05.02.1886 in Donstorf, + 13.06.1960 in Barnstorf (update)
BORCHERS, Johann Heinrich * 18.05.1884 in Simmerhausen, + 16.06.1960 in Bremen (update)
HOFFMEYER, Margarethe Marie Metha * 16.01.1892 in Harpstedt, + 16.06.1960 in Bassum (update)
LAMPE, Sophie Dorothee * 04.12.1884 in Apelstedt, + 19.07.1960 in Zeven (update)
HELMS, Anna Marie Sophie * 26.10.1892 in Groß Hollwedel, + 05.08.1960 in Wildeshausen (update)
HASKE, Diedrich Hermann * 22.02.1892 in Klein Ippener, + 11.10.1960 in Bassum (update)
HARMS, Johanne Anna Gebkeline * 08.03.1886 in Bassum/Loge, + 20.10.1960 in Delmenhorst (update)
DUNKER, Johann Christian * 28.09.1878 in Nüstedt, + 25.10.1960 in Dünsen (update)
DUVENECK, Johann Heinrich * 29.05.1913 in Harpstedt, + 22.11.1960 in Bremen (update)
HENNEKE, Albert Friedrich Heinrich * 30.05.1893 in Ristedt, + 20.12.1960 in Delmenhorst (update)
HELMS, Hermann Heinrich * 14.07.1879 in Sudwalde, + um 1961 (update)
KLöCKER, Hermann Heinrich Diedrich * 07.01.1890 in Dünsen, + 22.02.1961 in Dünsen (update)
NEUHAUS, Charlotte Marie Henriette * 31.03.1897 in Harpstedt, + 06.03.1961 in Bassum (update)
HOUSSE, Johann Peter * 19.11.1911 in Bassum, + 20.04.1961 in Groß Hollwedel (update)
LANGE, Dora Meta * 26.06.1897 in Dimhausen, + 06.05.1961 in Bassum (update)
HOHNHOLZ, Anna Gesine * 23.03.1886 in Klosterseelte, + 27.06.1961 in Klein Hollwedel (update)
LAMPRECHT, Fritz Karl Theodor Richard Andreas Reinhold * 09.08.1893 in Seelzenturm, + 23.07.1961 in Bassum (update)
WEHAUSEN, Johann Heinrich * 16.01.1891 in Groß Hollwedel, + 04.10.1961 in Dünsen (update)
PALM, Heinrich Wilhelm Louis * 23.10.1891 in Albringhausen, + 28.10.1961 in Albringhausen (update)
CORDES, Gesine Margrethe * 31.07.1878 in Groß Henstedt, + 18.01.1962 in Melchiorshausen (update)
SüNDERMANN, Alma * 07.03.1902 in Kirchseelte, + 07.02.1962 in Bassum (update)
BULCKE, Clara Emilie * 21.05.1886 in Güttland, + 09.02.1962 in Bassum (update)
SCHORLING, Johann Victor * 07.10.1895 in Nordwohlde, + 09.02.1962 in Wildeshausen (update)
LANDWEHR, Hermann Wilhelm * 04.04.1890 in Harpstedt, + 14.02.1962 in Wetscherhardt (update)
STüHRMANN, Wilhelmine Christine Marie * 19.10.1875 in Mahlstedt, + 22.03.1962 in Bassum/Eschenhausen (update)
MüLLER, Friedrich Hinrich * 23.04.1882 in Clues, + 23.03.1962 in Clues (update)
HORSTMANN, Friedrich Heinrich * 05.04.1882 in Beckeln, + 03.04.1962 in Groß Köhren (update)
KLEINE, Wilhelm Heinrich * 17.11.1895 in Klosterseelte, + 16.04.1962 in Bassum (update)
BARJENBRUCH, Anna Meta * 15.01.1899 in Dünsen, + 09.05.1962 in Bassum (update)
EHLERS, Catharina Marie * 22.10.1890 in Klosterseelte, + 14.06.1962 in Bassum (update)
HEILE, Martha Luise Wilhelmine * 08.01.1889 in Holtorf, + 17.06.1962 in Horstedt (update)
FRüCHTENICHT, Mathilde Marie Dorothee * 21.03.1887 in Nordwohlde, + 21.06.1962 in Schulenberg (update)
NORDBRUCH, Käte Margarete * 14.02.1915 in Groß Ippener, + 12.08.1962 in Delmenhorst (update)
SCHLICHTING, Emma * 22.12.1906 in Alexandrow, + 29.08.1962 in Bassum (update)
BECKMANN, Anna Marie Sophie Kathrine * 25.02.1882 in Brammer, + 17.10.1962 in Bassum (update)
WESSEL, Anna Margarethe * 03.11.1867 in Dünsen, + 03.11.1962 in Groß Hollwedel (update)
EHLERS, Dietrich Heinrich * 07.10.1884 in Nordsulingen, + 10.12.1962 in Leerßen (update)
MEYER, Anna Margarethe Gesine * 30.06.1879 in Klosterseelte, + 22.12.1962 in Bassum/Osterbinde (update)
HEGELER, Emma Anna Helene * 21.02.1911 in Holzhausen, + 14.01.1963 in Bassum (update)
THöLE, Emma Auguste Helene * 06.05.1886 in Harpstedt, + 03.02.1963 in Harpstedt (update)
KASTENS, Diedrich Lüdeke * 22.09.1902 in Kastendiek, + 12.02.1963 in Dünsen (update)
OLDEHOFF, Hermann Eberhard Wilhelm * 15.01.1886 in Apelstedt, + 13.02.1963 in Bassum (update)
BRUNS, Friedrich Heinrich * 21.11.1893 in Hallstedt, + 25.02.1963 in Holzhausen (update)
NIEHAUS, Hermann Christoph * 18.12.1879 in Bassum/Eschenhausen, + 07.05.1963 in Harpstedt (update)
HARMS, Adeline Marie Alwine * 23.07.1905 in Katenkamp, + 23.05.1963 in Delmenhorst (update)
KöHRMANN, Meta Marie * 20.05.1882 in Neubruchhausen, + 01.08.1963 in Bassum (update)
SCHRIEVER, Friedrich Wilhelm * 31.10.1882 in Nüstedt, + 19.08.1963 in Harpstedt (update)
WESSEL, Albert Heinrich * 19.11.1879 in Klein Hollwedel, + 03.09.1963 in Harpstedt (update)
SCHMIDT, Anna Dora * 02.08.1891 in Okel, + 09.10.1963 in Horstedt (update)
SCHULENBERG, Georg Wilhelm * 15.05.1881 in Bassum, + 20.10.1963 in Harpstedt (update)
BENEKE, Georg Heinrich * 12.11.1891 in Beckstedt, + 23.10.1963 in Harjehausen (update)
HOLLWEDEL, Sophie Margarete * 16.12.1901 in Groß Bramstedt, + 06.12.1963 in Bassum (update)
BORCHERS, Marie Elise * 20.10.1879 in Simmerhausen, + 16.02.1964 in Bremerhaven (update)
NADERMANN, Johann Heinrich * 10.02.1881 in Harpstedt, + 22.04.1964 in Bassum (update)
STUBBEMANN, Meta Magdalene Adeline * 24.06.1880 in Nüstedt, + 10.05.1964 in Duveneck (update)
HEITHOFF, Johann Karl * 14.01.1911 in Dimhausen, + 23.05.1964 in Bassum (update)
AHRENS, Johanna Caroline * 23.02.1893 in Kirchseelte, + 08.06.1964 (update)
STRATHMANN, Friedrich Wilhelm * 22.07.1890 in Ströhen, + 28.06.1964 in Bassum (update)
WERDERMANN, Fritz Cord Heinrich * 19.06.1885 in Syke, + 23.07.1964 in Holzhausen (update)
STRICKS, Ingrid Sophie Friederike * 12.12.1932 in Bremen, + 27.07.1964 in Bremen (update)
KOSLOWSKI, Paul Albert * 19.09.1901 in Bürgerwiesen, + 28.07.1964 in Wildeshausen (update)
NOLTE, Johann Albert * 01.11.1873 in Feine, + 08.08.1964 in Hilken (update)
WREDE, Heinrich * 08.02.1902 in Harpstedt, + 08.08.1964 in Groß Bramstedt (update)
KLöCKER, Friedrich Dietrich * 25.11.1875 in Apelstedt, + 13.09.1964 in Kirchseelte (update)
HOFFMEYER, Anna Adelheid * 08.05.1877 in Harpstedt, + 19.09.1964 in Bassum (update)
SCHRöDER, Alwine Catharine Luise * 20.01.1894 in Apelstedt, + 03.11.1964 in Harpstedt (update)
THöLE, Johann Heinrich Ludwig * 30.09.1900 in Groß Ringmar, + 09.12.1964 in Beckeln (update)
ALFKEN, Johann Heinrich * 13.07.1887 in Klein Ringmar, + 27.12.1964 in Groß Köhren (update)
EHLERS, Anna Lina Catharine * 06.01.1894 in Harpstedt, + 07.01.1965 in Bassum (update)
JUSTAWITZ, Albert * 18.06.1899 in Tarutino, + 08.02.1965 in Wildeshausen (update)
MöLLER, Eduard Christian * 25.06.1887 in Erfde, + 16.02.1965 in Bassum (update)
HILLMANN, Anna Sophie * 24.04.1893 in Groß Bramstedt, + 13.03.1965 in Bramstedt (update)
BUHLRICH, Johann Heinrich Wilhelm * 20.01.1872 in Bassum/Helldiek, + 26.03.1965 in Bremen (update)
KLINKER, Fritz Diedrich * 21.09.1894 in Apelstedt, + 29.04.1965 in Groß Henstedt (update)
PETERS, Anna Marie * 17.01.1883 in Klövenhausen, + 13.05.1965 in Harpstedt (update)
HARTMANN, Inge * 05.06.1934 in Wildeshausen, + 05.06.1965 in Wildeshausen (update)
HELMS, Johann Heinrich Wilhelm * 23.09.1878 in Bassum/Diek, + 11.06.1965 in Dünsen (update)
MEYER, Anna Helene Adelheid * 10.04.1882 in Wohlde, + 16.06.1965 in Winkelsett (update)
BREMER, Gerhard Friedrich Wilhelm * 21.05.1939 in Wilhelmshaven, + 25.06.1965 in Bremen (update)
KRONE, Heinrich * 02.09.1882 in Harpstedt, + 15.07.1965 in Harpstedt (update)
MOHRMANN, Friedrich Heinrich * 28.10.1891 in Vohrde, + 30.07.1965 in Bassum (update)
DöPKE, Anna Marie * 24.02.1884 in Öftinghausen, + 02.10.1965 in Syke (update)
NORDEN, Johann Friedrich Heinrich * 20.04.1883 in Bremerhaven-Lehe, + 09.10.1965 in Bremerhaven (update)
BöHM, Max * 06.01.1906 in Hubnicken, + 16.10.1965 in Delmenhorst (update)
WINDELER, Georg Heinrich Wilhelm * 10.04.1892 in Heiligenloh, + 30.10.1965 in Hannover (update)
KLEINE, Diedrich Hermann Gerhard * 12.01.1894 in Klosterseelte, + 08.11.1965 in Bassum (update)
HUNTEMANN, Anna Helene * 25.09.1902 in Klosterseelte, + 09.12.1965 in Groß Bramstedt (update)
BLIEFERNICHT, Anna Sophie Marie * 21.09.1884 in Wesenstedt, + 05.01.1966 in Groß Köhren (update)
KLöCKER, Albert Christel * 19.12.1878 in Apelstedt, + 21.01.1966 in Horstedt (update)
BUHLRICH, Johann Heinrich * 27.02.1883 in Apelstedt, + 30.01.1966 in Bassum (update)
SCHARRELMANN, Heinfried Johann * 06.04.1938 in Twistringen, + 10.02.1966 in Beckeln (update)
SCHRöDER, Christian Johann Friedrich * 20.10.1900 in Harpstedt, + 10.02.1966 in Bassum (update)
DANNEMANN, Margarethe Anna Adelheid * 23.10.1896 in Hache, + 17.03.1966 in Beckeln (update)
DALL, Karl Hermann Gottlieb * 09.09.1898 in Westermark, + 28.03.1966 in Leer (update)
DUVENECK, Anna Dora * 09.09.1903 in Harpstedt, + 05.04.1966 in Bassum (update)
DETERING, Minna Dorette * 01.02.1891 in Hasslingen, + 20.05.1966 in Bassum (update)
WEHAUSEN, Anna Marie * 17.11.1885 in Groß Henstedt, + 24.05.1966 in Kirchseelte (update)
MöHLENHOFF, Anna Magdalene Elise * 16.01.1882 in Möhlenhof, + 13.06.1966 in Natenstedt (update)
FULLRIEDE, Marianne Frieda Marie Anna * 18.02.1919 in Bockstedt, + 30.06.1966 in Bassum (update)
SKROTZKI, Hans Rudolf Hermann * 15.01.1948 in Wildeshausen, + 03.09.1966 in Wildeshausen (update)
NIEHAUS, Anna Cathrine * 27.02.1881 in Bassum/Helldiek, + 10.09.1966 in Wildeshausen (update)
POGGENBURG, Adele Magdalene * 22.04.1912 in Wedehorn, + 10.09.1966 in Delmenhorst (update)
BöTTCHER, Anna Gesine Adeline * 01.12.1889 in Mahlstedt, + 26.10.1966 in Bassum (update)
KRACKE, Anna Margarete Adelheid * 18.02.1872 in Dünsen, + 11.11.1966 in Fesenfeld (update)
HORSTMANN, Anna Marie Christine * 14.07.1890 in Hackfeld, + 16.11.1966 in Bassum (update)
HADELER, Adele Sophie * 08.11.1925 in Dimhausen, + 03.12.1966 in Bassum (update)
WEHRENBERG, Johann Heinrich * 28.11.1891 in Stühren, + 12.12.1966 (update)
HOHNHOLZ, Catharine Marie * 28.10.1890 in Groß Ippener, + 25.12.1966 in Klein Hollwedel (update)
SCHüNEMANN, Otto Friedrich * 22.08.1907 in Bassum, + 09.01.1967 in Bassum (update)
BäDEKER, Fritz * 07.09.1901 in Ganderkesee, + 04.02.1967 in Bassum (update)
HOLZSCHUHER, Waltraud Helga * 12.10.1937 in Drangstedt, + 21.02.1967 in Bassum (update)
MEINEKE, Anna Margarethe Sophie * 26.08.1886 in Harpstedt, + 22.02.1967 in Bassum (update)
BRENDING, Wilhelm August Friedrich * 07.04.1904 in Nienstedt, + 25.02.1967 in Bremen (update)
KRAUS, Maria * 16.12.1896, + 07.03.1967 in Bremen (update)
SüNDERMANN, August Casten * 07.09.1896 in Harpstedt, + 14.03.1967 in Bassum (update)
SCHRöDER, Johann Albert Friedrich * 08.12.1883 in Wachendorf, + 17.03.1967 in Bassum/Eschenhausen (update)
KLöCKER, Catharina Marie * 14.01.1892 in Dünsen, + 22.03.1967 in Bassum (update)
BUHLRICH, Hinrich Diedrich * 14.02.1897 in Hemelingen, + 08.04.1967 in Bremen (update)
TASTO, Doris Marie * 04.09.1899 in Scholen, + 29.04.1967 in Bassum (update)
MüLLER, Anna Wilhelmine * 14.02.1880 in Anstedt, + 04.05.1967 in Syke (update)
STICKAN, Ernst Heinrich Georg * 04.09.1890 in Diepholz, + 07.05.1967 in Twistringen (update)
GERLACH, Reinhard Friedrich * 20.06.1954 in Dünsen, + 15.05.1967 in Bassum (update)
WüHRMANN, Anny Frieda Marie * 14.03.1910 in Holzhausen, + 22.05.1967 in Bassum (update)
MEYER, Ingrid * 27.04.1953 in Horstedt, + 10.07.1967 in Kirchseelte (update)
NAUJOKS, Martha * 23.05.1883 in Kallehuen, + 29.07.1967 in Wildeshausen (update)
WüHRMANN, Margarethe Adelheid * 18.02.1875 in Kirchseelte, + 17.08.1967 in Bassum (update)
SPRICK, Anna Marie Dorothee * 19.10.1884 in Öftinghausen, + 20.08.1967 in Bassum (update)
WESSEL, Dietrich Friedrich * 10.11.1891 in Bassum/Helldiek, + 11.09.1967 in Bassum (update)
DöPKE, Anna Marie * 28.12.1892 in Klosterseelte, + 07.10.1967 in Groß Henstedt (update)
BUHLRICH, Adolf August * 21.01.1901 in Bielefeld, + 27.10.1967 in Bremen (update)
DISSEN, Friedrich August Heinrich * 05.07.1901 in Kirchrode, + 28.10.1967 in Bremen (update)
WITTENBERG, Anna Marie Elise * 19.02.1896 in Klein Köhren, + 01.11.1967 in Bassum (update)
SCHüTTE, Marie Margarete * 15.03.1911 in Harpstedt, + 02.11.1967 in Bassum (update)
PIEPKORN, Bertha Auguste Wilhelmine * 27.04.1875 in Emilienhof, + 19.11.1967 in Bassum (update)
KARSCHUNKE, Erhard Bruno Carl Wilhelm * 20.03.1896 in Glatz, + 30.11.1967 in Kiel (update)
SCHREIBER, Heinrich Albert * 02.01.1897 in Harpstedt, + 16.12.1967 in Bassum (update)
REMME, Fritz Hermann Willi * 15.04.1925 in Delmenhorst, + 30.12.1967 in Wildeshausen (update)
MAHLSTEDT, Anna Catharine Frieda * 29.08.1903 in Holzhausen, + 21.01.1968 in Bassum (update)
MEYER, Heinrich Albert Diedrich * 08.05.1896 in Pestinghausen, + 01.02.1968 in Pestinghausen (update)
DANNEMANN, Anna Dorothee * 28.03.1881 in Ochtmanien, + 21.03.1968 in Döhren (update)
HUNTEMANN, Rolf Fritz * 23.01.1939 in Delmenhorst, + 05.05.1968 in Neustadt (update)
ELLERHORST, Georg Heinrich * 14.01.1894 in Ellerchenhausen, + 12.05.1968 in Twistringen (update)
WIENBERG, Marie Elisabeth * 15.04.1892 in Beckeln, + 04.06.1968 in Bassum (update)
LEYMANN, Heinrich Christian * 02.06.1888 in Albringhausen, + 02.07.1968 in Delmenhorst (update)
FINKE, Anna Marie * 09.03.1896 in Nordwohlde, + 16.09.1968 in Kätingen (update)
MEYER, Frieda Sophie Auguste * 10.03.1909 in Neuenhoben, + 20.10.1968 in Beckeln (update)
EICKHORST, Annalene Adelheid Theodora * 13.10.1906 in Groß Hollwedel, + 03.11.1968 in Harpstedt (update)
SCHMIDT, Josef Alois * 23.04.1891 in Karlsbad, + 19.12.1968 in Harpstedt (update)
KOOPMANN, Sophie Wilhelmine * 22.09.1888 in Wehrkamp, + 13.02.1969 in Wetschen (update)
FELZMANN, Friedrich Richard * 09.10.1900, + 14.02.1969 in Bremen (update)
VON SEGGERN, Renate * 18.06.1953 in Delmenhorst, + 23.05.1969 in Delmenhorst (update)
BUHLRICH, Margarethe Magdalene * 11.01.1886 in Apelstedt, + 31.05.1969 in Bassum (update)
MöHLENHOFF, Anna Margarethe Marie * 10.04.1888 in Möhlenhof, + 01.06.1969 in Klein Ippener (update)
SASSE, Dorothee Margarethe * um 12.11.1879 in Fahrenhorst, + 04.07.1969 in Harpstedt (update)
MüLLER, Sophie Marie * 11.11.1884 in Wehrbleck, + 10.07.1969 in Twistringen (update)
HENZE, Anna Sophie Marie * 14.06.1877 in Bassum/Freudenberg, + 14.07.1969 in Wetscherbruch (update)
KLUGE, Gustav Robert Alfred * 20.09.1895 in Breslau, + 08.09.1969 in Sanderbusch (update)
SIEMERS, Friedrich Albrecht * 29.07.1883 in Öftinghausen, + 21.10.1969 in Bassum (update)
BURMESTER, Dorothea Elisabeth * 11.11.1884 in Rieste, + 07.11.1969 in Harpstedt (update)
HERMANN, Claus Carl Albert * 18.10.1891 in Bad Oeynhausen, + 25.11.1969 in Platjenwerbe (update)

1970-1979
BONGERT, Dora * 1887 in Bremen, + 1970 in Bremen (update)
FELDERMANN, Anna Dora * 08.03.1887 in Nüstedt, + 24.01.1970 in Harpstedt (update)
STRATMEYER, Otto Heinrich Wilhelm * 03.03.1909 in Harpstedt, + 11.03.1970 in Groß Köhren (update)
BAHRS, Wilhelm Hermann * 19.08.1900 in Bassum, + 01.04.1970 in Wildeshausen (update)
MARTENS, Frieda Sophie Wilhelmine Margarete * 12.10.1893 in Borwede, + 29.04.1970 in Reckum (update)
MEYER, Fritz Jakob * 14.07.1892 in Wohlde, + 25.05.1970 in Birkenbusch (update)
HENKE, Marie Wilhelmine * 20.01.1892 in Ströhen, + 07.06.1970 in Twistringen (update)
STöVER, Johanne Frieda Catharine * 23.02.1904 in Horstedt, + 01.08.1970 in Bassum (update)
JUSTAWITZ, Friederica Bertha * 11.08.1901 in Tarutino, + 11.09.1970 in Wildeshausen (update)
MEYER, Anna Margarethe * 04.10.1885 in Bassum/Diek, + 16.09.1970 in Hackfeld (update)
DAUSKARDT, Reinhold Martin Hans * 15.07.1954 in Harpstedt, + 24.09.1970 in Harpstedt (update)
WESSEL, Dietrich Wilhelm Heinrich * 14.05.1907 in Heiligenloh, + 29.09.1970 in Harpstedt (update)
KOSLOWSKI, Andreas * 26.03.1888 in Schulen, + 12.10.1970 in Harpstedt (update)
WINDELER, Lina Sophie Marie * 01.03.1895 in Heiligenloh, + 20.11.1970 in Twistringen (update)
DENKER, Hermann Bernhard * 20.05.1907 in Twistringen, + 13.02.1971 in Delmenhorst (update)
BAHRS, Anna Margarethe Elise * 29.01.1887 in Groß Köhren, + 18.05.1971 in Harpstedt (update)
FALKENBERG, Edwin * 19.12.1912 in Schönhagen, + 11.06.1971 in Wohlde (update)
AUNERT, Elfriede Olga Agnes * 22.07.1886 in Breslau, + 06.07.1971 in Syke (update)
BOBRINK, Margarete Anna Lina * 27.11.1887 in Nüstedt, + 11.07.1971 in Groß Ippener (update)
CORDES, Lina Anna * 27.06.1910 in Bassum/Eschenhausen, + 13.08.1971 in Delmenhorst (update)
BACHLER, Anna Margarete Luise * 12.07.1896 in Gräfinghausen, + 14.08.1971 in Delmenhorst (update)
BOBRINK, Hermann Fritz * 12.01.1952 in Harpstedt, + 03.10.1971 in Delmenhorst (update)
MEYERHOLZ, Louis Otto Johann * 18.04.1896 in Natenstedt, + 19.10.1971 in Dünsen (update)
WINDHORST, Johann Ahrendt * 07.08.1886 in Klein Bramstedt, + 16.12.1971 in Döhren (update)
KOLWEYH, Johann Heinrich * 08.03.1900 in Groß Hollwedel, + 05.01.1972 in Groß Ringmar (update)
WöBSE, Hermann Heinrich * 30.05.1901 in Bassum/Diek, + 07.01.1972 in Wildeshausen (update)
SPREEN, Karl Heinrich Wilhelm * 01.04.1905 in Natenstedt, + 25.01.1972 in Beckeln (update)
BAHRS, Johann Diedrich Hermann * 30.03.1899 in Bassum, + 01.03.1972 in Delmenhorst (update)
NORDMANN, Adele Sophie * 30.08.1895 in Wedehorn, + 08.03.1972 in Delmenhorst (update)
WIENBERG, Johann Friedrich * 06.07.1884 in Klein Bramstedt, + 15.03.1972 in Wildeshausen (update)
BAUMANN, Wilhelm Heinrich Friedrich * 26.01.1908 in Natenstedt, + 10.08.1972 in Wildeshausen (update)
GIESEKE, Ella * 27.01.1901, + 22.09.1972 in Bremen (update)
STUBBEMANN, Heinrich Hermann * 24.12.1882 in Groß Ringmar, + 08.10.1972 in Bassum (update)
GERKE, Hermann Wilhelm * 28.01.1905 in Klein Köhren, + 09.10.1972 in Harpstedt (update)
PFLUGRADT, Berta * 04.03.1897 in Tarutino, + 05.11.1972 in Dünsen (update)
MEYER, Friedrich Heinrich * 14.03.1887 in Halbetzen, + 05.12.1972 in Wohlde (update)
SCHRIEVER, Hermann Heinrich * 12.03.1912 in Harpstedt, + 27.12.1972 in Bassum (update)
GRIFFEL, Heinrich Albert * 24.01.1899 in Klosterseelte, + 02.01.1973 in Bassum (update)
LUDWIG, Gertrud Anna Else Frieda * 15.02.1896 in Küstrin, + 07.01.1973 in Harpstedt (update)
DUVENECK, Magdalene Elise * 08.10.1878 in Groß Ringmar, + 08.01.1973 in Wildeshausen (update)
WACHENDORF, August Diedrich * 17.08.1897 in Harpstedt, + 07.02.1973 in Bassum (update)
LANGE, Marie Sophie * 26.09.1891 in Möhlenhof, + 25.02.1973 in Klosterseelte (update)
HAKEMANN, Adele Helene Gesine * 20.02.1910 in Groß Köhren, + 27.03.1973 in Beckstedt (update)
PLEUS, Heinrich Johann Ernst * 17.09.1902 in Groß Henstedt, + 26.04.1973 in Bassum (update)
LAKEWAND, Hermann Diedrich * 19.12.1901 in Harpstedt, + 01.05.1973 in Bassum (update)
KöHLER, Luise Marie * 22.04.1884 in Hallstedt, + 31.05.1973 in Wunderburg (update)
BENEKE, Anna Auguste * 23.09.1887 in Beckstedt, + 08.06.1973 in Winkelsett (update)
KATTAU, Hermann Diedrich * 21.01.1900 in Fesenfeld, + 09.09.1973 in Harpstedt (update)
CLAUS, Dora Elisabeth Meta * 26.09.1898 in Schwarme, + 09.12.1973 in Bremen (update)
KLOKE, Anna Marie Hermine * 25.12.1880 in Dimhausen, + 01.01.1974 in Kirchseelte (update)
MEYER, Johann Cord * 19.02.1906 in Bensen, + 1974 (update)
WIECHMANN, Wilma Lene * 03.03.1925 in Kirchseelte, + 1974 in Dötlingen (update)
HELMSMüLLER, Johannes Friedrich Werner * 22.06.1905 in Harpstedt, + 07.01.1974 in Bremerhaven (update)
EHLERS, Johanne Catharine * 24.03.1888 in Wildeshausen, + 16.01.1974 in Wildeshausen (update)
MOORMANN, Ella Marie * 04.03.1907 in Groß Köhren, + 20.02.1974 in Bassum (update)
ENGELHARDT, Johann Friedrich Carl * 17.01.1895 in Bremen, + 28.02.1974 in Syke (update)
HUNTEMANN, Heinrich Friedrich * 21.12.1905 in Harpstedt, + 27.03.1974 in Bassum (update)
WASSERMANN, Sofie Marie * 29.10.1887 in Döhren, + 12.04.1974 in Harpstedt (update)
BOBRINK, Diedrich Friedrich * 28.08.1894 in Bassum/Helldiek, + 02.05.1974 in Bassum (update)
MAHLSTEDT, Emma Catharine * 09.04.1889 in Klein Hollwedel, + 29.05.1974 in Wildeshausen (update)
TOLLE, Anna Marie * 11.10.1906 in Ristedt, + 20.07.1974 in Wildeshausen (update)
STRAMANN, Sophie Margarethe Wilhelmine * 27.03.1888 in Dimhausen, + 07.08.1974 in Twistringen (update)
HENNEKE, Margarete Anna Berta * 02.10.1895 in Ristedt, + 30.08.1974 in Syke (update)
GOMKE, Werner Günter * 15.08.1952 in Harpstedt, + 04.11.1974 in Winkelsett (update)
GRüNDLER, Alfred Otto Ernst * 09.07.1908 in Königsberg, + 10.11.1974 in Bremen (update)
SCHRIEFER, Wilhelm * 10.03.1907 in Brinkum, + 26.12.1974 in Diepholz (update)
BRUNS, Hermann Heinrich * 14.07.1896 in Klein Ringmar, + 25.01.1975 in Twistringen (update)
KREBS, Hans Günter * 04.12.1910 in Danzig, + 16.02.1975 in Wildeshausen (update)
DUVENHORST, Johann Friedrich * 23.04.1888 in Nienstedt, + 18.02.1975 in Bassum (update)
AHLERS, Mathilde Dorothee * 31.01.1903 in Groß Ringmar, + 09.04.1975 in Bassum (update)
MELLOH, Sophie Marie * 01.05.1882 in Klein Bramstedt, + 20.07.1975 in Neubruchhausen (update)
MAHNKE, Johann Hermann * 24.12.1898 in Steimke, + 03.09.1975 in Bassum (update)
SCHüTTE, Hermann Heinrich Dietrich * 16.03.1901 in Öftinghausen, + 29.09.1975 in Harpstedt (update)
SKROTZKI, Manfred Wilhelm * 11.05.1952 in Delmenhorst, + 07.11.1975 in Wildeshausen (update)
MAHLSTEDT, Dora Christine * 27.07.1887 in Klein Hollwedel, + 04.02.1976 in Beckeln (update)
WESSEL, Friedrich Hermann * 09.04.1888 in Klein Hollwedel, + 04.06.1976 in Bassum (update)
EMBSHOFF, Fritz Heinrich Friedrich * 06.12.1897 in Stocksdorf, + 27.06.1976 in Reckum (update)
STöVER, Johann Hermann Heinrich * 05.02.1900 in Groß Köhren, + 19.09.1976 in Bassum (update)
BUCHHOLZ, Anna Johanna Eveline * 25.09.1891 in Memsen, + 01.11.1976 in Ohlenstedt (update)
LAMMERS, Heinrich Diedrich * 29.04.1896 in Seckenhausen, + 11.01.1977 in Seckenhausen (update)
SCHRIEBER, Johanne Henriette Meta * 17.03.1910 in Berne, + 28.01.1977 in Bassum (update)
WARNEKE, Anna Katharine Marie * 17.09.1903 in Bassum/Diek, + 10.05.1977 in Harpstedt (update)
HöGER, Werner Johann * 23.02.1949 in Harpstedt, + 08.06.1977 in Wildeshausen (update)
MEYERHOLZ, Diedrich Wilhelm * 11.04.1899 in Lehmkuhl, + 16.06.1977 in Stuhr (update)
BöKER, Johann Albert Heinrich * 25.11.1888 in Albringhausen, + 18.06.1977 in Albringhausen (update)
KOLWEYH, Johann Friedrich Diedrich * 12.04.1899 in Groß Henstedt, + 30.06.1977 in Mahlstedt (update)
MEYERHOLZ, Luise Marie * 12.12.1906 in Kirchseelte, + 26.07.1977 in Bassum (update)
JUSTAWITZ, Samuel * 30.04.1897 in Tarutino, + 12.08.1977 in Twistringen (update)
SCHRöDER, Katharina Adelheid * 31.10.1881 in Emtinghausen, + 12.08.1977 in Syke (update)
GEPPERT, Dieter Willi * 22.06.1949 in Harpstedt, + 13.11.1977 in Bassum (update)
GAWEHN, Johann Friedrich * 29.08.1904 in Stühren, + 18.11.1977 in Klosterseelte (update)
NüTZ, Rosemarie Anna * 25.08.1926 in Gerlanden, + 13.01.1978 in Bremen (update)
SCHLöBOHM, Anna Lina * 05.04.1901 in Beckeln, + 22.03.1978 in Syke (update)
WERNER, Jakob * 23.03.1919 in Marifka, + 22.05.1978 in Stuhr (update)
LANGE, Maria Margarethe * 08.09.1885 in Groß Hollwedel, + 25.05.1978 in Groß Köhren (update)
HOHNHOLZ, Anna Gesine Catharine * 07.03.1898 in Beckeln, + 01.06.1978 in Bassum (update)
SCHRöDER, Anna Marie * 09.04.1902 in Neubruchhausen, + 15.06.1978 in Wildeshausen (update)
KNAPPMEIER, Heidi Annegret * 02.08.1958 in Delmenhorst, + 24.06.1978 in Hamburg (update)
MENKEN, Caroline * 09.04.1894 in Großenkneten, + 02.07.1978 (update)
MüLLER, Lina Sophie Wilhelmine * 22.11.1889 in Strange, + 28.08.1978 in Ganderkesee (update)
KASTENS, Johann Albert * 24.08.1901 in Gödestorf, + 10.03.1979 in Syke (update)
ELLINGHAUSEN, Käthe Grete * 26.09.1914 in Harpstedt, + 16.03.1979 in Wildeshausen (update)
GUADER, Erna Anna Helene * 05.11.1898 in Schönerswalde, + 20.03.1979 in Harpstedt (update)
WARNEKE, Johanna Sophie * 29.07.1904 in Hallenhausen, + 29.11.1979 in Wildeshausen (update)
AUMANN, Ida Luise Emma * 25.05.1907 in Barver, + 18.12.1979 in Affinghausen (update)

1980-1989
WESSEL, Hermann Heinrich * 05.01.1885 in Klein Hollwedel, + 02.02.1980 in Wildeshausen (update)
LINZ, Friedrich Wilhelm * 17.03.1885 in Syke, + 02.08.1980 in Harpstedt (update)
VON BRACKEL, Oleg * 22.07.1920 in Riga, + 16.08.1980 in Bremen (update)
IBURG, Anna Sophie * 25.05.1912 in Klosterseelte, + 17.08.1980 in Bassum (update)
ARNDT, Gerd Andreas Paul * 17.09.1953 in Twistringen, + 04.11.1980 in Hoya (update)
WEHAUSEN, Hermann Heinrich * 31.07.1891 in Groß Henstedt, + 27.12.1980 in Bassum (update)
AHLBURG, Helena Ottilie Wilhelmine Johanne * 17.05.1899 in Schladen, + 25.01.1981 in Goslar (update)
MEYER, Elise Marie * 02.09.1902 in Bassum, + 11.03.1981 in Wohlde (update)
COORS, Käthe Sophie * 30.11.1922 in Delmenhorst, + 19.03.1981 in Bremen (update)
SCHRIEVER, Wilhelm Johann * 06.01.1905 in Winkelsett, + 23.03.1981 in Wildeshausen (update)
STAAS, August Christoph * 03.02.1912 in Harpstedt, + 23.04.1981 in Wildeshausen (update)
JUSTAWITZ, Wilhelm * 20.02.1918 in Tarutino, + 04.09.1981 in Bremen (update)
HABOR, Helene Pauline * 24.05.1911 in Oppeln, + 27.09.1981 in Bremen (update)
MEYER, Margrete Meta * 05.08.1910 in Seckenhausen, + 03.10.1981 in Delmenhorst (update)
LüDEKE, Sophie Dorothee Anne * 03.08.1903 in Sudweyhe, + 11.10.1981 in Reckum (update)
FREE, Margarete Magdalene * 29.05.1912 in Borwede, + 16.10.1981 in Wildeshausen (update)
KASTENS, Johann Hermann * 02.04.1893 in Horstedt, + 18.12.1981 in Syke (update)
EHLERS, Werner * 14.12.1957 in Delmenhorst, + 20.03.1982 in Bremen (update)
HEUERMANN, Horst * 08.11.1948 in Harpstedt, + 08.04.1982 in Oldenburg (update)
SCHULENBERG, Auguste Sophie * 02.02.1893 in Spradau, + 28.08.1982 in Almsloh (update)
PETERS, Friedrich Heinrich * 13.08.1909 in Klein Hollwedel, + 07.09.1982 in Bassum (update)
DELICAT, Anna Marie * 03.07.1903 in Bassum, + 15.11.1982 in Wildeshausen (update)
STICKAN, Erich Heinrich * 25.08.1914 in Diepholz, + 03.01.1983 in Syke (update)
DANEKE, Marie Gesine Emma * 15.03.1896 in Klein Köhren, + 09.01.1983 in Albringhausen (update)
SCHüTTE, Heinz Wilhelm * 30.08.1949 in Twistringen, + 20.01.1983 in Twistringen (update)
SANDERS, Horst * 22.06.1945 in Groß Köhren, + 12.02.1983 in Klein Köhren (update)
JETZLAFF, Wolfgang Arthur * 14.06.1953 in Delmenhorst, + 06.03.1983 in Groß Ippener (update)
DUNKER, Richard Friedrich * 10.02.1943 in Wildeshausen, + 18.05.1983 in Bremen (update)
UHLENWINKEL, Johann Otto * 29.06.1895 in Nüstedt, + 06.06.1983 in Bassum (update)
SCHMIDT, Sophie Marie * 20.09.1894 in Klein Hollwedel, + 09.07.1983 in Neuenkirchen (update)
WESSEL, Sophie Dora Frieda * 03.07.1886 in Klein Hollwedel, + 17.08.1983 in Klosterseelte (update)
BOBRINK, Hermann Werner * 30.08.1948 in Harpstedt, + 20.08.1983 in Harpstedt (update)
WILMS, Fritz Herbert * 02.03.1922 in Adelheide, + 20.10.1983 in Harpstedt (update)
WOHLERS, Anna Sophie * 14.08.1897 in Bensen, + 1984 in Bassum (update)
PETERS, Katharine Marie * 10.03.1900 in Groß Hollwedel, + 11.01.1984 in Delmenhorst (update)
HUNTEMANN, Günter Johann Hermann * 09.06.1947 in Twistringen, + 27.03.1984 in Groß Köhren (update)
DRZIMALLA, Mathias * 01.10.1917 in Hartenau, + 28.03.1984 in Wildeshausen (update)
STUBBEMANN, Sophie Katharine * 26.12.1905 in Groß Ringmar, + 10.05.1984 in Twistringen (update)
HERRSCHAFT, Bernhard Albert Georg Hermann * 13.11.1915 in Hamborn, + 04.08.1984 in Osnabrück (update)
FINKE, Helene Karoline * 27.04.1910 in Klein Ringmar, + 12.09.1984 in Wildeshausen (update)
NOLTE, Heinrich Dietrich * 26.08.1952 in Bremen, + 17.09.1984 in Harpstedt (update)
SCHULENBERG, Hermann Hinrich Heinrich * 05.01.1907 in Delmenhorst, + 12.01.1985 in Bassum (update)
BOBRINK, Hermann Heinrich Wilhelm * 20.12.1906 in Reckum, + 23.01.1985 in Bassum (update)
BöSCHE, Marie Dorothee Margarete * 24.11.1905 in Hoyerhagen, + 13.02.1985 in Bassum (update)
HAAKE, Heinrich Wilhelm * 02.04.1900 in Beckeln, + 03.04.1985 in Bassum (update)
HAAKE, Heinrich * 19.01.1905 in Mahlstedt, + 22.04.1985 in Bassum (update)
BITTER, Klara Gesine * 20.09.1914 in Ganderkesee, + 02.05.1985 in Bassum (update)
ROHLFS, Minna Marie Catharina * 07.01.1891 in Klosterseelte, + 22.05.1985 in Syke (update)
SASSE, Anna Hermine * 12.07.1895 in Fahrenhorst, + 25.05.1985 in Bassum (update)
EVERS, Fritz Heinrich * 31.01.1903 in Klein Köhren, + 05.07.1985 in Bassum (update)
MüLLER, Meta Anna * 22.09.1890 in Bassum/Freudenberg, + 09.07.1985 in Bassum (update)
REINEKE, Hermann Dietrich * 29.07.1916 in Kirchseelte, + 10.07.1985 in Bassum (update)
MEYER, Friedrich Heinrich Wilhelm * 25.02.1911 in Bassum, + 17.07.1985 in Bassum (update)
ALMS, Karl Friedrich Otto * 24.01.1903 in Delmenhorst, + 15.08.1985 in Harpstedt (update)
WAGENFELD, Anna Meta Henriette * 02.08.1894 in Nordwohlde, + 15.08.1985 in Gräfinghausen (update)
KRUSE, Johann Wilhelm * 18.10.1904 in Groß Ippener, + 29.08.1985 in Bassum (update)
HEUERMANN, Werner Heinrich * 20.06.1949 in Harpstedt, + 18.09.1985 in Ehra-Lessien (update)
FREITAG, August Wilhelm Reinhard * 12.07.1903 in Zinzen, + 01.10.1985 in Harpstedt (update)
KOTTKE, Richard * 16.06.1904 in Blütenau, + 02.11.1985 in Harpstedt (update)
KLUßMANN, Friedrich Bernhard * 28.10.1897 in Apelstedt, + 17.11.1985 in Apelstedt (update)
SCHRöDER, Luise Sophie Meta * 04.12.1900 in Osterholz, + 03.12.1985 in Bassum (update)
MOORMANN, Diedrich * 19.12.1919 in Beckeln, + 07.12.1985 in Bassum (update)
GERKE, Anna Marie Dorothee * 20.12.1905 in Bassum/Nienhaus, + 08.12.1985 in Bassum (update)
BEERMANN, Heinrich Friedrich Otto * 19.12.1904 in Dudenhausen, + 23.12.1985 in Bassum (update)
REHMSTEDT, Johann Hermann * 18.05.1906 in Seckenhausen, + 12.02.1986 in Wildeshausen (update)
CORDES, Heinrich Friedrich Ludwig * 30.03.1915 in Heiligenloh, + 01.03.1986 in Wildeshausen (update)
REINEKE, Ernst Heinrich * 15.12.1898 in Holzhausen, + 21.03.1986 in Bassum (update)
BITTER, Walter Wilhelm Diedrich * 06.02.1946 in Wohlde, + 23.03.1986 in Delmenhorst (update)
SAGE, Anna Henriette * 27.11.1903 in Nüstedt, + 24.03.1986 in Kirchseelte (update)
SEEVERS, Elise * 03.10.1904 in Barrien, + 14.05.1986 in Bassum (update)
HOLLDORF, Anna Margarethe * 17.03.1898 in Bassum, + 03.06.1986 in Harpstedt (update)
KURZKE, Albrecht Gustav Karl * 24.08.1912 in Horst, + 08.06.1986 in Delmenhorst (update)
CASTENS, Anna Sophie * 21.01.1906 in Groß Henstedt, + 10.06.1986 in Harpstedt (update)
GRüBMEYER, Luise Anna * 24.09.1912 in Harpstedt, + 20.07.1986 in Bassum/Haft (update)
STEINHöFEL, Otto Erich Walter * 12.08.1904 in Ravenhorst, + 05.09.1986 in Bassum/Osterbinde (update)
MARKS, Helene Marie * 01.09.1899 in Holzhausen, + 02.11.1986 in Bassum (update)
THIERMANN, Christian Wilhelm Heinrich * 12.04.1909 in Stocksdorf, + 24.12.1986 in Wildeshausen (update)
LINK, Emil * 17.03.1909 in Groß Ballowken, + 07.01.1987 in Harpstedt (update)
MENDE, Rolf * 13.10.1946 in Twistringen, + 28.02.1987 in Harpstedt (update)
WACHENDORF, Friedrich Albert * 24.09.1901 in Albringhausen, + 01.03.1987 in Albringhausen (update)
JOHANNPETER, Helga Ida Adele * 27.10.1946 in Wildeshausen, + 14.03.1987 in Oldenburg (update)
HENNEKE, Anna Marie * 10.10.1904 in Ristedt, + 25.04.1987 in Dünsen (update)
WICHMANN, Anna Amalie Gretchen * 16.09.1911 in Asendorf, + 27.06.1987 in Bassum (update)
HORSTMANN, Herta Anna Sophie * 15.02.1925 in Wildeshausen, + 07.07.1987 in Wildeshausen (update)
KIESELHORST, Hildegard Martha Henni * 04.11.1920 in Delmenhorst, + 18.10.1987 in Schulenberg (update)
LATZNY, Josef Adam * in Polen, + 1988 (update)
MüLLER, Erich Ernst * 14.04.1912 in Heinrichshofen, + 19.01.1988 in Cloppenburg (update)
BRüNING, Sophie Anna Marie * 21.10.1914 in Asendorf, + 26.01.1988 in Sande (update)
LAMPE, Heinrich Johann * 03.02.1905 in Nienstedt, + 31.01.1988 in Bassum (update)
MEYER, Margarethe Elise * 28.01.1905 in Sörhausen, + 12.03.1988 in Ristedt (update)
WUNDERLICH, Luise Klara * 26.03.1905 in Breslau, + 17.03.1988 in Wildeshausen (update)
HIMMELSKAMP, Hermann Hinrich * 04.03.1906 in Woltmershausen, + 27.03.1988 in Bremen (update)
EVERS, Emma Margarethe Dorothee * 08.02.1899 in Klein Köhren, + 09.04.1988 in Harpstedt (update)
SCHMIDT, Elise Gesine Anna Margarete * 24.01.1902 in Okel, + 20.04.1988 in Barrien (update)
FRESE, Anna Adelheid * 06.10.1901 in Leeste, + 14.06.1988 in Wildeshausen (update)
LEHMKUHL, Adeline Anna Elise * 19.12.1900 in Natenstedt, + 16.07.1988 in Klein Köhren (update)
SCHRIEVER, Otto Heinrich * 11.07.1914 in Harpstedt, + 19.07.1988 in Dünsen (update)
MEYER, Wilhelm Heinrich Johann * 04.09.1907 in Neubruchhausen, + 02.09.1988 in Wildeshausen (update)
FELZMANN, Fred * 24.11.1929 in Bremen, + 26.10.1988 in Bremen (update)
RAPP, Else Ida * 06.12.1901 in Lodz, + 10.12.1988 in Kirchseelte (update)
MöHLENHOFF, Heinrich * 01.10.1889 in Möhlenhof, + 23.03.1989 in Möhlenhof (update)
SASSE, Friedrich Heinrich * 24.01.1912 in Horstedt, + 30.03.1989 in Wildeshausen (update)
IBURG, Dorothee Bertha * 21.02.1905 in Bassum/Osterbinde, + 30.05.1989 in Wildeshausen (update)
TIMMER, Friedrich Wilhelm * 08.01.1908 in Settrup, + 04.06.1989 in Groß Ippener (update)
KUNZE, Emma Frieda Berta * 15.04.1912 in Schönau, + 17.07.1989 in Bassum (update)
TöPPERWIEN, Marie Elise * 09.10.1906 in Wedehorn, + 18.10.1989 in Wildeshausen (update)
GRABEDUNKEL, Adele Anna * 07.05.1906 in Brinkum, + 03.12.1989 in Klosterseelte (update)
KOLLOGE, Erna Meta Marie * 28.05.1899 in Klenkenborstel, + 21.12.1989 in Harpstedt (update)
KATTAU, Anna Emma * 03.02.1897 in Nordwohlde, + 23.12.1989 in Harpstedt (update)

1990-1999
NIEHAUS, Wilhelmine Anna * 02.03.1897 in Bassum, + 12.01.1990 in Wildeshausen (update)
NORDMANN, Heinrich Wilhelm * 17.08.1904 in Duveneck, + 13.01.1990 in Wildeshausen (update)
POGGENBURG, Johann Dietrich Wilhelm * 21.01.1900 in Albringhausen, + 28.01.1990 in Harpstedt (update)
VOLKMANN, Johann Heinrich Hermann * 01.07.1905 in Bassum/Hassel, + 17.06.1990 in Harpstedt (update)
KATTAU, Wilhelmine Katharine * 15.04.1900 in Heiligenfelde, + 07.07.1990 in Bruchhausen-Vilsen (update)
SCHRIEVER, Werner Willi * 08.03.1942 in Harpstedt, + 12.07.1990 in Harpstedt (update)
GRABEDUNKEL, Meta Anna Adelheid * 11.07.1909 in Brinkum, + 01.08.1990 in Harpstedt (update)
KLUßMANN, Anna Christine * 23.05.1906 in Apelstedt, + 25.08.1990 in Klein Köhren (update)
NIENABER, Cord Ernst Otto * 06.11.1922 in Delmenhorst, + 29.10.1990 in Harpstedt (update)
HENNEKE, Sophie Gesine * 04.09.1910 in Ristedt, + 24.02.1991 in Bremen (update)
LEHMKUHL, Wilma Frida Meta * 02.06.1928 in Kirchseelte, + 08.03.1991 in Stüttelberg (update)
DIEDERICHS, Hermann Gottfried * 01.04.1904 in Ristedt, + 04.04.1991 in Dünsen (update)
SCHAHN, Stefan Wolfgang Günter * 10.03.1916 in Forst, + 11.05.1991 in Harpstedt (update)
BOMHOF, Diedrich Heinrich Karsten * 05.11.1908 in Ördinghausen, + 21.06.1991 in Hoya (update)
OSTERMANN, Anna Marie * 25.07.1904 in Delmenhorst, + 24.10.1991 in Groß Ippener (update)
BRINKMANN, Wilhelm Heinrich Hermann * 31.12.1903 in Natenstedt, + 01.12.1991 in Mahlstedt (update)
KRUSE, Erna Marie Dora * 05.04.1907 in Groß Ippener, + 21.12.1991 in Bassum (update)
STRANGMANN, Heinrich * 11.10.1909, + 05.01.1992 (update)
KöHLER, Meta Anna Dorothee * 18.02.1903 in Groß Hollwedel, + 11.02.1992 in Harpstedt (update)
ROHLFS, Heinrich Johann * 26.08.1946 in Harpstedt, + 03.04.1992 in Harpstedt (update)
KRIETE, Dora Luise * 08.06.1903 in Wagenfeld, + 24.04.1992 in Bassum/Eschenhausen (update)
WENDT, Walter Otto Willy * 10.01.1933 in Sehlen, + 04.06.1992 in Wildeshausen (update)
PAGELS, Wilhelm Hermann Dietrich * 30.01.1907 in Harpstedt, + 19.07.1992 (update)
HEUERMANN, Ernst Hermann * 28.10.1910 in Harpstedt, + 28.07.1992 in Harpstedt (update)
SCHUMACHER, Johann Heinrich * 08.02.1921 in Harpstedt, + 19.08.1992 in Castrup-Rauxel (update)
DöPKE, Hermann Heinrich * 07.12.1901 in Klein Bramstedt, + 24.08.1992 in Beckeln (update)
WILMS, Alma Antonie * 03.09.1909 in Holle, + 07.09.1992 in Harpstedt (update)
SANDER, Christian * 13.08.1903 in Walle/Aurich, + 28.09.1992 in Bassum (update)
SCHUTZE, Annemarie * 31.08.1917 in Leipzig, + 29.09.1992 (update)
SCHWARZAT, Marie Martha Lisbeth * 07.12.1903 in Ulemenau, + 06.10.1992 in Immer (update)
ARNDT, Hans Jürgen Fritz * 27.06.1950 in Twistringen, + 12.10.1992 in Oldenburg (update)
WOLLE, Berta Dora * 08.10.1927 in Harpstedt, + 14.10.1992 in Bremen (update)
OLDEHOFF, Anna Gesine Else * 17.08.1909 in Dünsen, + 26.10.1992 in Heiligenrode (update)
SPIEKERMANN, Anton * 02.08.1934 in Varel, + 06.11.1992 in Horstedt (update)
MEYER, Else Alice * 10.03.1928 in Groß Ippener, + 21.11.1992 in Groß Ippener (update)
KNOBLAUCH, Joachim Günter * 28.05.1921 in Erfurt, + 22.11.1992 (update)
KORNECK, Helga * 08.02.1942 in Neumarkt, + 27.11.1992 in Wehnen (update)
WALTER, Lina Johanna jenz * 24.06.1900 in Sollnicken, + 01.12.1992 in Groß Ippener (update)
DEEPE, Markus * 14.10.1969 in Wildeshausen, + 05.12.1992 (update)
HAACK, Klaus Erwin * 09.09.1943 in Tilsit, + 08.12.1992 in Bremerhaven (update)
LACKEMACHER, Marie * 02.08.1905 in Bassum, + 12.12.1992 in Wildeshausen (update)
REINEKE, Fritz Hermann * 13.01.1901 in Holzhausen, + 24.12.1992 in Elmeloh (update)
WALDECK, Kurt Helmut * 18.02.1927 in Berlin, + 02.02.1993 in Groß Ippener (update)
KöHLER, Sophie Meta * 18.03.1906 in Groß Hollwedel, + 13.02.1993 in Wildeshausen (update)
WESSEL, Elsa Friederike Wilhelmine Dora * 30.05.1910 in Heiligenloh, + 24.02.1993 in Wildeshausen (update)
JUST, Robert Hans * 22.07.1904 in Görlitz, + 03.03.1993 in Harpstedt (update)
MUSCHLIN, Ernst Otto * 03.07.1914 in Königsberg, + 06.03.1993 in Wildeshausen (update)
HöGER, Hans Ferdinand * 07.07.1911 in Alveslohe, + 07.05.1993 in Wildeshausen (update)
PALLAST, Hildegard Charlotte * 11.09.1924 in Elbing, + 10.05.1993 in Simmerhausen (update)
GERKEN, Meta Anna * 15.10.1906 in Pestinghausen, + 25.05.1993 in Beckeln (update)
MEISEL, Martha Emma * 02.04.1901 in Magdaburg, + 05.06.1993 in Groß Ippener (update)
KUNDE, Fritz August Franz * 17.04.1927 in Kleist, + 13.06.1993 in Bremen (update)
BUSCH, Marie Käthe Mathilde Ursula * 20.08.1905 in Eboldshausen, + 24.06.1993 in Wildeshausen (update)
SCHRöDER, Nicole * 26.07.1993 in Twistringen, + 26.07.1993 in Vechta (update)
MEYER, Wilhelm Georg * 22.09.1919 in Beckeln, + 12.08.1993 in Düste (update)
DUBIELCZYK, Ingo * 26.08.1944 in Twistringen, + 18.08.1993 in Delmenhorst (update)
SCHWARZE, Marie Margarethe * 14.12.1904 in Klein Hollwedel, + 02.09.1993 in Beckeln (update)
GRöPER, Detlef Wilhelm Walter * 04.06.1959 in Delmenhorst, + 04.10.1993 in Harpstedt (update)
HORSTMANN, Johannes Heinrich Hermann * 02.12.1905 in Harpstedt, + 12.10.1993 in Harpstedt (update)
MEYER, Hermann Heinrich * 13.11.1914 in Klein Henstedt, + 03.11.1993 in Wildeshausen (update)
ALEX, Hans Jürgen Ernst August * 27.12.1952 in Kirchseelte, + 02.12.1993 in Dünsen (update)
LüLLMANN, Dora Margarethe Henriette * 07.06.1909 in Natenstedt, + 22.01.1994 in Groß Köhren (update)
WITTGRäFE, Viktoria * 12.04.1994 in Bremen, + 13.04.1994 in Delmenhorst (update)
MüHL, Oskar Emil * 13.07.1905 in Ebersdorf, + 21.04.1994 in Asendorf (update)
SCHAMMERT, Wilhelmine * 25.12.1896 in Hartenstein, + 09.05.1994 in Wildeshausen (update)
RITTER, Kurt * 09.09.1920 in Danzig, + 19.05.1994 in Wildeshausen (update)
FISCHER, Johann Heinz * 19.05.1932 in Delmenhorst, + 25.06.1994 in Holtorf (update)
WOICKE, Georg Gotthilf Alfred * 02.02.1909 in Neisse, + 26.06.1994 in Stuttgard (update)
GERKEN, Erna Rebecka * 05.01.1907 in Beckeln, + 10.07.1994 in Dötlingen (update)
AUGSTEN, Susanne * 18.11.1918 in Chemnitz, + 27.07.1994 in Delmenhorst (update)
KLITTE-EHLERS, Johann Wilhelm * 25.10.1913 in Groß Ippener, + 04.08.1994 in Delmenhorst (update)
MEYER, Werner * 29.07.1937 in Kirchweyhe, + 06.08.1994 in Oldenburg (update)
SCHULENBERG, Diedrich Heinrich * 08.08.1909 in Klosterseelte, + 30.09.1994 in Klosterseelte (update)
NIENABER, Martha Marie Alma Magda * 08.06.1906 in Klosterseelte, + 10.10.1994 in Syke (update)
WöBSE, Frieda Johanne * 17.02.1910 in Stiftenhöfte, + 22.10.1994 in Harpstedt (update)
KLINK, Franz Albert * 03.04.1915 in Weikersdorf, + 30.10.1994 in Wildeshausen (update)
KLINGBERG, Gerhard Erich * 14.04.1932 in Groß Legitten, + 08.11.1994 in Bremen (update)
JACOB, Georg Diedrich Heinrich * 02.02.1923 in Kirchseelte, + 05.12.1994 in Wildeshausen (update)
COORS, Charlotte Margarete * 13.12.1924 in Harpstedt, + 06.12.1994 in Bremen (update)
RöMMLING, Bärbel * 10.06.1954 in Köln, + 27.01.1995 in Bramsche (update)
NEDDERMANN, Marie Beta * 03.04.1907 in Schnepke, + 31.01.1995 in Harpstedt (update)
FRESE, Adele Dorothee * 16.04.1903 in Klein Ippener, + 04.02.1995 in Klein Ippener (update)
BANDE, Wilhelm Diedrich * 15.03.1923 in Delmenhorst, + 24.02.1995 in Wohlde (update)
MAHLSTEDT, Anna Sophie * 05.07.1905 in Harpstedt, + 11.04.1995 in Wildeshausen (update)
HAGESTEDT, Katharine * 25.06.1913 in Habbrügge, + 11.05.1995 in Schulenberg (update)
NIEHAUS, Otto Heinrich Ernst Ferdinand * 15.11.1918 in Harpstedt, + 29.05.1995 in Wildeshausen (update)
BRINKMANN, Elfriede Karoline Sophie * 31.01.1925 in Pr.Ströhen, + 09.06.1995 in Wildeshausen (update)
KöLLNER, Jürgen * 08.03.1964 in Bremen, + 09.06.1995 in Delmenhorst (update)
HOFFMANN, Hildegard Ella Else * 14.09.1916 in Pavelschöwe, + 25.06.1995 in Weyhe (update)
BEHRENS, Anni Wilhelmine * 16.05.1932 in Beckeln, + 10.09.1995 in Wildeshausen (update)
TRIBBE, Wilhelm Heinrich Friedrich * 21.04.1914 in Dielingen, + 11.09.1995 in Westerkappeln (update)
WILMS, Hermann Heinrich * 16.01.1918 in Adelheide, + 15.09.1995 in Harpstedt (update)
KUMMER, Wanda Emma * 26.06.1912 in Reussendorf, + 25.09.1995 in Wildeshausen (update)
COROVIC, Semina * 24.10.1995 in Delmenhorst, + 24.10.1995 in Delmenhorst (update)
VOIGT, Edelgrad Ursula * 05.08.1923 in Insterburg, + 26.10.1995 in Wildeshausen (update)
HANUSCHEK, Sieglinde Elisabeth * 17.06.1953 in Bassum, + 19.11.1995 in Siedenburg (update)
SCHORLING, Cäte Marie Elise * 08.07.1912 in Klosterseelte, + 1996 (update)
WESTPHAL, Günter Otto Paul * 16.05.1927 in Waitendorf, + 12.01.1996 in Münster (update)
DAUM, Adolf Werner * 15.04.1924, + 14.01.1996 in Bremen (update)
SCHRIEVER, Ernst Heinrich * 04.06.1918 in Harpstedt, + 26.01.1996 in Wildeshausen (update)
CORDES, Anna Karoline * 10.06.1906 in Groß Hollwedel, + 25.02.1996 in Harpstedt (update)
COORS, Hermann Albert * 29.08.1925 in Sudwalde, + 02.05.1996 (update)
STOLLE, Elise Wilhelmine * 05.11.1914 in Hockensberg, + 25.05.1996 in Mahlstedt (update)
SCHRöDER, Heinrich Georg * 10.12.1953 in Delmenhorst, + 12.06.1996 in Groß Ippener (update)
BRUNS, Margrethe Beke Gesine * 19.05.1905 in Bassum, + 04.07.1996 in Harpstedt (update)
NAGLER, Günter Karl Josef * 12.01.1930 in Mollwitz, + 14.08.1996 in Delmenhorst (update)
HAGENOW, Johanna Auguste * 29.04.1916 in Schinkel, + 31.08.1996 in Osnabrück (update)
NIEHAUS, Anna Marie * 19.03.1908 in Harpstedt, + 07.11.1996 in Harpstedt (update)
BORCHERS, Georg Adolf * 08.01.1913 in Harpstedt, + 07.12.1996 in Harpstedt (update)
WESSOLOWSKI, Charlotte Amalia * 25.08.1911 in Labiau, + 31.01.1997 in Wildeshausen (update)
RODE, Hermine Adele * 02.06.1911 in Dünsen, + 09.02.1997 in Harpstedt (update)
WILKENING, Friedrich Heinrich Wilhelm * 02.12.1911 in Schneeren, + 11.02.1997 in Harpstedt (update)
SUDMANN, Georg (Gerhard) Johann * 19.04.1905 in Klein Ringmar, + 18.02.1997 in Harpstedt (update)
WESEMANN, Annika * 28.04.1990 in Wildeshausen, + 05.03.1997 in Stiftenhöfte (update)
SCHMIDT, Erika * 07.07.1944 in Sielze, + 19.05.1997 in Verden (update)
GRIFFEL, Elise Line * 20.06.1912 in Ristedt, + 06.06.1997 in Ristedt (update)
MEYER, Manfred * 30.04.1946 in Delmenhorst, + 01.10.1997 in Harpstedt (update)
DIETZ, Friedrich Paul * 12.05.1918 in Calbe, + 18.10.1997 in Harpstedt (update)
LANDGRAF, Udo Georg Wilhelm * 05.11.1938 in Dünsen, + 25.10.1997 in Wildeshausen (update)
WüRDEMANN, Ernst Heinrich Johann * 09.11.1916 in Harpstedt, + 05.12.1997 in Fahrenhorst (update)
KOLWEYH, Erna Sophie * 02.06.1924 in Kieselhorst, + 05.01.1998 in Dünsen (update)
GRöNEMEYER, Antje * 10.10.1907 in Loga, + 11.01.1998 in Harpstedt (update)
EHLERS, Dietrich Wilhelm * 09.10.1910 in Groß Ippener, + 22.06.1998 in Groß Ippener (update)
SCHMISCHEK, Helene Margarete Emma * 02.06.1907 in Breslau, + 19.07.1998 in Wildeshausen (update)
DIEDERICHS, Mathilde Adeline * 16.05.1909 in Ristedt, + 25.07.1998 in Wildeshausen (update)
STRODTHOFF, Elfriede Sophie Rosa * 27.02.1912 in Horstedt, + 01.08.1998 in Wildeshausen (update)
ALEX, Gabriele Barbara * 02.05.1950 in Kirchseelte, + 06.09.1998 in Wildeshausen (update)
SIES, Alma Helene * 22.02.1911 in Bockhorn, + 28.09.1998 in Klein Ippener (update)
SCHAFMEYER, Lüder Heinrich Georg * 07.05.1925 in Delmenhorst, + 25.10.1998 in Oldenburg (update)
SCHRIEVER, Walter Johann * 13.04.1920 in Harpstedt, + 25.10.1998 in Bremen (update)
RODE, Heinz Friedrich * 18.11.1929 in Groß Hollwedel, + 09.11.1998 in Dünsen (update)
GROßE FLEGE, Luise Helene Marianne * 05.11.1916 in Goldenstedt, + 30.11.1998 in Reckum (update)
STRAHLENDORFF, Egon Adelbert * 08.02.1915 in Rüstringen, + 09.12.1998 in Bassum (update)
RASCHE, Auguste Helene * 24.04.1912 in Bremen, + 19.12.1998 (update)
BITTER, Günther Fritz Heinrich * 01.09.1947 in Wildeshausen, + 31.12.1998 in Beckeln (update)
COHRS, Hinrich Johann Albert * 29.09.1916 in Heiligenrode, + 31.12.1998 in Bremen (update)
WEHRENBERG, Alfred Friedrich * 14.03.1933 in Beckeln, + 01.03.1999 in Wildeshausen (update)
ROTTMANN, Marcel * 14.04.1999 in Bremen, + 14.04.1999 in Bremen (update)
ROTTMANN, Michel * 14.04.1999 in Bremen, + 14.04.1999 in Bremen (update)
ROTTMANN, Sarah * 14.04.1999 in Bremen, + 14.04.1999 in Bremen (update)
OSCHENECK, Werner Karl * 05.04.1914 in Irkutz/Rußland, + 28.04.1999 in Ratzeburg (update)
PAGELS, Dora Anny * 18.01.1912 in Harpstedt, + 28.04.1999 in Bremen (update)
LAMPE, Marianne * 04.01.1925 in Iprump, + 13.07.1999 in Harpstedt (update)
JUSTAWITZ, Waldemar * 21.10.1953, + 18.10.1999 (update)
JUSTAWITZ, Anna * 15.09.1934 in Thorn, + 09.11.1999 in Dünsen (update)
DALL, Anna Gretchen Sophie * 30.04.1901 in Memsen, + 20.11.1999 in Weyhe (update)
MARGOTT, Ernst Walter * 11.09.1908 in Ruda, + 23.11.1999 in Rahden (update)
KöNIG, Alfred * 21.07.1900 in Breslau, + 10.12.1999 in Wildeshausen (update)
STEFFEN, Rudolf Friedrich * 23.05.1908 in Stargard, + 20.12.1999 in Groß Ippener (update)
OPITZ, Gertrud * 31.03.1909 in Zillerthal, + 30.12.1999 in Groß Ippener (update)

2000-2009
GRAPE, Rudolf * 13.12.1954 in Delmenhorst, + 06.01.2000 in Stiftenhöfte (update)
SASSE, Alfred Diedrich * 08.10.1916 in Horstedt, + 11.01.2000 in Wildeshausen (update)
RUDWELEIT, Kurt Herbert * 22.12.1922 in Puresschu, + 22.03.2000 in Klosterseelte (update)
NIENABER, Cord Johann Heinrich * 23.05.1938 in Wildeshausen, + 05.06.2000 in Bremen (update)
FILODDA, Franz * 06.06.1913 in Essel, + 09.06.2000 in Wildeshausen (update)
MASIK, Marta Elfriede * 14.03.1922 in Delmenhorst, + 07.08.2000 in Groß Ippener (update)
BARJENBRUCH, Irene Adeline Elise * 13.03.1937 in Beckstedt, + 08.09.2000 in Schulenberg (update)
RINDERKNECHT, Johannes Kurt Christian * 04.04.1915 in Nieder-Spreehammer, + 08.11.2000 in Wildeshausen (update)
REHBERG, Rudi * 11.05.1934 in Angerburg, + 30.11.2000 in Bremen (update)
OETKEN, Martha Gesine * 11.08.1900 in Ganderkesee, + 03.12.2000 in Groß Mackenstedt (update)
DRüCKER, Marga Anna * 06.04.1918 in Heiligenrode, + 10.01.2001 in Wildeshausen (update)
MESTEMACHER, Helene Marie Christine * 17.07.1907 in Wehdel, + 20.01.2001 in Harpstedt (update)
NESEMANN, Fred Hermann * 03.04.1950 in Harpstedt, + 26.01.2001 in Harpstedt (update)
MEYER, Heide Margarete Marga * 30.12.1954 in Bassum, + 15.02.2001 in Harpstedt (update)
DAUSKARDT, Heinrich Oskar * 01.06.1912 in Plaschkau, + 23.05.2001 in Harpstedt (update)
DRAGON, Wilfried Karl-Heinz * 20.07.1949 in Harpstedt, + 30.06.2001 in Langenfeld (update)
FICHTNER, Anna Martha Frieda * 01.10.1910 in Doberschau, + 03.08.2001 in Wildeshausen (update)
MEYER, Dorothee Sophie * 01.09.1911 in Rahden, + 11.10.2001 in Bassum (update)
RICHERT, Elisabeth Margarete * 08.04.1923 in Ohra, + 21.10.2001 in Dünsen (update)
RENNER, Hermann Dietrich * 22.02.1941 in Duisburg, + 31.10.2001 in Oldenburg (update)
IBBEKEN, Ursula To. Margarete * 07.03.1931 in Bremen, + 02.02.2002 in Kirchseelte (update)
BODENDIEK, Günter Wilhelm * 23.05.1928 in Bremen, + 28.03.2002 in Bremen (update)
STIEWE, Margarete * 20.10.1922 in Groß Gansen, + 13.04.2002 in Harpstedt (update)
ERDMANN, Erich * 08.10.1920 in Plangenau, + 21.04.2002 in Harpstedt (update)
HOHNHOLZ, Luise Meta Anna * 02.12.1910 in Schulenberg, + 13.05.2002 in Harpstedt (update)
FRESE, Lisanne * 23.05.2002 in Bremen, + 23.05.2002 in Bremen (update)
MEYER, Fritz Heinrich * 23.06.1920 in Harpstedt, + 05.07.2002 in Wildeshausen (update)
MERFELD, Sophie Elli * 13.02.1921 in Sulzbach, + 07.07.2002 in Klosterseelte (update)
BOLLHORST, Ernst Wilhelm * 29.12.1948 in Twistringen, + 15.08.2002 in Beckeln (update)
JUST, Hermann * 28.12.1925 in Pyritz, + 05.12.2002 in Dünsen (update)
WEGNER, Betty Erika Agnes * 04.09.1915 in Petershagen, + 02.01.2003 (update)
STELLO, Erich Hans * 25.07.1935 in Delmenhorst, + 23.01.2003 (update)
EVERS, Elfriede Marie * 12.12.1930 in Bremen, + 21.02.2003 in Wildeshausen (update)
LINK, Walter Emil Heinrich * 18.03.1949 in Harpstedt, + 25.03.2003 in Wohlde (update)
PLATE, Heinz * 24.07.1942 in Bremen/Huchting, + 26.04.2003 in Wildeshausen (update)
BARJENBRUCH, Heinrich Johann * 25.12.1918 in Delmenhorst, + 08.05.2003 in Harpstedt (update)
KRIMLING, Else Johanne Marie Dorothee * 21.08.1906 in Osnabrück, + 07.06.2003 in Harpstedt (update)
STIEWE, Erna Elisabeth Ella * 28.01.1932 in Groß Gansen, + 15.07.2003 in Delmenhorst (update)
ROHLFS, Johann * 23.07.1920 in Stüttelberg, + 12.09.2003 (update)
DRZIMALLA, Ursula Doris * 12.12.1946 in Bassum, + 27.10.2003 in Bremen (update)
KLOSTERMANN, Marie Sophie * 16.07.1911 in Wohlde, + 14.12.2003 in Harpstedt (update)
OCKEN, Hans * 14.03.1948 in Delmenhorst, + 15.12.2003 in Groß Ippener (update)
KRIEMELMEYER, Ella Louise Sophie Juliane * 09.10.1915 in Liebenau, + 23.03.2004 in Harpstedt (update)
EHLERS, Friedrich * 16.12.1926 in Wildeshausen, + 01.06.2004 in Wildeshausen (update)
TOLLE, Wilhelm Johann Heinrich * 03.01.1905 in Ristedt, + 28.06.2004 in Wildeshausen (update)
THEES, Irma * 19.06.1919 in Wildeshausen, + 12.10.2004 in Harpstedt (update)
ABELE, Heinz Ernst * 03.03.1942 in Bassum, + 24.11.2004 in Wildeshausen (update)
TöNJES, Erna Mathilde * 15.02.1920 in Oldenburg, + 25.01.2005 in Mahlstedt (update)
WICHMANN, Elfriede * 03.11.1915 in Goldau, + 07.02.2005 in Harpstedt (update)
MüSSKNER, Elfriede * 06.01.1919 in Hannover, + 15.03.2005 in Harpstedt (update)
FUCHS, Rosa Else * 23.11.1918 in Rödichen, + 04.04.2005 in Bremen (update)
SCHRöDER, Herbert * 10.01.1971 in Soltau, + 15.04.2005 in Groß Ippener (update)
GONNERMANN, Petra Ilone Maria * 24.02.1964 in Dünsen, + 22.04.2005 in Beckeln (update)
MEYER, Johanne Gesine * 02.07.1915 in Groß Köhren, + 05.05.2005 in Delmenhorst (update)
JüCHTER, Hermann Martin * 26.05.1954 in Wildeshausen, + 09.05.2005 in Klein Henstedt (update)
DöRRER, Bernd Klaus * 06.12.1968 in Gimborn, + 28.06.2005 in Dünsen (update)
WINDELER, Otto Ludwig Hermann Heinrich * 10.04.1926 in Beckeln, + 27.07.2005 in Beckeln (update)
MüHLENHARDT, Elfriede Sophie Marie * 20.04.1922 in Wehrbleck, + 29.07.2005 in Groß Ippener (update)
MOORMANN, Helmut Friedrich Heinrich * 11.03.1946 in Twistringen, + 18.08.2005 in Holzhausen (update)
ANEMüLLER, Kurt * 22.11.1912, + 02.09.2005 in Klosterseelte (update)
RäTTIG, Charlotte * 12.12.1910 in Pitzerwitz, + 15.09.2005 (update)
PLETTAU, Charlotte Johanne * 22.08.1915 in Groß-------, + 10.11.2005 in Harpstedt (update)
HELMSMüLLER, Anna Luise * 15.09.1926 in Helmsmühle, + 03.12.2005 in Mörsen (update)
WIEDEMANN, Gerda Lisbeth * 01.01.1930 in Niederlinde, + 03.12.2005 in Dünsen (update)
DUVENECK, Heinfred * 16.05.1947 in Twistringen, + 10.12.2005 in Harpstedt (update)
BROCKERHOFF, Hans * 11.05.1926 in Bonn, + 27.12.2005 in Harpstedt (update)
VOIGT, Walter Hans Josef * 05.08.1920 in Harpstedt, + 28.12.2005 in Zeven (update)
GAWEHN, Fredi Ferdinand Fritz * 07.06.1929 in Bassum, + 27.02.2006 in Klosterseelte (update)
WITTBECKER, Rositta * 24.11.1954 in Brake, + 15.03.2006 in Bremen (update)
STRECK, Irmgard * 29.01.1944 in Groß Lensk, + 26.03.2006 in Bassum (update)
REHBOCK, Jonny * 21.01.1951 in Delmenhorst, + 19.05.2006 in Kirchseelte (update)
BRZOSKA, Hedwig Helene * 18.08.1923 in Noutwitz, + 24.05.2006 in Harpstedt (update)
PLATE, Herta Marie Auguste * 02.10.1923 in Beckeln, + 06.06.2006 in Beckeln (update)
SCHUMACHER, Hannelore * 17.11.1951 in Bassum/Diek, + 22.06.2006 in Dünsen (update)
BECKER, Elfriede * 12.06.1936 in Wildeshausen, + 09.07.2006 in Wohlde (update)
DöRRER, Karin Irmgard * 14.04.1959 in Gimborn, + 11.07.2006 in Bremen (update)
TRAMITZKE, Mikko * 13.07.2006 in Delmenhorst, + 13.07.2006 in Delmenhorst (update)
DRALLMEYER, Elfriede * 13.05.1927 in Bremen, + 26.07.2006 in Wildeshausen (update)
CASTENS, Dora Gesine * 09.11.1923 in Fange, + 20.08.2006 in Stuhr (update)
FRIEHS, Elisabeth Auguste Regina * 10.05.1909 in Obermittlau, + 18.10.2006 in Klosterseelte (update)
TIMMER, Hermann Heinrich * 10.05.1939 in Groß Ippener, + 11.11.2006 in Groß Ippener (update)
MEYER, Elise Gesine Ella * 22.03.1911 in Groß Köhren, + 19.11.2006 in Bassum (update)
BENSCH, Rudolf Günter * 13.01.1926 in Düsseldorf, + 25.11.2006 in Wildeshausen (update)
MEYER, Gertrud Else * 06.07.1934 in Harpstedt, + 19.01.2007 in Harpstedt (update)
SCHWARTING, Marina * 20.11.1959 in Bremen, + 23.01.2007 in Lehe (update)
EBEL, Karl Johann * 04.10.1923 in Delmenhorst, + 13.02.2007 in Wildeshausen (update)
LEONTJEW, Vera * 20.06.1931 in Kiew, + 23.02.2007 in Delmenhorst (update)
WüNSCHE, Helene Margarete Kathrine * 25.11.1922 in Harpstedt, + 12.06.2007 in Wildeshausen (update)
WARNEKE, Mariechen Christine * 21.09.1914 in Barrien, + 05.10.2007 in Wildeshausen (update)
AHRENS, Hilka Elisabeth * 03.07.1936 in Stendal, + 16.11.2007 in Lübeck (update)
BRUNS, Grete Adelheid Lina * 10.03.1915 in Holzhausen, + 28.11.2007 in Wildeshausen (update)
KMITA, Dieter Heinz Johann * 22.01.1948 in Harpstedt, + 20.12.2007 in Wildeshausen (update)
MEYER, Anni Minna * 26.11.1925 in Bassum/Diek, + 26.12.2007 in Klosterseelte (update)
OHLENDIECK, Herta Justine Anna * 09.01.1931 in Twistringen, + 10.01.2008 in Wildeshausen (update)
WERNER, Erna * 09.11.1920 in Marifka, + 19.01.2008 in Klosterseelte (update)
HEBOLD, Frieda Klara * 24.05.1913 in Zittau, + 14.02.2008 in Bassum (update)
BUCHTMANN, Friedrich Heinrich * 27.11.1920 in Kellinghausen, + 28.02.2008 in Beckeln (update)
FOCKE, Johann * 13.04.1925 in Bremen, + 17.03.2008 in Harpstedt (update)
KRUSE, Friedrich Wilhelm Kurt * 05.04.1928 in Hannover, + 17.04.2008 in Vechta (update)
GüNTHER, Elfriede Dorothee * 15.08.1919 in Bremen, + 18.04.2008 in Bremen (update)
HAUSMEIER, Anna * 31.12.1914 in Rheine, + 06.05.2008 in Harpstedt (update)
KRUSE, Anna Gesine * 17.06.1921 in Seckenhausen, + 06.05.2008 in Bremen (update)
OSTERLOH, Anna Lisa * 10.05.1922 in Bremen, + 22.05.2008 in Wildeshausen (update)
KLIEMKE, Anna Irma Gerda * 26.06.1934 in Sprottau, + 26.05.2008 in Wildeshausen (update)
HODDE, Margret Dora * 29.01.1948 in Harpstedt, + 07.06.2008 in Delmenhorst (update)
KRAUSE, Luise Edith Erna * 02.11.1914 in Neisse, + 08.06.2008 in Harpstedt (update)
ROSSOL, Hildegard Emma * 28.04.1927 in Groß Kule, + 18.07.2008 in Delmenhorst (update)
PLUMP, Ute Helene Erna * 11.05.1951 in Harpstedt, + 14.08.2008 in Bielefeld (update)
FIEBIG, Günther Alfred * 21.06.1935 in Giersdorf, + 20.08.2008 in Beckeln (update)
SCHMIDT, Helmut Heinrich Bernhard * 16.08.1931 in Horstedt, + 11.09.2008 in Delmenhorst (update)
UNGER, Horst Erwin Gerhard * 12.03.1935 in Adelsbach, + 01.10.2008 in Wildeshausen (update)
BIERWAG, Anna Susanne * 15.01.1927 in Fürstenfeld, + 13.10.2008 in Klosterseelte (update)
MUSCHLEWSKI, Eva Elma * 05.01.1925 in Lindenau, + 18.10.2008 in Groß Ippener (update)
ARNDT, Phillip Fabian * 18.10.2008 in Bassum, + 24.10.2008 in Bremen (update)
FLüGGER, Gottfried Heinrich * 06.03.1926 in Bremen, + 28.10.2008 in Bassum (update)
BUHLRICH, Heiner Gustav * 02.04.1950 in Huntlosen, + 02.11.2008 in Bramsche (update)
FLEGE, Helmut Johann Ernst * 29.05.1930 in Wildeshausen, + 14.12.2008 in Wildeshausen (update)
GERWIEN, Dennis * 09.02.1990 in Bremen, + 21.12.2008 in Oldenburg (update)

Posledná úprava: 19.10.2018


:: Odkaz

Kliknutie na meno vedie do podrobných rodinných správ o tej osobe s daľšími príbuzenskými spojeniami.
:: Kontakt
Pre ďalšie informácie, doplnenia a úpravy sa prosím obraťte na:
Hans Buhlrich

Die Daten wurden aus dem Programm GEN_PLUS exportiert!